#

İmparator Çay Bahçesi-Nazlı Eray kitap indir

 • İmparator Çay Bahçesi-Nazlı Eray ücretsiz kitap indir


 • Everest Yayınları

İmparator Çay Bahçesi-Nazlı Eray İmparator Çay Bahçesi - Nazlı Eray Fantastik edebiyatın kraliçesi Nazlı Eray gerçeğin üzerine büyülü bir tül çekiyor! Hangimiz sevdiklerimizin geri geldiği, onlarla descendant kez buluşabildiğimiz sihirli bir bahçe hayal etmedik? Nazlı Eray hayalerimizi gerçek kılacak ruhsal bir seferberlik ilan ediyor. Dünyada bıraktıkları için mezarından çıkıp gelen bir sevgili, cenet bekçisi irfan, çok uzaklarda kalmış bir aşk, mermer mezar taşının üzerine düşmüş, konuşan bir fotoğraf, gelgitli aşklarını anlatmak için dile gelen ve hayatına giren her adam için bir kez açan, Gül Abla’nın afrikamenekşeleri, kaybetiğiniz insanlarla yeniden buluşabileceğiniz, imkânsızın gerçeğe dönüştüğü bir çay bahçesi yazarın düş dünyasından sökün ediyor. imparator Çay Bahçesi ’ni yol kenarında gördüğüm an, tüm yapıt çalkalandı ve her şey birden yerli yerine oturdu. Tıpkı bir mevsim gibi. NAZLI ERAY “Nazlı Eray sadece ayrı dünyaları ve ayrı çağlardan insanları bir araya getirmiyor, aynı zamanda çağımızın anlatı türlerinden, bilim kurgu ile geçmiş yüzyıların anlatı türlerinden masalı, fantastik bağlamda bir arada yoğuruyor. " BERNA MORAN.

indir kitap

İmparator Çay Bahçesi-Nazlı Eray kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı: EVEREST YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 15,00 TL

Kitap eleştirileri

İmparator Çay Bahçesi-Nazlı Eray

wu-yi

Şimdiye kadar bu kitabı Alacakaranlıktan daha çok keyif aldım. New Moon, Bella ve Cullin Ailesi'nin destanına devam ediyor. Ancak, bu kitapta Edward ve ailesi Bella'yı bırakıp aylarca Bella'ya acı veriyor. Bir süre sonra Bella, genç Jacob ile takılmaya başlar ve insan varlığını geri kazanır. Ne yazık ki Bella, değerinden daha fazla sorun çıkarıyor ve genç Jacob'un en tuhaf şekilde vampir avcısı olduğunu öğreniyor. Ve hikaye oradan devam ediyor ... Bella'nın can sıkıcı düşme veya klutzy alışkanlıklarından bazılarını kaybettiği bir rahatlama oldu, ancak yeni bir alışkanlık - aptallık aldı. Klutzy daha iyi sevdim. Bu kitapta 3 ile 4 yıldız arasında dolaştım. Kitap eğlenceliydi, ama yine de sinir bozucuydu. 20 yıllık olgunluk ve deneyimin 18 yaşındaki bir fikrimi çarpıttığını düşünmekten başka bir şey yapamadım, ancak tekrar Romeo ve Juliet'e bir referans yapıldığında, 16 yaşında böyle olmadığım aklıma geldi, 18 ne de erken yaşımda başka hiçbir noktada. Benim için Bella bu yüzden canımı sıkıyor. 11/24/09 Filmi gördükten sonra bu kitabı tekrar okudum çünkü şimdi film beni rahatsız etti. Ancak, kitabı yeniden okuduktan sonra, Hollywood'un hikaye çizgisini takip etmede harika bir iş çıkardığını düşünüyorum. Sanırım bu kitabı ikinci kez daha çok sevdim ve Bella, Edward ve Jacob'un karakterlerini biraz daha iyi anladım. 5 yıldıza taşınıyor.

