#

Sabit Kanca 2 (DVD) kitap indir

 • Sabit Kanca 2 (DVD) ücretsiz kitap indirSabit Kanca 2 (DVD) TV fenomeni Sabit Kanca yapmış olduğu gişe başarısı üzerine yeniden güldürmek için evlerinize geliyor. <ı type="mso-bidi-font-type: normal">  Sabit Kanca´nın (İsmail Baki) ev sahibi Rıfat Amca, bir televizyon programında gördüğü Rencide Posuk ile evlenmek ister. Ancak kin buluşmalarında Rencide, Rıfat Amca´yı beğenmez. Aralarını yapmak da Kanca´ya kalır, birikmiş kira borçlarından ötürü buna mecburdur. Kanca bunun için çabalarken bir de başına Rencide´nin kızı Zeliş´in eski sevgilisi Turabi çıkar. Turabi saplantılı aşkı Zeliş ile evlenmek için Rencide´yi kaçırınca olaylar sarpa sarar. Çözmek de tabi ki Sabit Kanca´nın görevidir.  .

indir kitap

Sabit Kanca 2 (DVD) kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 8,99 TL

Kitap eleştirileri

Sabit Kanca 2 (DVD)

rdp19862715

Barthes imagines the thoughts of a fictional lover struggling to wrestle a sense of emotion and understanding from the experience of love-lost. Like Hegel's "master and slave", Barthes' "lover and beloved" seek their identity in one another. A more challenging read than MYTHOLOGIES, but worth the effort.

2022-08-30 10:14

elealtratte910

Kolayca bu yıl okuduğum en iyi kitap, hiç değilse bile. Evet Evet demektir! beyaz, siyah, Latina, Asya, fakir, zengin, queer, hetero, seks işçileri, dominatrisler, blogcular, organizatörler, eğitimciler, sanatçılar ve hayatta kalanlar, hepsi "Tecavüzsüz bir dünyayı nasıl yaratabiliriz?" Bu kitap diğerlerinden daha fazla, ilerleyen toplumsal değişim için kadın cinsel gücünün harekete geçişin merkezi önemine gözlerimi açtı. Yazarlar cinsel saldırı ve "tecavüz kültürünü" TÜM açılardan keserek, kadın bedenlerinin nesnelleştirilmesinin ve kontrolünün kelimenin tam anlamıyla ataerkil toplumun temel taşı olduğunu söylerler. Bu nedenle kadın bedeni egemenliğini ve cinsel gücünü geri kazanma çabaları devrimci değişimin ön saflarında yer almaktadır. Bu kitap sadece kadınlara cinsel saldırıdan nasıl kaçınacaklarına dair ipuçları sunmuyor (kendini savunma sınıflarını teşvik etmesine rağmen!), Kadınları günlük olarak tehlikeli durumlara sokan erkek egemen toplumda cesaretle yönlendiriyor. Benzer şekilde, başlıktan da anlaşılacağı gibi, bu çalışma sadece erkeklere "Hayır" a saygı duymayı öğretmekle kalmaz, aynı zamanda kadınlara (gerçekten tüm insanlara) vücutlarını nasıl seveceklerini ve cinselliklerini nasıl kucaklayacaklarını göstermek için gösterir. Hevesli rıza, "Evet!" ve temkinli "Maybes" ve cinsel partnerin "Dur" deme yeteneğine saygı gösterirken, her şeyi orgazm hakkı varsayımı veya hissi olmadan birer birer adım atmak. her an, en iyi ve en özgürleştirici cinsiyete giden yolu gösterir. Ancak kitap rızadan çok daha fazlasını kapsıyor. Bu kitleler için feminist bir el kitabıdır: iyi yazılmış, çeşitli, pratik, teorik, ancak erişilebilir. Favori bir deneme seçmek zor, ama benimle en çok konuşulan şey, Cristina Meztli Tzintún'un kötü niyetli ve üstesinden gelmek ve erkek ortakları kontrol etmek hakkında kişisel bir hikaye olan "Kadın düşmanlığını öldürmek: Kişisel bir Aşk, Şiddet ve Hayatta Kalma Stratejileri Hikayesi" idi. . Cristina, "radikal, feminist" bir renk adamına nasıl dahil olduğunu ve aktivizm yoluyla nasıl bağlandığını anlatıyor. Bunu fark etmeden önce, cinsel yolla bulaşan hastalıkları veren ve yaşının yarısını öğrencileriyle aldatmasına rağmen onu terk edemeyen kötü niyetli bir ilişkiye girmiştir. Desen, ailesinin felaketli evliliğini yansıtıyordu, bu da istismar döngüsünden kurtulamadığını daha da üzücü hale getirdi. Eşi Alan'ı şeytanlaştırmak kolay olsa da, daha dürüst bir okuma, erkek sosyalleştirilmiş her birimizdeki bazı kalıplarını tanıyacaktır. Örneğin, kadın bedenlerine hak kazanma ve bencil eylemlerin yarattığı duygusal zarara dikkat edilmemesi, mücadele etmem gerektiğini bildiğim şeyler. Cristina'nın Alan'dan ayrılma ve saldırıları için hesap verebilirlik talep etme cesareti hepimizi cesaretlendirmeli, kadın düşmanlığının gerçekte yenilebileceğini ve kişisel dönüşümün inanılmaz derecede politik bir eylem olduğunu teşvik etmelidir. Bu koleksiyonu yeterince tavsiye edemez. Herkesin bu kitabı okuması gerekiyor.

