#

Satış 101-Zig Ziglar kitap indir

 • Satış 101-Zig Ziglar ücretsiz kitap indir


 • MediaCat Kitapları

Satış 101-Zig Ziglar Başarılı Satış Profesyonelerinin Bilmesi Gereken Her Şey 2 kitabı ve ABC kanalında satış tvshow programı yapan ZigZagların Satış 101 adlı kitabı başarılı satış profesyoneleri için adeta bir cep kitabı niteliği taşıyor. Satış kavramına sadece ürün satmaya odaklı değil psikolojik sosyal ekonomik etkiler ışığında yaklaşan Zigların bu kitabıyla işe yeni başlayanlar bile hızlı bir satış eğitiminden geçmiş gibi olacak. Satış 101 satışın esas 101 kuralının sırını açıkladığı için bu adı taşıyor. Müşterilere daha çok soru sormanın onları dinlemenin doğru kelimeleri en iyi üslupla birleştirerek müşteriye yaklaşmanın püf noktalarını içeren kitap her şeyden evel çok bilgiyi özet cümleler ve eğlenceli bir üslupla aktardığı için kendini satırıyor zaten Öyleyse siz de satmak için bir tane bu kitaptan satın alın Satış ve pazarlama alanının duayenlerindenZigZigların satışın temel motivasyonlarını anlatığı bu kitap içeriğiyle büyük bir başvuru şekliyle küçük bir başucu kitabı. Satış profesyoneleri için kritik satış tekniklerini irdeleyen Satış 101in adı empati sağduyu ve sabır gerektiren bu iş alanı için 101 temel şartan geliyor. “Bakış Açınız Hayatınızı Belirler” sözüyle ABDde ilgi gören bir TV programının yapımcısı ve sunucusu da olan Ziglar kitabının önsözünde satış profesyoneleri için bu kitabı okuduktan sonra işlerini her zamankinden çok seveceklerinin garantisini veriyor. Satış 101 içeriğiyle doğrudan etkileyici ve sözü açıkça ortada olmasının yanı sıra Zigların mizah üslubuyla zenginleştirilmiş keyifli bir okuma sunuyor.

indir kitap

Satış 101-Zig Ziglar kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı: MEDİACAT KİTAPLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 23,00 TL

Kitap eleştirileri

Satış 101-Zig Ziglar

leirebueno

My boss gave us each a copy- fast read, good content

2022-11-30 04:52

teacher20

I feel guilty saying this about any book, but... I thought this one was a complete waste of time. In the "show, don't tell" sense, this is a very "tell" book. The cardboard characters and inconsistencies in plot and description had me practically tearing my hair out. The limits of magic were not well delineated, and except for the main character's hawk, all the magic users' animal familiars were pointless decorations in the story. On top of that, as the book progressed, the main character was granted more and more superpowers by the goddess, so that by the end she was practically omnipotent and loved by everyone to boot. I am not planning on reading the sequels, nor would I recommend this book. Just my opinion, though.

2020-12-26 04:23

carlosfdesigner

If you know me well, you know I love books like this, that carry me to cultures and countries unfamiliar and inaccessible. This book is the epitome of that! I am unlikely to ever travel to the sub-Sahara and meet the people there, given the violence and natural dangers of the area. This area is largely Muslim, and so Tayler writing about his time there after the US was fighting in Afghanistan but had not yet toppled Saddam's regime there was a LOT of anit-US sentiment. I think for the first time I understood why Bush bore the weight of the blame for this, whether the people making the judgements were educated or not. It was in Bush's time that worldwide communication was widespread and for the first time, the people of Africa saw the US as furthering its own interests, as opposed to being the peaceable shining beacon of democracy for the entire world, as it had always been portrayed to be but never fully was.

2020-12-22 02:42

joshroberts

Bu kitaptan hem Sparrow'un devamı hem de kendi esasıyla gerçekten keyif aldım. Hem ele aldığı konularda hem daha ağır hem de The Sparrow'dan daha güçlü olmasına rağmen, çok fazla yer kaplıyor ve o kadar çok karaktere odaklanıyor olsa da, The Sparrow'da yaptığım gibi hepsine bağlanmak zor oldu. Masal için biraz kapanmak harikaydı ve Russell'ın karakterleri için tüm kararlarını yürekten onayladım (ki her zaman değil, devamlarla). Tanrı'nın çocukları kesinlikle güzel bir şey yapmadılar, ama tatmin edici bir şekilde. Sandoz'u hala bir karakter olarak seviyorum, (anlaşılabilir bir şekilde) olabildiğince dikenli ve diğer karakterlerin bazı eylemleri hakkında biraz fikir edinmek harikaydı.

2020-01-16 07:24

sacrewhite

Tamam, bu yüzden diyalog bana ulaşmaya başlıyor. Dizide en az 2 kitap daha var, ancak kütüphane bir sonrakine sahip değildi, bu yüzden şimdilik bitirdim.

2019-12-27 17:47

osama96

Etrafta uyuyan ve kendisini kötü hissetmeyen bir kızın oldukça doğru bir hesabı olduğunu düşündüm.

2019-12-13 02:47

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Satış 101-Zig Ziglar okumak itibaren EasyFiles

4.9 mb. indir kitap

Satış 101-Zig Ziglar indir itibaren OpenShare

4.1 mb. indir ücretsiz

Satış 101-Zig Ziglar indir itibaren WeUpload

3.4 mb. okumak kitap

Satış 101-Zig Ziglar indir itibaren LiquidFile

5.7 mb. indir

Satış 101-Zig Ziglar kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Satış 101-Zig Ziglar okumak içinde djvu

3.6 mb. indir DjVu

Satış 101-Zig Ziglar indir içinde pdf

5.4 mb. indir pdf

Satış 101-Zig Ziglar indir içinde odf

5.5 mb. indir ODF

Satış 101-Zig Ziglar indir içinde epub

3.9 mb. indir ePub