#

Kiralık Hayaller kitap indir

 • Kiralık Hayaller ücretsiz kitap indir


 • Timaş Yayınları

Kiralık Hayaler Semih, etrafındaki güçlerin ve madenin kuşatmasında olan bir kasabada ‘asil kime denir, asil doğulur mu yoksa asalet sonradan hakedilip taşınan bir vasıf mıdır? ’ gibi sorularla zihni meşgul bir gençtir. Bu cesur ama toy delikanlının ödediği bedel ise memleketinden sürgün edilmek olacaktır. O’nun artık tek dileği vardır önünde herkesin saygıyla eğildiği biri olarak doğduğu topraklara geri dönmek! Hayata dokunarak romanlarıyla okuyucularının gönlünde taht kuran Ahmet Günbay Yıldız, yeni romanı ‘Kiralık Hayaler’de memleketini terk etmek zorunda kalmış onurlu bir gencin ‘’hayaler’ini gerçekleştirme uğruna verdiği hayat mücadelesini anlatıyor ve sizi serüvenine ortak ediyor.

indir kitap

Kiralık Hayaller kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı: TİMAŞ YAYINEVİ
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 16,00 TL

Kitap eleştirileri

Kiralık Hayaller

northernart

I read Why Did She Have to die by: Lurlene McDaniel. I gave this book 4 stars because I didn’t like the end. Other wise the book was really good. The book was about Elly and her sister Kathy. She loved Kathy but didn’t really like her because she always got everything and she was perfect! It wasn’t until they got into a very bad car accident and Kathy died that she realized how much she really did care about her.

2020-09-20 10:46

b-og

Got an ARC from the publisher. This book doesn't neatly fit into one category - it's not a full on romance, despite having some romantic interludes and it's not quite tragic because the male narrator is so pompous. Sandy, who is killed in an accident while on the way to tell his wife that he wants a divorce, is given the chance to make things right. The catch is, he is allowed to do so in the form of an ugly dog named Einstein. I liked that he was an unlikeable character - Lee didn't have him undergo a complete 180 in a matter of minutes. He's bitter, egoistic, and manipulative even as a dog. Emily is the downfall of this book. As a character, she's too perfect. Her life may be a mess, but she consistently responds to situations in valiant, dignified ways. Jordan is also an unbelievable character, who is more hippie caricature than anything. The plot's a little hokey and the resolution feels rushed, but I did find it genuinely humorous at times. I can see some of my library patrons liking this much more than I did, so I'll be sure to recommend it when appropriate.

2020-02-01 19:52

arampapazian

Francine Rivers kitabını nasıl gözden geçirebilir ve benim için yaptıklarına nasıl adalet yapabilirim? Kitapları benim varsayımlarımdan geçti, inancımı sorguladı, Kurtarıcım hakkındaki görüşümü canlandırdı ve bana günlük yürüyüşte unutabildiğim birçok şey gösterdi. Ve bunu sürükleyici, ağrılı bir gerçek, söyleyemem bir hikaye anlatırken yapıyor. Bayan River'ın yazmadaki amacı meydan okumak, ilham vermek, iyileştirmek ve öğretmektir. Hikayenin altında inancınızı sarsan ve size daha güçlü bir temel sağlayan şeyler var. Hayatın zor sorularına yeni bir bakış. Dışarı çıkmak ve inancınızı yaşamak, yaralara zarar vermek ve iyileşmek için yeni enerji. Kutsal Yazılar ve kelimelerle yapabilecekleri inanılmaz.

2020-01-05 01:19

sugarloveworld

1 inci. okundu: 5/30/07

2019-12-11 09:54

isracuadrado

Bu kitabı koymak kesinlikle zordu. Hikaye iki kadın arasında ileri geri atlar. Ella Turner, Fransa'nın küçük bir kasabasında yeni bir nakildir. Ailesinin Fransız soylarını araştırmaya karar verir. Isabelle du Moulin Tournier 400 yıl önce yaşadı ve yine de ortak bir başlıkları var. Isabelle'in hikayesinden Ella'nın hikayesinden daha çok keyif aldım. Ama son beni Isabelle’e ne olduğu konusunda emin değildi.

2019-12-06 17:59

shannonconnell

Chris Ware'in yaptığı her şey gibi, bu kitaplar titizlikle resmedilmiş ve kalp kırıcı bir şekilde çizilmiştir. Biraz "Jimmy" derinliği seviyesine almak için çok kısa, ama yine de bir mücevher.

2019-12-05 00:14

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Kiralık Hayaller okumak itibaren EasyFiles

5.7 mb. indir kitap

Kiralık Hayaller indir itibaren OpenShare

5.9 mb. indir ücretsiz

Kiralık Hayaller indir itibaren WeUpload

3.3 mb. okumak kitap

Kiralık Hayaller indir itibaren LiquidFile

5.7 mb. indir

Kiralık Hayaller kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Kiralık Hayaller okumak içinde djvu

4.6 mb. indir DjVu

Kiralık Hayaller indir içinde pdf

3.8 mb. indir pdf

Kiralık Hayaller indir içinde odf

4.8 mb. indir ODF

Kiralık Hayaller indir içinde epub

5.8 mb. indir ePub