2020-01-11 10:41

ryanhaskins

İlginç öncül. Edgar'ın işyeri kazası, evliliğinin bozulması vb.Gibi korkunç yaralanmalarıyla mücadelesini okumaktan zevk aldım, ama sonra Duma Key'e taşındı ve yavaş yavaş ilgimi kaybetmeye başladım. Aslında, bu kitabı yaklaşık 410 pg işaretine koydum ve Game of Thrones (Buz ve Ateşin Şarkısı) serisinin tamamını okudum. Ne oldu umurumda değildi. Edgar Freemantle'ın oldukça iyi çizilmiş bir karakter olduğunu düşündüm, ancak bu romanda karakterlerin geri kalanı, wisecracking yardımcısından biraz daha fazla olmasına rağmen, belki de Wireman hariç, oldukça iki boyutlu idi. Gördüğüm gibi, bu romanın ana kusurları şunlardı: 1) Karton destekleyici karakterler - Edgar'ın aile üyeleri bile etmedi. 2) Düzenleme - bu sadece devam ediyor gibiydi. Son 200 sayfa için sadece bir oturuşta yaklaşık 5-10 sayfa okumaya dayanabildim. King'in toplarla birlikte bir editöre ihtiyacı var. 3) Diğer karakterler doğaüstü olanlardan çok kolay ikna olmuş gibiydi. 4) Oldukça aptalca son. Onu bozmadan, kötü Pe ........ boşver. Sadece aptalca. Kral benim için her zaman biraz vuruldu ve özledi. Eşyalarını gerçekten sevme ya da gerçekten sevmeme eğilimindeyim. Bu hoşlanmayan kazığa aittir.

2019-12-21 06:03

priyanka_10y

Kendi bisiklet tekerleklerinizi yapmayı düşündüğünüz ya da bisiklet tekerleklerinin sonlu eleman analiziyle ilgilendiğiniz takdirde harika bir kitap (ve hepimiz böyle bir arcania ile ilgilenmiyor muyuz?)

2019-12-13 22:56

ocebo

Bunun en iyisi olduğundan eminim (ah! bir tür mutlak değeri ima eden bir kelimeyi kullanmak çok korkutucu, ama, eğer bir şey varsa bunu hak ediyor.). benim için en önemli şey olabilecek okuyucunun yerleştirilmesi (şu an için zaten) dahi. Bu manipülasyonun mekaniğini detaylandırmak için tekrar okumak zorunda kalacağım. şimdilik, virginia woolf'un beni (genel olarak) tanıdığını, bana nasıl kızılacağını, bana nasıl öğretileceğini, beni nasıl suçlayacağını, beni nasıl istismar edeceğini, beni nasıl zorlayacağını, nasıl konuşacağımı, nasıl konuşacağını söylemeye yetecek kadar. bana dokun, beni yerleştirme. Beni kırmak ve düzeltmek için nasıl. Yazdığı başka bir şeyi okumaktan korkuyorum, bu yüzden bana alay eden raflarımda oturuyorlar.

2019-12-07 16:54

jmgc78c09d

Her ne kadar birinciden bu kadar hoşlanmasam da, zamanım ve param için iyi bir kitap okudum. Bir sonraki için bekliyorum. :)

2019-12-04 06:28

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

İmparator Çay Bahçesi-Nazlı Eray okumak itibaren EasyFiles

3.5 mb. indir kitap

İmparator Çay Bahçesi-Nazlı Eray indir itibaren OpenShare

5.2 mb. indir ücretsiz

İmparator Çay Bahçesi-Nazlı Eray indir itibaren WeUpload

3.8 mb. okumak kitap

İmparator Çay Bahçesi-Nazlı Eray indir itibaren LiquidFile

5.2 mb. indir

İmparator Çay Bahçesi-Nazlı Eray kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

İmparator Çay Bahçesi-Nazlı Eray okumak içinde djvu

3.8 mb. indir DjVu

İmparator Çay Bahçesi-Nazlı Eray indir içinde pdf

3.2 mb. indir pdf

İmparator Çay Bahçesi-Nazlı Eray indir içinde odf

5.1 mb. indir ODF

İmparator Çay Bahçesi-Nazlı Eray indir içinde epub

5.2 mb. indir ePub