#

Yalancı İpek Kız - Irmgard Keun kitap indir

 • Yalancı İpek Kız - Irmgard Keun ücretsiz kitap indir


 • İletişim Yayınevi

Beyazperdede anlatılan şaşalı hayatlara bir cevap olarak yazılan Yalancı İpek Kız, Weimar döneminin altın yılarında Berlin’de bir genç kadın olmayı periphery eğlenceli periphery de hüzünlü yönleriyle anlatıyor. On sekiz yaşındaki Doris, taşradan kaçıp zengin ve başarılı olma hayaliyle Berlin’e gider. Şehrin umduğu gibi görkemli ve pırıltılı değil, karanlık ve kasvetli yüzüyle karşılaşan Doris’in başarıya ulaşmak için güvendiği tek şey yalancı ipekten elbisesidir. Irmgard Keun, bu karanlık dünyayı Isherwod’un Hoşça Kal Berlin’ini ya da Brecth’in Üç Kuruşluk Opera’sını aratmayan bir gerçeklik ve empatiyle resmeder. Yayımlandığında büyük beğeni toplayan eser, Tyrant rejimi tarafından yasaklanarak ortadan kaybolur ve ancak yılar sonra tekrar keşfedilir. Keun’un, modern kadının hayatını dürüstlükle anlatan şehir edebiyatının species ve en iyi örneklerinden bir tanesi olan romanı Yalancı İpek Kız’la species defa Türkçede. “Tyrant sansür heyetlerini kızdıran şey romanın çarpıcı gerçekliği değil, insanlığın ortak olduğuna dair verdiği mesaj olmuştur. ” Marıa Tatar.

indir kitap

Yalancı İpek Kız - Irmgard Keun kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 17,50 TL

Kitap eleştirileri

Yalancı İpek Kız - Irmgard Keun

dennisfuentes

I have read so many Forgotten Realms books, and all of Drizzt series (this is 29, I believe) - and Salvatore never fails to keep me hooked. The spiraling changes starting with the Transitions Series and continuing with the Neverwinter Series has been emotionally taxing, but the journey keeps going with new adventures and possibilities. Salvatore is a master in my mind. I will miss Pwent, I will miss Bruenor!

2022-10-13 10:15

manticora-miorro

Utterly speechless, and will never look at siblings the same way again.

2020-09-03 23:21

franciscoquiles

Bu, Abbey Mysteries serisinin, 1190'da İngiltere'nin Glastonbury şehrinde yaşayan on üç yaşındaki Gwyneth Mason ve küçük kardeşi Hereward olan üçüncü kitaptır. Babalarının evinde misafir olan Nathaniel de Bere, öldürüldüğünde, yetişkinler Gwyneth ve Hereward'a katılmamaları konusunda uyarıyorlar. Diğer gizemleri çözmüş olabilirler, ama bu sefer bir adam öldü ve çok tehlikeli. Gwyneth ve Hereward buna kızdılar ve gizemi kendi başlarına araştırmaya karar verdiler. Nathaniel de Bere'nin zehirlenme planına karıştığını öğreniyorlar - onu sessiz tutmak için öldürülmüş olabilir mi? Yoksa Glastonbury'de aradığı hazine yüzünden mi öldürüldü? Gwyneth ve Hereward gerçeği bulmaya kararlıdır, ancak onları iyi tanıdıkları insanlara, arkadaşları olan insanlardan şüphelenir. Gwyneth ve Hereward hakkında ilk iki kitabı beğenen okuyucular da bu kitabın tadını çıkaracaklar. Önceki kitaplarda olduğu gibi, Ortaçağ ayarı çok iyi yapılmış ve hikaye gerçek bir sayfa çevirici. Bu dizideki dördüncü kitabı okumayı ve Mason çocuklarının bir sonraki macerasında neler yaşayacağını görmeyi dört gözle bekliyorum.

