#

Hız Ayt Son 500 Soru Tarih kitap indir

 • Hız Ayt Son 500 Soru Tarih ücretsiz kitap indir


 • Hız Yayınları

indir kitap

Hız Ayt Son 500 Soru Tarih kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 18,00 TL

Kitap eleştirileri

Hız Ayt Son 500 Soru Tarih

nhiepanhth6ccd

Çok dindar değilim ama bunu çok seviyorum ve bunun benim üzerimde iyi bir etkisi var.

2019-12-18 16:18

davidwilsondesign

Hayatımın ortasında olduğum bu dostum ayıklama çılgınlığıyla, bazılarını çözecek bir kitap buluyorum. Ayrıca belki bir kitap almalıyım, bir arkadaştan çıkmanın bir yolu olarak dışa vurmak zorunda kalmadan, ilgili kişiyle ilgili olan konuyu daire içine almalıyım. Ama, bu biraz demek ki, normalde yaptığım gibi onları hendekleyeceğim. Heh.

2019-12-06 04:45

jcudmore

Bu kitap korkunç derecede kurudur ... Birçoğunu gözden kaçırdım çünkü içinden geçmek için çok zor bir zaman geçirdim.

2019-12-05 14:40

vlery

Tüm domuzlar eşit yaratılır, bazıları durumlarından ve servetinden daha fazla avantaj elde etmeyi başarır. Hayvan Çiftliği'nin önemli bir kitap olduğuna inanıyorum. Ayrıca, mesajının çeşitli ideologlar veya partizanlar tarafından haksız bir şekilde sadeleştirilebileceğini düşünüyorum.

2019-12-04 13:02

nhiepanhth6ccd

Bu kitap fena değildi, ama gerilim kısmı biraz fantezi gibiydi. Gerçekten iyi bir öncülü vardı ama heyecan verici bir komplo yapmak için, yazar katile zaman yolculuğu veya ışınlanma olmadan yürütülmesi imkansız olan şeyleri yaptı. Bu seri genç kadınları en büyük korkularıyla öldürüyor. Öncül gerçekten ilginç ve bazı ölümler okuyucuların korkularıyla bağlantı kurmaya mecbur - bazı açıklamaları okuyarak kalbim çarpıyor ve sanki panik atak geçirecekmişim gibi nefesim hızlandı. Ama katilin kurbanının korkularını öğrendiği yol bana ilk WTF anımı verdi: bilgisayarlar aracılığıyla! Tabii ki! Çünkü, İnternetten günler önce korkuyu tetikleyen olay olsa bile, herkesin Facebook profilindeki en büyük korkusundan bahsettiğinden eminim. Ve sadece katil bir bilgisayar dehası değil, delirmiş, amatör psikolog, adli tıpta yetenekli, aksanı olmayan uzman bir aktör (Güneyli insanlar bildiğiniz bir aksanı yok çünkü), yılan wrangler (gerçek) ve zaman bender. Çünkü, doğru bir şekilde planlanması ve uygulanması için zaman alacak karmaşık ölümleri gerçekleştiren birkaç kişiyi kaçırıp öldürmek, FBI ajanlarını takip etmek, işini yürütmek, kanıtları yok etmek ve bir sonraki cinayeti planlamak, hepsi de tespit edilmeden birkaç gün içinde. İnsanların yaptığınız her küçük şeyi farketmeye mecbur olduğu küçük kasaba, zamanın 48 saat olduğu alternatif bir evrende zaman geçirebilir ya da yaşayabilmelisiniz. Kitabın araştırma alanı çok arzulananı bıraktı. Bu durumda ajanların zar zor takip ettiği FBI profil oluşturma yöntemi diye bir şey var. Bir şey görüp görmediklerini anlamak için kurbanlarla ilgili olan bir kişiyle röportaj yapmadılar, vb. Gerçek bir profil bile yoktu! (Katilin demografik özellikleri, eğitimi vb. İle ilgili detaylı bilgilerde olduğu gibi) Tek bildiğimiz, eroinin 'bir katil gibi düşündüğü' olduğunu, ancak her zaman onun önünde bir adım olduğunu ileride değil. BTW… kahramanın bu işi nasıl tutabileceğini bilmiyorum. Geçmişi göz önüne alındığında, psikolojik olarak tehlikeye atıldı, böylece yarısı kadar iyi bir savunma avukatı mahkemede onu itibarsızlaştırdı. Ne kadar iyi olursa olsun, FBI'ın bir şeylere liderlik etmesi için onun gibi birini koyacağından şüpheliyim. Kahraman ateşliydi ama çok iyi bir FBI ajanı değildi. Neredeyse bir şey olduğunda hemen pantolonuyla yakalandı. O bir pezevenk değil ama çok duygusal ve çevresini unutmaya meyilli. Katili yakalamaya çalışırken en iyisi değil. Bu seriye kesinlikle devam etmiyorum ama yazara bir kez daha deneyeceğim. Yine de bir dahaki sefere, onun paranormlarına devam edeceğim çünkü en baştan okuduğumun fantazi olduğunu biliyorum.

