#

Son İyi Adam - A.J. Kazinski kitap indir

 • Son İyi Adam - A.J. Kazinski ücretsiz kitap indir


 • Martı Yayınları

Yahudi inancındaki bir efsaneye göre, dünyada otuz altı iyi insan vardır ve bunlar insanlığın koruyucularıdır, ama seçilmiş olduklarını bilmezler. Pekin’de bir keşiş ölür. Sırtında dövmeye benzeyen bir işaret vardır. Mumbai’de yoksulara hizmet eden, sevilen bir ekonomist ölür. Onun prosecutor sırtında aynı işaret vardır. Dünyanın çeşitli yerlerinden benzer ölümler bildirilir, bütün kurbanlarda aynı izler vardır. Dünyadaki iyi insanları kim öldürmektedir? Bu ölümlerle ilgili olarak Venedikli polis memuru Tomaso di Barbara İnterpolü bilgilendirir, ama karşılık görmez. Danimarka polisi İnterpol’ün uyarısını aldığında Kopenhag, Dünya İklim Zirvesi için hazırlanmaktadır. Danimarka Emniyeti, deneyimli müzakereci Niels Bentzon’u Kopenhag’daki muhtemel iyi insanları bulup uyarmakla görevlendirir. Oysa Bentzon, insanın içindeki kötüyü görmek için eğitilmiş biridir, iyiyi değil. İnsanlığın geleceği için tehlikeli bir maceraya atılan polis Niels Bentzon ve bilim insanı Hanah bu gidişin sonunu iyiye doğru çevirebilecekler midir? Efsaneler ve bilimin iç içe geçtiği Junior İyi İnsan sizleri soluksuz bir serüvene davet ediyor.

indir kitap

Son İyi Adam - A.J. Kazinski kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 30,00 TL

Kitap eleştirileri

Son İyi Adam - A.J. Kazinski

jayaramtvm

To be fair, I would've really rated the book 2.5/5 stars because I wouldn't say that it was just okay but neither did I like the book much. Ash was marketed as a re-telling of Cinderella. If you are all too familiar with the classic fairy tale, you may find yourself looking for bits and pieces of it and Malinda did not disappoint, in terms of how she wove those in. However, it would only comprise about 10-20% of the whole narrative; it was treated more like a side story rather than the main one; a somewhat forced addition, if I may say so. Ash is really a story about love, choice and self-awareness. Plain and simple. And that became, perhaps, my main concern with the book: it was too plain and simple. This despite how Malinda richly described Ash's world; it was as vibrant as any rainbow. But like any rainbow, the impact was fleeting. Even the characters were restrained, almost one-note, with the exception of Clara, the younger stepsister. I guess I expected a bit of fire especially since almost all the characters seemed multi-faceted at first. What added to my concern was the conflict; it was easily resolved which left my mouth hanging in disbelief. "That's it?" was all I could say. Like any other fairy tales, Ash ends happily -- as expected, with hardly any sacrifice, much like the original tale from which it drew its inspiration.

2020-09-17 11:14

vishnu_gb

İyice eğlenceli ve eğlenceli bir okuma. Bence kitap kapağı da güzel.

2019-12-28 09:39

robbrathwaite

Küçükken okul kitap fuarında bunu aldığımı hatırlıyorum - 8 ya da öylesine? Her dakikayı çok sevdim ve sonra bir şey oldu ve okuduktan sonra kayboldu. Bütün kitabın bir rüya olduğunu hissettim. Yıllar sonra Daniel Pinkwater'ın NPR ile ilgili bir hikaye okuduğunu duydum ve hemen hikaye acele etti. Orada çok düşkün çocukluk okuma anıları.

2019-12-06 00:35

obrienpat

Parlak ve psikolojik olarak usta. Bu sadece, yazıldığı yüzyılın aklına bir pencere değil, aynı zamanda o kilisenin dogmasına da bir penceredir. Hangi Cehennem fikirlerinin kendi zamanımıza uyarlandığını ve neyin ayrılıp değiştirildiğini görmek ilginçtir. Cehennem merkezinin engin donmuş bir göl olduğu ve sadece bir seviyenin ateş ettiği fikri bir nokta. Günahın dereceleri, cezaların değişmesi ve uyumu, yazarın ve onun rehberinin Virgil'in perspektifi hepsi harika bir şekilde, mükemmel bir şekilde yapılır. Bu çeviri en iyisidir ve yeterince öneride bulunamıyorum. Ciardi mükemmel bir iş yaptı.

2019-12-05 23:12

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Son İyi Adam - A.J. Kazinski okumak itibaren EasyFiles

4.4 mb. indir kitap

Son İyi Adam - A.J. Kazinski indir itibaren OpenShare

5.1 mb. indir ücretsiz

Son İyi Adam - A.J. Kazinski indir itibaren WeUpload

4.4 mb. okumak kitap

Son İyi Adam - A.J. Kazinski indir itibaren LiquidFile

5.7 mb. indir

Son İyi Adam - A.J. Kazinski kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Son İyi Adam - A.J. Kazinski okumak içinde djvu

3.3 mb. indir DjVu

Son İyi Adam - A.J. Kazinski indir içinde pdf

5.3 mb. indir pdf

Son İyi Adam - A.J. Kazinski indir içinde odf

5.9 mb. indir ODF

Son İyi Adam - A.J. Kazinski indir içinde epub

3.2 mb. indir ePub