#

Nasıl “Pop Yazar” Olunur?-Feyza Hepçilingirler kitap indir

 • Nasıl “Pop Yazar” Olunur?-Feyza Hepçilingirler ücretsiz kitap indir


 • Everest Yayınları

Nasıl “Strike Yazar” Olunur?-Feyza Hepçilingirler Öyküleri, romanları dil üzerine yazılan ve eleştirileriyle tanınan, sevilen ve pok okunan Feyza Hepçilingirler, bu kez eleştiri oklarını edebiyat ve kitap üzerinden para ve şöhret kazanmaya kalkışanlara yöneltiyor. Edebiyatın emek gerektiren bir uğraş olduğunu unutup kısa yoldan ünlü olmaya çalışanlar ve bunu başaranlarla ince ince dalga geçiyor. Mizah amacıyla yazılmış olan bu kitap, buradaki önerileri uygulamaya kalkanları ne yazık ki gerçekten de popüler yapabilir. Kitabın en tehlikeli yanı prosecutor işte burası! '"Kimse üstüne alınmasın' demeyeceğim. Gerçek edebiyatçılar, gerçek yazarlar eleştiri oklarının hedefi değildir. Onlar zaten alınmazlar, ama onların dışında kalanlardan isteyen herkes üstüne alınabilir. " (. ) "Bir yazar diline, sanatına gereken saygıyı gösteriyor ve çok okunuyorsa bu, olsa olsa alkışlanacak bir durumdur Ama çok satmak, çok kazanmak uğruna. ".

indir kitap

Nasıl “Pop Yazar” Olunur?-Feyza Hepçilingirler kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı: EVEREST YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 15,00 TL

Kitap eleştirileri

Nasıl “Pop Yazar” Olunur?-Feyza Hepçilingirler

roped

Daha önce hiç okumadığım bir şey olduğu için kitabın planını beğendim. Yazma tarzı biraz tekrarlayan ve benim en sevdiğim değil.

2020-01-08 09:22

djblalock

Çok üzgün. Bir zaman ve yaşta çok alakalı olduğunu düşünüyorum ve daha fazla anne bu hasta canavara dönüşüyor gibi görünüyor.

2019-12-04 11:58

jralls

Bu romanı bir yıldan fazla okudum, çünkü büyük, 1.074 sayfa ciltli. Ancak geçici olarak, Kubbenin Altında Kubbenin kendi sözleriyle "metale giden pedalla" yazmaktan hoşlanan Stephen King tarafından yazıldığını unutmuş olabilirim. Kubbe altında bir Stephen King romanının tüm izleri vardır: şiddet, büyük yıkım, cinsellik (sapkın) ve lezzetli bir şekilde ahlaksız bir kötü adam. Aynı zamanda o kadar büyük bir karakter dökümüne sahiptir ki, King kitabın önündeki ana karakterleri (kategorilerde, daha az olmamak kaydıyla) kolay başvuru için listeler. Ayrıca bize, Chester'daki Mill'in (çorap şeklindeki kasaba, hikayenin gerçekleştiği yaklaşık 2.000 nüfuslu) romanın ana işaretlerini gösteren bir haritası da veriyor. Kahraman Dale "Barbie" Barbara, düş kırıklığına uğramış eski bir ordu subayı (son birkaç aydır Sweetbriar Rose restoranında aşçı olan) kubbe indiğinde şehir dışına çıkıyor. Kubbenin ne olduğunu veya neden yıkıldığını söylemeyeceğim. Barbie'nin tuzağa düşürüldüğünü, sakıncalı olduğunu söylemek yeterli. Kasabanın bazı genç serserileri arasında, özellikle de Büyük Jim Rennie'nin oğlu olan Junior Rennie arasındaki kötü kan yüzünden ayrılıyordu, araba satıcısı ve kasabanın üç seçicisinden biriydi. Big Jim kubbeyi liderliğini iddia etmek için kullanır. Kasabanın, dünyanın geri kalanından kesilmesi emrini vermek için bir lider gerekiyor ve bu lider neden Büyük Jim olmasın? Tek sorun, Barbie'nin onu eski komutanı Albay Cox'u aramayı başarması ve onu Albay'a terfi ettirmesi ve durumdan sorumlu tutması. Bu, "özel" polis memurlarının yardımı ile şehri ele geçirme görevine başlayan Büyük Jim ile iyi oturmuyor. Bunlar, Büyük Jim'in onlara söylediklerini yapacak, vatandaşları aynı hizada tutmak için gerekli olan her türlü gücü (hatta gereksiz) kullanarak kasaba haydutları. Barbie ve şehre geldiğinden beri yaptığı arkadaşlar Büyük Jim'in hedefindeki en büyük engeller. Big Jim'in planlarına müdahale etmemesi için susturulması, itibarsızlaştırılması ve / veya öldürülmesi gerekir. Kubbenin altında büyük bir roman olabilir, ancak heyecan verici doruk ve sonuç olsa da, sayfa çeviricidir. Son derece (çok yüksek) tavsiye ederim.

2019-12-04 09:39

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Nasıl “Pop Yazar” Olunur?-Feyza Hepçilingirler okumak itibaren EasyFiles

3.4 mb. indir kitap

Nasıl “Pop Yazar” Olunur?-Feyza Hepçilingirler indir itibaren OpenShare

5.2 mb. indir ücretsiz

Nasıl “Pop Yazar” Olunur?-Feyza Hepçilingirler indir itibaren WeUpload

3.3 mb. okumak kitap

Nasıl “Pop Yazar” Olunur?-Feyza Hepçilingirler indir itibaren LiquidFile

5.7 mb. indir

Nasıl “Pop Yazar” Olunur?-Feyza Hepçilingirler kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Nasıl “Pop Yazar” Olunur?-Feyza Hepçilingirler okumak içinde djvu

4.1 mb. indir DjVu

Nasıl “Pop Yazar” Olunur?-Feyza Hepçilingirler indir içinde pdf

4.9 mb. indir pdf

Nasıl “Pop Yazar” Olunur?-Feyza Hepçilingirler indir içinde odf

5.1 mb. indir ODF

Nasıl “Pop Yazar” Olunur?-Feyza Hepçilingirler indir içinde epub

3.2 mb. indir ePub