#

Penguenler - İlk Okuma Kitaplarım - Susanna Davidson kitap indir

 • Penguenler - İlk Okuma Kitaplarım - Susanna Davidson ücretsiz kitap indir


 • İş Bankası Kültür Yayınları

Penguenler - İlk Okuma Kitaplarım - Susana Davidson İş Kültür Yayınları İlk Okuma Kitaplarım serisi okumayı öğrenme sürecindeki çocuklara yardımcı kitaplar olarak hazırlanmıştır. Uzman eğitimciler tarafından hazırlanan bu kitaplarda çocukların ilgisini çekecek hikâyeler, resimler, rahat okumaya uygun yazı biçimleri, sonuç çıkarma yetilerini geliştirecek bulmacalar yer alır. Kitaplar başlangıç seviyesinden rahat okuyabilme seviyesine kadar çocukların okumayı öğrenirken geçtiği dört seviyede gruplanmıştır.

indir kitap

Penguenler - İlk Okuma Kitaplarım - Susanna Davidson kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı: TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş: 3 - 6 Yaş
 • Yazar:
 • Fiyat: 7,00 TL

Kitap eleştirileri

Penguenler - İlk Okuma Kitaplarım - Susanna Davidson

recreatedesign

Good Hallmark movie....Oh wait, I mean book. Actually I think I give this book a 3.5 but since i can't give half ratings I gave it a 3. Very sad at the end. Lola, in a way, reminds me of my grandma. I can picture her saying some of the same things as Lola.

2020-08-06 03:44

awaitrescue

Finger Lakes ve özellikle Geneva, NY yerel tarihi hakkında daha fazla bilgi için takdir.

2020-01-25 18:13

phildiaz

Bu kitabı altıncı ve sekizinci sınıflar arasında birkaç kez okudum ve tekrar okudum. Lise İngilizce derslerimden birinde çalıştık. Bazı yönlerden neredeyse bu kitapta büyüdüğümü hissediyorum ve geçen hafta yaptığımdan daha fazla doğrulukla sahneleri hatırlayabiliyorum. İlk aldığımda on ya da on bir yaşında olduğumdan, muhtemelen ondan daha fazla şey öğrendim, belki de o kadar lise dersine kadar kitabı hiç kırmadım, ve muhtemelen muhtemelen kitaptan daha fazla bir bağ kurdu. . Garip isimlerin ötesinde ve görünüşte tarihli referanslar ötesinde, bir çocuk, arkadaş ve aile, yaşam ve sonuç hakkında önemli dersler vardır. Ne kadar zaman zaman, çoğu zaman, mutlu sonlar olmaz, sadece seçimler ve geçişler olur. Bana bunu öğreten ilk kitaptı ve sonsuza dek kalbimde özel bir yer tutacak. Ama bunu bile olsa, beni şair Robert Frost ve “Doğa'nın ilk yeşili altındır” la tanıştırmaktan başka bir şey yapmazsa sonsuza dek değer vereceğim.

2019-12-16 13:35

zsooka

Başlamadan önce bununla ilgili harika şeyler duydum ve okumayı dört gözle bekliyordum. Ne yazık ki bu konuda beklentilerimin biraz fazla olabileceğini düşünüyorum ve hikaye onlarla tam olarak uyuşmadı. Cecelia Rose (veya CeeCee) Honeycutt, 1960'larda Ohio'da büyüyor. Çılgın annesi ve kamyon süren babası artık onunla ilgilenemediğinde, Güney Carolina'daki büyük teyzesiyle yaşamaya devam ediyor. CeeCee, geleceğinin belirlenmesinden korkuyor ve onun ya da başkalarının onu değiştirmesine imkân yok. Fakat Savannah ve halkının kendi fikirleri var ve yavaş yavaş iyileşmeye başlıyor. Bu kitaba neden aşık olmadığımdan emin değilim. İstedim ama benim için işe yaramadı. Bundan hoşlanmadığımı söylemek istemem ama bu konuda çok fazla hayran olamam. Okumaktan zevk aldım, ancak beni içine çekmiyor gibiydi. Sanırım kafamı karıştıran ve içeri girmeyi gerçekten zorlaştıran bir yön, CeeCee'nin Afrika kökenli Amerikalı olduğunu düşündüğüm ilk bölümlerdi. Neden bu sonucu çıkardığımdan emin değilim ve çoğu durumda bunun önemi olmaz. Kitabın 1960’lı yıllarda Güney’de gerçekleşmesi dışında, onu bir alt arsa boyunca yarış. Bir keresinde CeeCee'nin aslında beyaz olduğunu anladım, onu görmek benim için zordu. Roman boyunca CeeCee'yi görselleştirmeye başladığımda neredeyse kendimi durdurmak zorunda kaldım ve sonunda aklımda doğru bir resmini oluşturamadı. Kitaptan daha fazla zevk almadığım için neredeyse kendimi suçlu hissediyorum. Sanki herkesin olduğu partiyi kaçırdım. Ama sanırım sizden ayrılmak istediğim, bu roman benim için pek işe yaramasa da, okuduysanız, CeeCee ve dünyasına aşık olan insanlardan biri olacağınız için büyük bir şans var.

2019-12-12 01:10

lefiath

:: buraya göz rulosunu takın :: Bundan çok fazla bir şey beklemiyordum, ancak bazı eğlenceler için iyi olacağını düşündüm (ve göze çarpmak) ve aynen bunun ne olduğunu. Yeni bir bilgi gibi açık olanı açıkça ifade eden ve yeniden ifade eden bir "kendi kendine yardım" kitabı. Ayrıca? 251 sayfalık sayfalarda "badass" kelimesini ya da benzerliğini (badassness, B.A., vb.) en az 393 kez kullanıyor. Bu, başlıkları hariç tutar ancak fotoğraf başlıkları içerir. Ciddi anlamda.

2019-12-10 01:59

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Penguenler - İlk Okuma Kitaplarım - Susanna Davidson okumak itibaren EasyFiles

5.2 mb. indir kitap

Penguenler - İlk Okuma Kitaplarım - Susanna Davidson indir itibaren OpenShare

4.3 mb. indir ücretsiz

Penguenler - İlk Okuma Kitaplarım - Susanna Davidson indir itibaren WeUpload

4.6 mb. okumak kitap

Penguenler - İlk Okuma Kitaplarım - Susanna Davidson indir itibaren LiquidFile

4.6 mb. indir

Penguenler - İlk Okuma Kitaplarım - Susanna Davidson kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Penguenler - İlk Okuma Kitaplarım - Susanna Davidson okumak içinde djvu

5.4 mb. indir DjVu

Penguenler - İlk Okuma Kitaplarım - Susanna Davidson indir içinde pdf

3.5 mb. indir pdf

Penguenler - İlk Okuma Kitaplarım - Susanna Davidson indir içinde odf

5.6 mb. indir ODF

Penguenler - İlk Okuma Kitaplarım - Susanna Davidson indir içinde epub

5.7 mb. indir ePub