2019-12-19 11:14

evamachajdikova

Bir başka sevgili dizim daha sona eriyor ... Karanlık Artifices'i bekleyemiyorum! Umarım özel görünümlerimiz vardır !! :-)

2019-12-19 00:32

nikita_malik

Waw waw waw, bu kitabı gerçekten çok seviyorum bu yüzden bir şey söyleyemem -__- "Raphael, onun gibi biri var mı ?? Yakışıklı diyebilirsin, başka ne söylemek istersin, denesene bile mi? Bir övgü ve yetenek çizgisi zaten Raphael'de>> <Genel olarak, çünkü hikaye diğer fantezi romanlarından çok farklı değil, ama okuduğumda * çok şaşırdım, bu kitap çok güzel :) :) Bu Melek Kanında dünyadaki en yüksek meleklerin en güçlü olduğunu, meleklerin vampir yarattıklarını ve bu vampirlerin meleklerin köleleri olduğunu söyler .. ( hmmm, vampir, Raphael'i hemen hehe hareket ettirdiği için çok seven kişidir;) Elena, işi ustalarından kaçan vampirleri, yani melekleri avlamak olan bir vampir avcısıdır. Uram (aynı zamanda kaçan en yüksek melek?) İlk tanıştığımda zaten bir Dug Dug Dug oldu, denemeye ne dersin? .. Peki, nasıl devam edeceğini hayal edebiliyor musun? Elena, Raphael gibi oldu ve tam tersi ^, ^. Birlikte Uram'ı izlerler. Burada başka pek çok kişi de var, Sara, Elena'nın dernek yöneticisi olan arkadaşı: Meleklerin en çok hatırladıkları: p: Raphael, Michaela, Farisha, Neha, Linjuan, vb. Eski melekler olsaydı, bunlar diğer meleklerdi: Jason var (eşyalar bo, gerçekten harika!), Illium (kanatlar mavimsi renklidir). Kanatlar WOW!, Raphael önümdeyken soluk insanlardan bahsetmiyorum bile -__- "çünkü çok havalı, dy. Sonunda, benim için en unutulmaz andı, Raphael, oh hayır! Raphael'i nasıl görebilirim>. <'.. Elena da çok üzgünüm == ", küçük Uram, Raphael'ime nasıl cüret eder! Özellikle kanatlar, bilirsin, kırılıncaya kadar Uram !!, neyse ki çoktan öldü :) (Raphael'e git!), Ayrıca Elena'yı gördüğümde üzülmek istiyor, ölmek istiyor, bu yüzden sürekli Raphael'e diyor. vampir ", kafam karıştı, yani Elena öldü? Sadece kendin için oku, çok meraklı olduğunu garanti et. ^, ^ Raphael'in bir yıl beklediğini bile düşünmüyor musun? Eğer Raphael olursam, dayanamıyorum, gerçekten boş hissediyor Her neyse, bu kitap her şeyden önce üstte, kapak resmimden sapmış olsa bile, emin değilim, önemli olan hikaye, her zaman hayal ettiğim kapak için Sadece Raphael'in kapağı görmesi gerekmediğini düşünün: P -__-, bu kitap için sadece iki başparmak ^, ^ :)) Çünkü bu kitap benim için "Güle güle Vampir ve Hoş Geldiniz Melek" demeyi çok kolaylaştırıyor :)

2019-12-06 19:28

gabsphotography

YARDIM ET! Lütfen bu kitabı okuyun ve benimle bu konuda konuşun! Bunun hakkında konuşmalıyım !!! Harika / korkunç, diğer dünyası / sıradan, çılgınca, delice ... GELİYOR, oku! Hadi Konuşalım!

2019-12-06 17:58

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Yalancı İpek Kız - Irmgard Keun okumak itibaren EasyFiles

5.1 mb. indir kitap

Yalancı İpek Kız - Irmgard Keun indir itibaren OpenShare

5.9 mb. indir ücretsiz

Yalancı İpek Kız - Irmgard Keun indir itibaren WeUpload

4.5 mb. okumak kitap

Yalancı İpek Kız - Irmgard Keun indir itibaren LiquidFile

4.2 mb. indir

Yalancı İpek Kız - Irmgard Keun kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Yalancı İpek Kız - Irmgard Keun okumak içinde djvu

5.7 mb. indir DjVu

Yalancı İpek Kız - Irmgard Keun indir içinde pdf

4.2 mb. indir pdf

Yalancı İpek Kız - Irmgard Keun indir içinde odf

4.6 mb. indir ODF

Yalancı İpek Kız - Irmgard Keun indir içinde epub

3.1 mb. indir ePub