#

Takım Oyunu - Seth Godin kitap indir

 • Takım Oyunu - Seth Godin ücretsiz kitap indir


 • Profil Kitap

Takım Oyunu - Seth Godin “Takım Oyunu hepimizin okuması gereken çok özel bir kitap. Her birimize, günümüzün yeni dünyasında nasıl liderlik yapacağımızı öğretiyor. ” Eski ABD Senatörü Bil Bradley Takım, birbirine, bir lidere ve bir fikre bağlı, küçük veya büyük herhangi bir gruptur. Milyonlarca yıldır insanlar, dinî, etnik, politik, hata müzikal takımlara katılmışlardır. Bu bizim doğamızdır. Bütün bu takımlara kim önderlik edecek? Net inanılmaz şeyler yapabilir, ancak liderlik sağlayamaz. Bunu aynı sizin gibi bir şey için tutkusu olan insanlar yapabilir. Şu anda bir fark meydana getirmek isteyen herkes için gereken tüm araçlar hemen yanıbaşında hazır. Günümüzde İnternet coğrafya, maliyet ve zamanla ilgili engeleri kaldırdı. Tüm bloglar ve sosyal network (şebeke) ağları, mevcut takımların daha government büyümelerine ve yeni takımların doğmasına olanak sağlıyor. Bu takımlar, iPhone’larını veya siyasî bir kampanyayı ya government küresel ısınmaya karşı yeni bir mücadele yöntemini benimseyen milyonlarca insandan oluşuyor. Takım Oyunu sizi, çalışanlarınızı, müşterilerinizi, yatırımcılarınızı, inananları, hobisi olanları, okuyucuları yönetmeniz için karşınıza çıkan fırsatları düşünmeye (gerçekten düşünmeye) sevkedecek… Kolay değil, ancak muhtemelen hayal etiğinizden daha kolay.

indir kitap

Takım Oyunu - Seth Godin kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı: PROFİL YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 15,50 TL

Kitap eleştirileri

Takım Oyunu - Seth Godin

ewelinaorlowska

I LOVE BLEACH!!!!!!!!!!!!! OH YEAH!!!!!!!!!

2022-08-30 17:20

giuliagushikem

İyi hikaye. Fantezi romantizmde ilginç bir kavram. Stephanie, açıklayıcı tarzı okuyucuyu gerçekten dünyasına getiren harika bir yazardır.

2020-01-14 07:15

dg_faco

Kasım 2009'da yeniden okundu ve değerlendirme biraz yükseldi. Bunu ilk defa okuduğumda, henüz şehirde yaşamadım ve bu sefer tekrar okumak daha tanıdık bir seyahat gibi oldu. Clare ve Henry bir noktada komşularım olacaktı, böylece kendi başına keşif onu yeniden okumaya değer hale getirdi.

2020-01-02 04:49

fabriziamilia

"Absalom, Absalom" adlı romandan William Faulkner, önce Yukonapatova adlı hayali bir bölgeye gönderme yaptı. Faulkner'e göre Mississippi Nehri etrafındaki bu hayali toprak 2.400 mil kare ve 15.611 nüfusa sahip ve Jefferson City'nin merkezi. Faulkner, bölgenin kendisine ismini verdiğini ve onun ve onun bütün imtiyazlarının kendisine ait olduğunu yazıyor. Faulkner'ın uzun ve kısa çalışmalarının çoğu, Amerika Birleşik Devletleri'nin bu bölgesinde yaşayan, yerli yerlilerin, kölelerin, Kayaların efendisi ve diğer birçok ırkın yaşadığı bir bölgede yaşayan karakterlerin yaşamları, ilişkileri ve maceralarıyla ilgilidir. Ve ABD'de yaşayan insanlar, Faulkner'ın Amerika örneğini yaşamaktadır. Birçok Faulkner sonrası yazar bu güzel geleneğe ilgi duydu ve kendilerini bazı çalışmalarının maceralarının hayal ettikleri gibi şehirlerinin ve topraklarının karakterleri ve karakteristiklerinin ötesine geçen hayali bir şehir veya bölge olarak belirledi. , İşlerinde. Gabriel García Márquez'in Macondo'su bu şehirlerden biri - hayali topraklar. Salman Rushdie'nin "Bombay" ı ve Reykjavik'in Aina Mao Godmunsen'i de öyle. Faulkner, 2400 Mil kare metrekarelik hayali bölgesi Mississipi ve Yoknapatawpha hakkında yazıyor. Jefferson kent merkezinde yaşayan 15.611 nüfuslu olmasına rağmen, karakterlerin görünür ve görünmez güçler tarafından empoze edilen durumlardan muzdarip olduğu romanlarında dünyanın her bir bölümünü her zaman görüyorum, ancak yaşadıkları gibi hayatlarına devam ediyorlar. başka bir olasılık yok ...

2019-12-16 06:40

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Takım Oyunu - Seth Godin okumak itibaren EasyFiles

4.2 mb. indir kitap

Takım Oyunu - Seth Godin indir itibaren OpenShare

5.5 mb. indir ücretsiz

Takım Oyunu - Seth Godin indir itibaren WeUpload

4.6 mb. okumak kitap

Takım Oyunu - Seth Godin indir itibaren LiquidFile

5.2 mb. indir

Takım Oyunu - Seth Godin kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Takım Oyunu - Seth Godin okumak içinde djvu

5.4 mb. indir DjVu

Takım Oyunu - Seth Godin indir içinde pdf

3.1 mb. indir pdf

Takım Oyunu - Seth Godin indir içinde odf

3.3 mb. indir ODF

Takım Oyunu - Seth Godin indir içinde epub

3.8 mb. indir ePub