#

Kalpteki Nokta-Michael Laitman kitap indir

 • Kalpteki Nokta-Michael Laitman ücretsiz kitap indir


 • Alter Yayıncılık

Kalpteki Nokta-Michael Laitman Bu hayatan gerçekten ne istiyoruz Hayatan istediklerimizi alabildik change yoksa hala bir doyuma ulaşamadık mı Ya da ne aradığımızı biliyor muyuz Aynı formda yaşayan canwar olarak aramızda hisetiğimiz bu ayrılığın ve nefretin nedeni nedir Tabiatı sömürecek miyiz ya da Onun niteliğine benzemeli miyiz Bu veya buna benzer sorulara cevap arayan Ben tüm evrenin oluşum planı içinde ne ifade ediyorum  Manevi alemleri edinmiş Kabalistler bu sorulardan yola çıkarak bizler için binlerce yıl öncesinden kendilerine özgü bir dil ile yaratılışın özel bir düşüncesi olduğunu yazmaya başlamışlardır. Kabalistler algıladığımız realitenin ötesinde bulunan ve kelimelerle anlatmanın mümkün olmadığı sonsuz bir sükunet uyum ve mutluluğun mevcut olduğunu söylerler. Yüce bir Kabalist olan Bal Ha Sulamın yazılarında vurguladığı Bana kalbinde iğne ucu kadar bir yer aç sana tüm dünyaları bahşedeceğim cümlesinde  bizden şu an saklı olan sonsuz mükemel realiteyi edinebilmenin koşulu olarak kalpten bulunacağımız samimi bir talebin gerektiğini belirtmektedir. Hz. İbrahimden bu yana grup halinde çalışılan Otantik Kabala İlmi descendant yizyılımızın büyük Kaba isti Bal HaSulam’ın yorum ve yazılarıyla ilk defa tüm neslin anlayacağı bir dilde ifade. edilmiş olup manevi dünyalara yükselmek isteyenler için bir merdiven olmuştur. Ben Bal Hasulam’ın öğrencisi ve oğlu olan hocam Rabaştan uzun yılar boyunca edindiğim bu ilmi tıpkı hocalarımın bana aktardığı gibi tüm insanlığa aktarmayı görev edindim. Kökleri çok müstesna bir ruh olan Hz. İbrahim’e dayanan bu ilmi tüm dünyadaki dostlarımızla beraber çalışıp hiçbir koşul öne sürmeden insan sevgisinden Yaradan sevgisine gelebilmek adına bu ilmi öğrenmek isteyen herkesin istifadesine sunabilmek bizim için büyük bir mutluluktur. Türkiye’deki öğrencilerim ve dostlarımızın özenli çabalarıyla Türkçeye çevrilen bu kitaplarım kalplerinizde vazgeçilmez bir sıcaklığı olan sizlerle buluşuyor olması beni mutlu promised land çok özel bir grass. Sevgiyle. Bol şans.

indir kitap

Kalpteki Nokta-Michael Laitman kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı: ALTER YAYINCILIK
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 6,00 TL

Kitap eleştirileri

Kalpteki Nokta-Michael Laitman

ericgreven

Wonderful story, I wish I had read it as a child, because it is a very fast read (after finishing it I wished it had gone on for longer). I would most definitely give this to children interested in the fantasy genre as a sort of stepping stone.

2022-11-30 03:09

superlid

Ah ... Kemiklere ve Kedi'ye geri dön! Bu kitabı çok sevdim. Bu şeyleri nasıl bulduğunu bilmiyorum! Her zaman bir gece avcısı kitabı ile aldığınız her şey vardı! Komik, aksiyon dolu, üzgün, çok üzücü ... Bebek gibi toplanıyordum. Zavallı Kedi ve Tate. Her kitapta Cat'in ne kadar büyüdüğünü seviyorum. O çok güçlü bir insan ve hala çok kesilmiş! İstediği gibi olmadığını bilerek yapılması gerekeni yapar. O sadece kötü bir göt! Daha fazlasını söylemeyi seviyorum ama bir şey vermek için korkuyorum! Herkes bu kitaptaydı, Ian'ı biraz daha görmek istiyorum. Beni hep çatlatıyor! Bir sonraki kitaba kadar bekleyemem! Frost'un bir sonraki kolunda ne var acaba !!

2020-01-19 07:34

yeraaay

Sonunda ilk çok üzücü bazıları bir araya geldiği kadar iyi değil ama inanılır?

2019-12-16 02:11

jamesamarrow

Bu kitabın baskısı tükendi sanırım (1970'lerden babamın aldığı bir kopyasını aldım) ve daha önce veya o zamandan beri hiç böyle bir şey görmedim. Gelecekte tasawwuf fikrini keşfetmek için kurgusal bir anlatı kullanan İslam'a (aslında Dr. Umar Faruk'un çağdaşı) dönüşen Ian Dallas tarafından yazılmıştır. Ana karakter gerçeği arayışına dayanıyor ve kendisini Tasavvuf yoluna sürüklüyor. Tasavvufla uğraştığından ve aslında bir Müslüman tarafından yazıldığından beri bir romanla hiç karşılaşmadım ...

2019-12-11 04:36

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Kalpteki Nokta-Michael Laitman okumak itibaren EasyFiles

4.7 mb. indir kitap

Kalpteki Nokta-Michael Laitman indir itibaren OpenShare

3.1 mb. indir ücretsiz

Kalpteki Nokta-Michael Laitman indir itibaren WeUpload

3.6 mb. okumak kitap

Kalpteki Nokta-Michael Laitman indir itibaren LiquidFile

4.1 mb. indir

Kalpteki Nokta-Michael Laitman kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Kalpteki Nokta-Michael Laitman okumak içinde djvu

4.1 mb. indir DjVu

Kalpteki Nokta-Michael Laitman indir içinde pdf

4.8 mb. indir pdf

Kalpteki Nokta-Michael Laitman indir içinde odf

3.1 mb. indir ODF

Kalpteki Nokta-Michael Laitman indir içinde epub

5.9 mb. indir ePub