#

Yaşlanmayan Zihin Bir Psikiyatristin Gizli Defteri Yazarlarından - Gary Small kitap indir

 • Yaşlanmayan Zihin Bir Psikiyatristin Gizli Defteri Yazarlarından - Gary Small ücretsiz kitap indir


 • Doğan Kitap

2 haftada daha genç bir beyin İnsan davranışlarının efsane ikilisi Dr. Gary Smal ve Gigi Vorgan, hafızamızı canlı tutmanın yolarını anlatıkları yeni kitapları Yaşlanmayan Zihin’le yine karşımızdalar. Bir Psikiyatristin Gizli Defteri kitabının yazarları tıptaki son gelişmeleri işlevsel stratejilere ve egzersizlere dönüştürüp bize “yaşlanmayan bir zihin” için uzun soluklu yöntemler sunmakta. Dr. Smal hastalarının zihinsel aktivitelerini ve hafızalarını geliştirip güçlendirirken edindiği 30 yılık deneyimiyle, günlük alışkanlıklarımızın beyin sağlığıyla bağlantılı olduğunu keşfetmiş. Elinizdeki kitap beyin yaşlanmasını durdurmak, hata tersine çevirecek gerekli yeni alışkanlıkları kazanmanız için sadece iki haftanın yeterli olduğunu ortaya koyuyor. 2 Haftada Daha Genç Bir Beyin programı gözle görülür, net sonuçlar elde etmeyi, böyle kısa bir süre içinde beyninizi hayatınızın geri kalan kısmında genç tutacak sırları öğretmeyi tub ediyor… Yazar Hakında: Dr. Gary Smal, California Üniversitesi’nde psikiyatri profesörüdür. Çalışmaları, Wal Stret Log, New York Life spans ve U s a Today gibi yayınlara haber oldu. Objective American dergisi tarafından bilim ve teknolojide dünyanın önde gelen isimleri arasında gösterildi. Dr. Smal yazarlığın yanı sıra televizyon programlarına katılıyor ve dünyayı dolaşarak seminerler veriyor. Eşi Gigi Vorgan, Dr. Smal’la tanışmadan önce çok sayıda filmde senarist, yapımcı ve oyuncu olarak yer aldı. Bir Psikiyatristin Gizli Defteri’nin yanında diğer kitaplarında da Dr. Smal’la beraber çalıştı. Çift, iki çocuklarıyla Lines Angeles’ta yaşıyor.

indir kitap

Yaşlanmayan Zihin Bir Psikiyatristin Gizli Defteri Yazarlarından - Gary Small kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 29,00 TL

Kitap eleştirileri

Yaşlanmayan Zihin Bir Psikiyatristin Gizli Defteri Yazarlarından - Gary Small

photograpypsanchez

A very fun read, especially after a long bout of children's literature and main-er-stream fiction. Robbins' prose is very playful and mocking, rich and dense like a chocolate mousse cake. And like the mousse cake, I don't think I can have more than one slice in a sitting.. I definitely need to read something in a different style before picking up my next Robbins!

2022-11-30 05:25

andrewparris

To be honest, I liked the movie better--I felt the book was too long for its story, although the moving patience and endurance of love and humanity are just brilliant in both.

2022-11-30 05:02

breno84f1

I was really liking this book...until the end. The ending made me want to fling it across the room, then step on it for wasting my time.

2020-09-06 20:26

molza

Gerçekten göz açıcı anı. Hayalperest, fütüristik, dehşet verici bir toplumla "Verici" ya da "İttifak" (havalı eski Gerald Lund kitabı) hakkında okumam gerektiğini hissettim. Açıkçası Çin hükümetinin zorba, komünist olduğunu biliyordum. Ama onların "kültürel devrimi" nin detaylarını hiç düşünmemiştim --- beyin yıkama, zorbalık, adaletsizlik. "Bu harika bir kitaptı!" Demek zor. ya da hoşuna gidebilecek türden bir malzeme olmadığında "gerçekten beğendim". Ama bunu ortaokul ve üzeri herkes için tavsiye ederim. Ne zaman ve ne zaman yaşadığımızı ne kadar gülünç derecede şanslı olduğumuzu hatırlatmak güzel.

2019-12-25 02:31

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Yaşlanmayan Zihin Bir Psikiyatristin Gizli Defteri Yazarlarından - Gary Small okumak itibaren EasyFiles

5.7 mb. indir kitap

Yaşlanmayan Zihin Bir Psikiyatristin Gizli Defteri Yazarlarından - Gary Small indir itibaren OpenShare

4.2 mb. indir ücretsiz

Yaşlanmayan Zihin Bir Psikiyatristin Gizli Defteri Yazarlarından - Gary Small indir itibaren WeUpload

5.4 mb. okumak kitap

Yaşlanmayan Zihin Bir Psikiyatristin Gizli Defteri Yazarlarından - Gary Small indir itibaren LiquidFile

4.2 mb. indir

Yaşlanmayan Zihin Bir Psikiyatristin Gizli Defteri Yazarlarından - Gary Small kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Yaşlanmayan Zihin Bir Psikiyatristin Gizli Defteri Yazarlarından - Gary Small okumak içinde djvu

3.7 mb. indir DjVu

Yaşlanmayan Zihin Bir Psikiyatristin Gizli Defteri Yazarlarından - Gary Small indir içinde pdf

3.4 mb. indir pdf

Yaşlanmayan Zihin Bir Psikiyatristin Gizli Defteri Yazarlarından - Gary Small indir içinde odf

3.3 mb. indir ODF

Yaşlanmayan Zihin Bir Psikiyatristin Gizli Defteri Yazarlarından - Gary Small indir içinde epub

5.8 mb. indir ePub