#

Merkez Yayınları Lys Matematik (Trigonometri-Logaritma) kitap indir

 • Merkez Yayınları Lys Matematik (Trigonometri-Logaritma) ücretsiz kitap indir


 • Merkez Yayınları

Merkez Yayınları Lys Matematik (Trigonometri-Logaritma).

indir kitap

Merkez Yayınları Lys Matematik (Trigonometri-Logaritma) kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 7,00 TL

Kitap eleştirileri

Merkez Yayınları Lys Matematik (Trigonometri-Logaritma)

bakey

Baba olan ve yeni babasına eşlik eden sorumluluğu kabul etmeyi öğrenmesi gereken genç yaşta bir Afrikalı-Amerikalı çocuk hakkında harika bir öykü.

2020-01-28 02:19

dana1

** spoiler uyarısı ** Sonunda daha önce okuyacağımı fark ettiğimde birkaç bölümdeydim. Ancak, incelememi bulamıyorum. Bilgisayarım düştüğünde kaybettim birisinin olduğuna inanıyorum. Her neyse, ilk seferinde biraz daha korkutucu olduğunu hatırlıyorum. Bu sefer, çok değil. Bu gerginlik gerçekten orada. Buradaki çoğunluğa katılıyorum - gerilim iyiyken, tüyler ürpertici faktör (deforme olmuş fareler ve kedi) okuyucunun parmaklarından geçti ve hiçbir şey çıkmadı. Ne yapmamız gerekiyor? Akraba evliliği? Konu hakkında daha fazla bir şey yok, neredeyse yazarın unuttuğu gibi, kedi 'kötü adamlardan birine saldırsa da, hala yeterli değildi. Kasadaki kızı bulmak biraz fazlaydı, ama ben faktörü buldum. Tamam, bu yüzden ciddi derecede cılız bir adam 30 yıldır kadınları kaçırıp öldürüyor. Tüm komplo bu mu? Morrell bu konuda çok daha fazlasını yapabilirdi. Endişeyi atladığınızda, arsa çok basittir. Aslında beni biraz rahatsız etti, çok basitti. Ne var ki, Morrell’in koyduğu bükülmeler gibi, Frank'in izcilik yaparken muhabir olarak nasıl poz verdiğini, altın paralarını çalmak için geri dönmesi gerekiyordu ve görev sürelerini kaybeden profesör, bir zamanlar nasıl bir polis olduğunu şimdi daha fazla para arıyor, böylece otelden satın alınıp alınamayacağını görmek için bir toplantıdan sonra kaybolan kayıp karısı, karısı için aramaya devam edebiliyor. Bu bükülmeler hikayeyi ilginçleştirdi. Çılgın adamdan uzaklaşan, bir çıkış yolu arayan karakterler hikayeyi ilginçleştirdi. Hepsinden korkma, hikayeyi ilginçleştirdi. 5 yıldız değil. Eğer GR yarım yıldız derecesine sahip olsaydı, 3.5 olurdu. 3'ten biraz fazla, 4'e yetmiyor. Yani, sanırım benim için 4.

2019-12-15 21:29

astilks

Sarah Martin hiçbir zaman gerçekten istikrarlı ve sevgi dolu bir ilişki içinde olmamıştı. Oda arkadaşının en iyi arkadaşı Matt'i tanıyana kadar. Matt, üniversite kampüsünün birçok playboyundan biri ve Sarah neden onunla olmak istediğini göremiyor ama ilişkileri ilerledikçe onu gerçekten çok sevdiğini kanıtlıyor. Yıl geçtikçe, aralarındaki şeyler karmaşıklaşmaya başlar. Sarah, Matt ile birlikte olmak isteyen tüm kızlar tarafından tehdit altında hissetmeye başlar ve kendine olan güvenini kaybetmeye başlar. Bir kez daha Matt'in içinde gördüklerini merak ediyor. İlk büyük kavgalarından sonra, ayrılmaya karar verir, böylelikle ondan ayrıldığında incinmez. Matt'in neden Sarah'dan ayrıldığını bilmiyor ama onun başına gelen en iyi şey olduğunu ve onu geri almak zorunda olduğunu biliyor. Onsuz bir gün ya da öylesine bir süre sonra, sadece şu an için değil, onu geri alması gerektiğini biliyor. Onu hayatlarının geri kalanında istiyor. Ve onu nasıl alacağını da biliyor. Bu kitaba başladığımda ne bekleyeceğimi bilemedim. L Diane Wolfe tarafından okuduğum ilk kitaptı ve hoş bir sürpriz oldu. Hikaye çizgisi sadece gerçekçi değil, aynı zamanda ilham verici. Bugünün toplumunda genç yetişkinlerin hem zevklerini hem de acılarını uymaya çalışıyor ama yine de kendileri için gerçek oluyor. Sarah ve Matt birbirlerini kabul etmeden önce kendilerini nasıl kabul edeceklerini öğrenmek zorundalar ve bunu nasıl öğrendiklerini çok iyi yazıyorlar. Bu kitap, beş kitap serisinin ikincisidir, ancak birincisini hiç okumamıştım ve ilk kitapta ne olduğunu bilmeden, içine girmek konusunda gayet iyi hissettim. İlk kitapta neler olduğunu bilmenize yetecek kadar arka plan bilgisi var ancak çok fazla değil.

2019-12-08 22:28

marcus_ivo

Büyüleyici bir askeri bilim kurgu romanı. İnsanlık büyümüş ve yıldızları kolonileştirmeye başlamıştır. Bilimsel ve tıbbi buluşlar nedeniyle sömürge hükümeti yaşlanma sürecini tersine çevirebilir. Yaş artık bir sorun olmadığında, en iyi askerler 20 yıllık bir delikanlı değil, yaşam boyu deneyime sahip kadınlar ve erkeklerdir. Kitap, karısının ölümünden sonra yaşlanan vücudu için bir tedavi kazanmak ve yeni bir hayata başlamak için insan türünün genişleme savaşını listeye almaya ve savaşmaya karar veren 75 yaşında bir adamı takip ediyor.

2019-12-05 02:38

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Merkez Yayınları Lys Matematik (Trigonometri-Logaritma) okumak itibaren EasyFiles

4.2 mb. indir kitap

Merkez Yayınları Lys Matematik (Trigonometri-Logaritma) indir itibaren OpenShare

5.8 mb. indir ücretsiz

Merkez Yayınları Lys Matematik (Trigonometri-Logaritma) indir itibaren WeUpload

4.4 mb. okumak kitap

Merkez Yayınları Lys Matematik (Trigonometri-Logaritma) indir itibaren LiquidFile

3.6 mb. indir

Merkez Yayınları Lys Matematik (Trigonometri-Logaritma) kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Merkez Yayınları Lys Matematik (Trigonometri-Logaritma) okumak içinde djvu

5.1 mb. indir DjVu

Merkez Yayınları Lys Matematik (Trigonometri-Logaritma) indir içinde pdf

3.2 mb. indir pdf

Merkez Yayınları Lys Matematik (Trigonometri-Logaritma) indir içinde odf

4.6 mb. indir ODF

Merkez Yayınları Lys Matematik (Trigonometri-Logaritma) indir içinde epub

4.2 mb. indir ePub