#

Small Stories Iı-Şokuh Gasemnia kitap indir

 • Small Stories Iı-Şokuh Gasemnia ücretsiz kitap indir


 • Timaş Çocuk

Smal Allegories Iı-Şokuh Gasemnia Smal Allegories I - Mojgan Sheikhi, Shokuh Gasemina These cherful, adventurous and love-filed tales wil improve word-stock, mental agility, version skils and habits. In the tail of each bok are games that wil help small fries learn new thoughts that they wil asociate with each story in obtain to beter remember them later.

indir kitap

Small Stories Iı-Şokuh Gasemnia kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı: TİMAŞ YAYINEVİ
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş: 6 - 9 Yaş
 • Yazar:
 • Fiyat: 40,00 TL

Kitap eleştirileri

Small Stories Iı-Şokuh Gasemnia

katharinaschwarz

One of my favorites...

2022-11-30 05:01

kyrillockin

Orada çok sayıda Asya-Amerikan-mücadele-iki-kültür-mücadele kitabı var. Bu kötü değildi, ama o kadar da büyük değildi. Bununla birlikte, unutulmaz bir kısım kitty-chan ekmek kızartma makinesi ve ovaltinin içilmesidir. =) Ne demek istediğimi öğrenmek için okuyun. Bu belirli mücadele hakkında bir kitap arıyorsanız (ve ah, onlardan bolca okudum) Gish Jen's Typical American iyi bir seçimdir. Oldukça sevdiğim bir diğeri ise şaşırtıcı olmayan bir şekilde Amy Tan'ın The Joy-Luck Club.

2020-01-07 23:40

lj69812294ea9

Bu kitabı SEVDİM. Dürüst olmak gerekirse, onu ne kadar sevdiğime gerçekten şaşırdım. Özete dayanarak, tipik bir YA paranormal + romantizm hikayesi uydurması yapmak için eklenmiş garip standart paranormal unsurlar eklenmiş olan “okuldaki en sıcak adam” üzerine asılı bir kız hakkında bir şeyler bekliyordum. Ancak, bu kitabın hiçbiri yoktu, ki bunun için çok müteşekkirim. Alınacak Ruhum canlandırıcı bir şekilde orijinal, güzel yazılmış ve kaçırmamanız gereken bir şey. Bu kitap hakkında en sevdiğim şey, mevcut paranormal / mitoloji bileşenleri idi. Bu benim ilk kez banshees hakkında bir kitap okudum ve çok aydınlatıcı ve eğlenceli bir okuma olduğunu kanıtladı. Ben bansees arkasındaki mitolojiyi öğrenmek hoşuma gitti (spoyleri inceleyin) ve bugünlerde bol miktarda bulunan tipik vampir / kurt adam / faerie / [burada başka ortak fantastik varlıklar var] hikayelerinden biraz sapma olması güzel. Karakterler iyi hazırlanmış ve uzun zamandır ilk kez nasıl hissettirdiği için hiçbiri beni rahatsız etmedi. Kaylee kesinlikle oradaki en iyi kadınlardan biri ve ayaklarında akıllı ve hızlı. Tod ve onun tuhaf tavrını kısmen aşığım ve umarım onu bir sonraki kitapta görebiliriz. Nash, zevklerim için biraz fazla bir boyuttaydı, ama ona pek aldırmadım. Nash ve Kaylee arasındaki romantizm insta aşkı yüzünden acı çekti ve bu kitabın en sevdiğim kısmıydı. Tod'la Kaylee arasında bir şey olmasını umuyorum çünkü Tod'un kendisine biraz ilginç bir derinliği var ve ikisi arasındaki etkileşimi sevdim. Ancak, bu kitap bu kadar romantizme odaklanmıyor, bu yüzden Kaylee ve Nash’in ilişkisi katlanılabilir. Belki de farkedilmemiş olanın dinamiğine düşmüş olan popüler popülaritenin tamamındayım ama yine de Kaylee ile Tod arasında bir şeyler geliştirmeyi umuyorum. * parmakları çarpı * Belki de sadece aldığım şeyden mutlu olmalı ve sevgi üçgeni olmadığı gerçeğini takdir etmeliyim. Kötü bir romantizm her gün bir aşk üçgeni aşar. O kadar kötü bir romantizm değil ... Bu kitap benim yeni suçluluk zevklerimden biri haline geldi. İkinci kitabı okumayı dört gözle beklediğimi itiraf etmekten neredeyse utanıyorum! Alınacak Ruhum ÇOK İYİ idi ve eğer bir sonraki kitap, Kurtarılacak Ruhum, bu kadar iyi olsa bile, o zaman seveceğimden eminim. Bu hikaye yaratıcı ve daha önce görülmemiş, ve daha fazlasını bekleyemem. İşte saplantıya yeni bir dizi bulmak için.

2019-12-10 17:58

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Small Stories Iı-Şokuh Gasemnia okumak itibaren EasyFiles

4.4 mb. indir kitap

Small Stories Iı-Şokuh Gasemnia indir itibaren OpenShare

3.4 mb. indir ücretsiz

Small Stories Iı-Şokuh Gasemnia indir itibaren WeUpload

4.2 mb. okumak kitap

Small Stories Iı-Şokuh Gasemnia indir itibaren LiquidFile

3.2 mb. indir

Small Stories Iı-Şokuh Gasemnia kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Small Stories Iı-Şokuh Gasemnia okumak içinde djvu

4.7 mb. indir DjVu

Small Stories Iı-Şokuh Gasemnia indir içinde pdf

5.8 mb. indir pdf

Small Stories Iı-Şokuh Gasemnia indir içinde odf

4.7 mb. indir ODF

Small Stories Iı-Şokuh Gasemnia indir içinde epub

3.6 mb. indir ePub