2019-12-03 19:46

handy3ddie

Neshov üçlemesinin ikinci kısmı. Çiftlikte birçok değişiklik var, ilgilenmeye başladığım karakterler hakkında daha fazla. Sonuncusu beni sinirlendirdi, çünkü seri kitaplarla biten kitaplardan nefret ediyorum. Kendini ucuz hissettiriyor ve yazar / yayıncı insanların serinin son bölümünü okuyacaklarına güvenmiyormuş gibi hissediyor. Hikayenin bu kısmı, kitabın doğal bir sonucu gibi geldi, ancak tamamen çözülmesi gerekiyordu. Ama birincisinden daha karanlık olsa bile, çok hoşuma gitti.

2019-12-03 17:41

handy3ddie

Sadece Aimee Bender'ın tarzını gerçekten seviyorum. Kesinlikle bu kitapla ilgili bir sorunum vardı - pek çok okuyucunun tamamen kapattığı bir çizgi üzerinde hafif bir fantazi bükülme ile öne çıkan bir alanın 3 / 4'ü dönüyor. Kitabın geri kalanından kesinlikle orantısız bir şekilde "dışarıda" görünse de, bazıları kadar dehşete düşmemiştim. Dahası, kitabın son 1 / 3'ünün dolambaçlı hissettiğini hissettim ve sonra aniden koştu, bu yüzden ilk yarıda birbirine dokunan tüm o güzel iplikler sonunda biraz titredi. Ancak, Bender'ın tarzına ve karakterlerine saygılı olduğum kitabın tamamını okumaktan hala çok zevk aldım ve tuhaf bir dönüş verildiğinde, kitaptaki Rose ile erkek kardeşi arasındaki delice saçma son konuşmanın böyle bir başarı olduğunu düşünüyorum. yürekten dokunuyor.

2019-12-03 15:29

charliestr5345

Çok iyi kitap ve ben kitap ile gider çevrimiçi video bölümünü seviyorum!

2019-12-03 14:27

lookwaart

Kutsal Göksel Ateş !!! Bu kitap mükemmeldi! Okumaktan neredeyse korkuyordum - bu sona ermiştim. Ancak, bundan kurtulabilecek bir sonraki seri için bazı heyecan verici olanaklar belirlerken, gevşek uçları bağlamayı başardı (bağlanması gerektiğinin farkında bile değildim). Karakterleri asla hayal edemediğim yerlere götüren parlak ve yoğun bir mücadele ile birlikte! Her sayfa koltuğumun kenarına tutuyordu ve duygularım hala tamamen mahvoldu! Mutluluk, uyuşukluk çaresizliği, yoğun öfke, felç edici korku ve aralarında her şey gibi anlar vardı. Bir süredir bu kitaptan ayrılmadan kurtulacağım!

2019-12-03 13:29

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Hız Ayt Son 500 Soru Tarih okumak itibaren EasyFiles

5.6 mb. indir kitap

Hız Ayt Son 500 Soru Tarih indir itibaren OpenShare

4.4 mb. indir ücretsiz

Hız Ayt Son 500 Soru Tarih indir itibaren WeUpload

4.1 mb. okumak kitap

Hız Ayt Son 500 Soru Tarih indir itibaren LiquidFile

3.4 mb. indir

Hız Ayt Son 500 Soru Tarih kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Hız Ayt Son 500 Soru Tarih okumak içinde djvu

5.7 mb. indir DjVu

Hız Ayt Son 500 Soru Tarih indir içinde pdf

4.5 mb. indir pdf

Hız Ayt Son 500 Soru Tarih indir içinde odf

4.9 mb. indir ODF

Hız Ayt Son 500 Soru Tarih indir içinde epub

3.3 mb. indir ePub