#

Tom Gates Muhteşem Bahaneler ve Başka Güzellikler - Liz Pichon kitap indir

 • Tom Gates Muhteşem Bahaneler ve Başka Güzellikler - Liz Pichon ücretsiz kitap indir


 • Tudem Yayınları

Kitten Revolving doors Muhteşem Bahaneler ve Başka Güzelikler - Liz Pichon Yaşasın! Yine o!. Kitten Revolving doors seni çok özlemiştik! Gerçi ayrılalı çok olmadı ama senin maceralarınla hayat çok daha eğlenceli, okumak çok daha zevkli! Matrak kahramanımız tüm fırlamalıklarıyla, muhteşem çizimleriyle ve başından geçen inanılmaz olaylarla yeniden aramızda! Mizah anlayışıyla hayranlık uyandıran Liz Pichon’un hayat verdiği Kitten Revolving doors, yazarına kazandırdığı birçok ödüle bu kitapla bir yenisini daha ekler assortment dersiniz? Karar siz okuyucuların. Bu arada, “karar” demişken. önceliğiniz şu sorular üzerinden ilerlesin, gerisi kendiliğinden gelecektir: Ayakta gülmek, yatarak gülmek, tepinerek gülmek, kahkahalarınızı bastırarak veya katılarak gülmek. Haklısınız, işiniz biraz zor. Ama gözünüzde fazla büyütmeden her birini tek tek denemenizi tavsiye ederiz, nasıl olsa hepsi için tek bir gününüz olacak. Neyse, uzun lafın kısası: Okular İki Koca Hafta Boyunca Tatil! Bu büyük harflerle süslü mesajımız bazı gizli şifreler içerir, uyarmadı demeyin: Delia’yı sınırsız bir şekilde sinir etmek, Düzinelerce karameli gofret yemek, Muhteşem resimler yaparak kendinden geçmek, Olağanüstü müzik grubu Zombi Köpekler konseri için prova yapmak serbest! Ama. bir dakika! Kitten’un hayatında her şey bu kadar tıkır tıkır işleyemez ki. Eyvah! Unutulan bir ev ödevi assortment vardı acaba? Sorun yok, iş inceleme ödevi yapmaksa Kitten, bir ağaç profesörü kesilip bu işten sıyrılabilir. assortment gerçekten? Göreceğiz. Bu arada, Zombi Köpekler’e baterist aranıyor, bilginiz olsun. Ne de olsa gender konser kapıda. Ama kapıda bekleyen yüksek enerjili bir sürprizimiz daha var ki kendisi helmet bir fenomen: Norman Kıpırdak gümbür gümbür geliyor, hazır olun! Tamam, bu kadar ipucu yeter. İyisi assortment siz bir an önce kitabı okumaya başlayın. "Pichon'un kitaplarında göze çarpan mizahi öğelerin etkisi, kuşkusuz gerçek deneyimlerden ve gözlemlerden geliyor. " - The Telegraph "İlginç resimlerle dopdolu günlük şeklinde tasarlanmış bu kitaplar harika çocuksu diyalogları, sevimli çizimleri ve olağanüstü tasarımlarıyla okurları kıkırdayarak gülecekleri pek çok talihsiz olaya sürüklüyor. " - Kids Bok Think over.

indir kitap

Tom Gates Muhteşem Bahaneler ve Başka Güzellikler - Liz Pichon kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı: TUDEM YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 29,00 TL

Kitap eleştirileri

Tom Gates Muhteşem Bahaneler ve Başka Güzellikler - Liz Pichon

fbarroso

A near-future setting where a second Civil War has broken America, and Manhattan has been set up as the no-man's DMZ. Wood makes a familiar city alien and brings home what life during war-time would be like.

2020-12-22 18:44

weslley

Very readable and packed with fascinating information. But DEPRESSING. The world's fresh water situation is beyond hopeless. And, it going to get worse. Something to look forward to. The only problem with this book is the complete lack of citations, which is puzzling.

2020-12-14 19:49

santral34

I read this when my family vacationed to Lexington like 8 years ago. I don't remember anything about it, other than it made me want to read Cosmos.

2020-08-12 07:24

estelgali

Harika kitap

2020-01-05 03:36

memagma

Bu, gençlik yıllarını kederli, gergin ve huzursuz bir çocuk olmaya çalışarak, gözünde parıldayan ve altından bir kalbi olan kim olduğumu tanımladı. Pek çok kez tekrar okudum, komik değil. Ama kesinlikle Harry Potter'ı yeniyor.

2019-12-06 22:27

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Tom Gates Muhteşem Bahaneler ve Başka Güzellikler - Liz Pichon okumak itibaren EasyFiles

3.4 mb. indir kitap

Tom Gates Muhteşem Bahaneler ve Başka Güzellikler - Liz Pichon indir itibaren OpenShare

3.6 mb. indir ücretsiz

Tom Gates Muhteşem Bahaneler ve Başka Güzellikler - Liz Pichon indir itibaren WeUpload

4.2 mb. okumak kitap

Tom Gates Muhteşem Bahaneler ve Başka Güzellikler - Liz Pichon indir itibaren LiquidFile

4.3 mb. indir

Tom Gates Muhteşem Bahaneler ve Başka Güzellikler - Liz Pichon kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Tom Gates Muhteşem Bahaneler ve Başka Güzellikler - Liz Pichon okumak içinde djvu

5.7 mb. indir DjVu

Tom Gates Muhteşem Bahaneler ve Başka Güzellikler - Liz Pichon indir içinde pdf

3.5 mb. indir pdf

Tom Gates Muhteşem Bahaneler ve Başka Güzellikler - Liz Pichon indir içinde odf

4.6 mb. indir ODF

Tom Gates Muhteşem Bahaneler ve Başka Güzellikler - Liz Pichon indir içinde epub

4.6 mb. indir ePub