#

Kanlı Hesaplaşma - Phillip Margolin kitap indir

 • Kanlı Hesaplaşma - Phillip Margolin ücretsiz kitap indir


 • Ephesus Yayınları

Kanlı Hesaplaşma - Philip Margolin Kanlı Hesaplaşma - Philip Margolin Portland karanlığa gömülmüştü. Zengin ve saygın adamların eşleri birer birer kayboluyordu. Bu kayıpları birbirine bağlayan yegâne işaretse tek bir siyah güle, üzerinde Giti Ama Unutulmadı yazan notu. Bu durum geçmişte ülkenin bir diğer ucunda yaşanan dehşetin yeniden ortaya çıkması anlamına geliyordu. Tıpkı o zaman olduğu gibi korku dolu günler yaşanacak, peşi sıra ölümler olacaktı. Bir katilin gölgesi hayatını karartırken, savunma avukatı Betsy Tanenbaum bir kâbusun içinde kapana kısılmıştı. Çok yakında soğuk, güçlü ve hilekâr bir müvekili savunmak için sahip olduğu her şeyi ve sevdiği herkesi tehlikeye atacaktı. Bu adam bir kurban trim olabilirdi bir cani de.

indir kitap

Kanlı Hesaplaşma - Phillip Margolin kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı: EPHESUS YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 27,50 TL

Kitap eleştirileri

Kanlı Hesaplaşma - Phillip Margolin

klaudwasiak

take care of your man or he will look elsewhere, LOL

2022-11-30 03:31

shuford

This may be my favorite book I was 'forced to read'. I should probbaly read this again, as most of it went over my head in 8th grade... Everyone that has read it second time at an older age says it is a whole new experience to do so.

2022-09-04 20:39

ckiok

Loved it!!!! Best one in the series along with Dead To The World.

2020-12-24 03:13

viktory4146dba

Sedaris, güzel anlatılan hikayelerden oluşan bir smorgasboard seçti. Bunu okuduğumdan beri, bir soygun sırasında kafasından vurulan adamın hikayesini düşünmeden bir bankaya girmedim, mermi bir kerede milimetre ilerlerken hayatını yeniden yaşattım.

2019-12-23 16:35

natalatrala

Hevesli bir Evanovich hayranı olmadığımı söyleyerek başlayayım, eğer öyleyse, muhtemelen burada söyleyeceklerimi beğenmeyeceksin ... İlk Erik kitabını okudum ve "ha" diye düşündüm ve asla bir başkasını alma ihtiyacı hissetti. Yani bunu aldığımda, yüksek beklentilerim yoktu. Kitap satmak için bir kar fırtınasına (yine) çıkmak zorunda kaldığım için kötü ruh halime karşı koymak için bir ışık okumak istedim. Kitapçıya girerken, çabalarımı ödüllendirmeye ve kabarık bir okuma almaya karar verdim. Wicked Appitite'nin ilk bölümünü yayınlanmadan önce bir Nook önizlemesinde okudum ve birkaç kısa ay içinde pazarlık yapıldı. Evanovich için üzgünüm, benim için kazan! Kitap ilginç bir fırında, ilginç Salem, MA'da başlar ve arsaya başlar. Siyah bir adam, kahramanı tam anlamıyla işaretler ve bir dizi klişe çıkar. Öncül ortaya konduktan sonra, bu türden tanıdık geldiğini düşünmeye devam ettim (bu tür için standart erkek / kadın gerginlik kılavuzları dışında). Bilinmeyen amaçlar için büyülü nesnelere dokunmak / bulmak için kahramanı sürükleyen gizemli bir adam. Sonra bana vurdu, Moaning. Karen Marie Moaning özel olacak. Sadece bu daha düşük kaliteli, Comedy Central sürümüdür. Bu kitapla ilgili her şey aceleyle ikinci bir proje gibi geldi. Karakterler içi boştu ve klişelere çok fazla düştü. Hikaye seyrekti ve romantizm gibi kuruldu, ama klişeleşmiş bir adam gibi, asla taahhüt etmek istemiyor gibiydi. İlerleme hızı hızlandı ve diyalog sertleşti. Devasa arsa deliklerinden bahsetmiyorum bile! Biliyorum, böyle bir kitap için çok fazla düşün. Yine de, ticari başarı için çalışan her zamanki şeyler. Benim için eleştirel bir düzeyde işe yaramadı, ama bir okuyucu olarak, şu anda ihtiyacım için uygun. Bu iyi bir fikirdi ve bu kadar acele ve eksik hissetmemiş olsaydı, bazı ticari hile için düşmüş olabilirdim. Sonuçta kesinlikle pop hit'in üstünde değilim! Bir sonraki okuyucu kadar iyi ve hızlı okumayı seviyorum. Ne yazık ki sihir benim için orada değildi. Kitabı bitirdim, ama bir daha okumama gerek yok. Sanırım Evanovich'in sevdiğim dünya binası. Bazı iyi fikirleri ve civciv aydınlık gizemlerini ilginç tutan bir komedi ustalığı var. Şapkasını paranormal halkaya atmanın en iyi fikir olup olmadığından emin değilim, ancak diğer seri olarak 17 numaraya yaklaşırken, diğer bölgelerdeki suları test ediyor. Sanırım ona şimdilik işe yarayan şeylere sadık kalmasını ve daha sonra tekrar denemesini söylerdim. Sonra tekrar, tek bir seride 17 kitap sattı, bu yüzden ne biliyorum? Açıkçası, doğru bir şey yapıyor. Sanırım ben sadece onun demografisi değilim.

2019-12-22 00:11

eduniehues

"Invincible" adlı roman, Parviz Dariush tarafından çevrildi ve "Invincible" adlı eseriyle 1335'te Amir Kabir tarafından yayınlandı.

2019-12-16 06:39

napg

Bu kitap birincisine kıyasla daha iyi, kesinlikle elde etmesi zor. Ancak, dizide devam etmek için yine de okumalısınız ve iterek bunu şiddetle tavsiye ederim.

2019-12-08 00:19

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Kanlı Hesaplaşma - Phillip Margolin okumak itibaren EasyFiles

5.9 mb. indir kitap

Kanlı Hesaplaşma - Phillip Margolin indir itibaren OpenShare

3.2 mb. indir ücretsiz

Kanlı Hesaplaşma - Phillip Margolin indir itibaren WeUpload

3.5 mb. okumak kitap

Kanlı Hesaplaşma - Phillip Margolin indir itibaren LiquidFile

4.3 mb. indir

Kanlı Hesaplaşma - Phillip Margolin kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Kanlı Hesaplaşma - Phillip Margolin okumak içinde djvu

4.9 mb. indir DjVu

Kanlı Hesaplaşma - Phillip Margolin indir içinde pdf

5.2 mb. indir pdf

Kanlı Hesaplaşma - Phillip Margolin indir içinde odf

3.6 mb. indir ODF

Kanlı Hesaplaşma - Phillip Margolin indir içinde epub

4.5 mb. indir ePub