2019-12-27 22:23

gabsphotography

Meksika’da eksik olan bir turizm meraklı roman olarak tanımlanır ve bu kesinlikle benim için yeni bir alt tür; bununla birlikte, Gustafson’un ortamı, yerel gelenekleri ve dili hakkında yazdığı net bilgiler, romanın içine girmeyi kolaylaştırır ve kitabın yerleri ile rahat hissetmesini sağlar. Stan Walkorski, yorgun ama mükemmel bir PI: açıkça dünyayı ve sıkıntılarını çok net bir şekilde görüyor ve bu onu biraz yorgun ve alaycı hale getirmiş ancak tam tersi de işinde mükemmel olmasını sağlamıştır. Meksikalı bir havaalanında genç bir kadın ortadan kaybolduğunda Stan'in gitmesi gereken çok az şeyi vardır, ebeveynlerinden ve en iyi arkadaşlarından bazı yamalı bilgileri kaydedin. Los Cabos'a gitmek, konunun kalbine ulaşabilmesinin tek yolu. İspanyolca, Latin Amerikalı veya başka türlü bilgim az söylemek temeldir ancak bir cümle bağlamında kullanılan, çevrilmiş ve sonra kullanılan bir kelimeden oluşan bölüm başlıklarından hoşlandım. Örneğin: comer (cō · mĕr ’) - yemek için. Quiero comer tacos. Taco yemek istiyorum. Bu, Gustafson’un bilgisini ve romanda kullanılan bilgilerin doğruluğunu vurgulayan alıntılar veya bölüm başlıkları kullanma konusuna ilginç ama eğlenceli bir yaklaşım oldu. Hikaye, Stan'in daha önce pek çok kez karşılaştığı, seyahat etmenin kolay geçmediği bir yolu takip ettiği izlenimini veriyor. Stan kendisi hakkında çok az bilgi vermesine rağmen, eylemleri çoğu zaman gerçek duygularına ihanet ediyor ve tam da dünyada haklı olduğunu görmek isteyen iyi bir adam olduğu açık. Ne yazık ki, aynı zamanda çalışmalarında uçan domuzları görme ihtimalinin daha yüksek olduğu izlenimini edindiniz. Stan, romanı merkezi bir karakter olarak daha da çekici kılan, gönülsüzce bir güvenlik açığı sergiliyor. Bana daha önce bir seyahat yazarı olup olmadığını sorsaydım, çevrilmiş romancı inandırıcı bir “turizm kaygısı” yaratabilirdi, muhtemelen size şaşkınlıkla bakıyordum ve sonra şaka yaptığınızı sanıyordum ama aslında bu işe yarar. Eski atasözü “bildiklerinizi yazın” burada oynamaya gelir ve Meksika'da Kayıp, ilginç hikayenin, hoş bir kahramanın ve inandırıcı, iyi yazılmış bir ortamın gerçeklere ve deneyime dayanan iyi bir kombinasyonudur. Mükemmel bir ilk. Not: Suç turundaki Ortakların bir parçası olarak alınan inceleme kopyası (PDF)

2019-12-04 21:39

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Sabit Kanca 2 (DVD) okumak itibaren EasyFiles

4.3 mb. indir kitap

Sabit Kanca 2 (DVD) indir itibaren OpenShare

3.7 mb. indir ücretsiz

Sabit Kanca 2 (DVD) indir itibaren WeUpload

4.8 mb. okumak kitap

Sabit Kanca 2 (DVD) indir itibaren LiquidFile

3.4 mb. indir

Sabit Kanca 2 (DVD) kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Sabit Kanca 2 (DVD) okumak içinde djvu

3.5 mb. indir DjVu

Sabit Kanca 2 (DVD) indir içinde pdf

4.2 mb. indir pdf

Sabit Kanca 2 (DVD) indir içinde odf

3.8 mb. indir ODF

Sabit Kanca 2 (DVD) indir içinde epub

5.3 mb. indir ePub