#

Her Şey Aşk İçin kitap indir

 • Her Şey Aşk İçin ücretsiz kitap indir


 • Favori Yayınları

Her Şey Aşk İçin Nice aşklar yaşadık, nice aşklara tanıklık etik, nice aşk masaları dinledik, nice aşka dair hayaler kurduk. İnadınıza inat ederek aşka sahip çıktık, yaşanılan ve yaşanılacak olan aşkları insani aşklardan saydık. öyle güzel anlamlar yükledik ki aşka. aşk vazgeçilmezimiz oldu. Aşk için kimimiz öldü, kimimiz yaralandı, kimimiz mahpus damarıma düştü, geceleri ağladık, zırladık, uyuyamaz olduk, ders çalışamaz, okuduğumuzu anlayamaz olduk, kimimiz Leyla olduk, kimimiz Mecnun, deli olanlarımız da olmadı değil hani. (Arka kapak).

indir kitap

Her Şey Aşk İçin kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı: FAVORİ YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 10,00 TL

Kitap eleştirileri

Her Şey Aşk İçin

davidclifford

Kesinlikle çatlama, garip yaratıcı aksiyon / macera gizemi - bu benim çene sağa ve sola bırakarak vardı. Bir gün harika bir film çekecek.

2020-01-15 20:10

amberxue

Rebecca sahip olduğum ve neredeyse sonsuza dek okumayı bıraktığım kitaplardan biri. Nedense, son zamanlarda onu okuma fikrine çok düştüm - son birkaç aydır, du Maurier'in en ünlü romanını her düşündüğümde, heyecanlı bir beklenti ve entrika duygusu ile oldu. Tabii ki, bu beni gerçekten okumak için çok gergindi - ya hayal kırıklığına uğrarsam? Dahili olarak aylardır umuyordum. Kitabın beklediğim şeyle eşleşmesi ya da aşması zor olurdu, özellikle de okuduğum tüm değerlendirmeleri göz önünde bulundurarak "romantik Gotik bir gerilim gerilim şaheseri" ifadesinin varyasyonları olarak adlandırdı. Gerçek olamayacak kadar lezzetli görünüyordu. Ve şükür ki öyle değildi. Daphne beni hayal kırıklığına uğratmadı. Bu kitabın ilk satırı şu ünlü açıcılardan biri: "Dün gece tekrar Manderley'ye gittim hayal ettim" diyor, romanın tamamını isimlendirmeyen anlatıcı. Roman geri döndüğünde, onunla birlikte Monte Carlo'dayız, burada Maxim de Winter adlı zengin bir dulla kendini besleyen meraklı yaşlı bir kadına eşlik ediyor. Maxim'in anlatıcımıza olan sevgisini itiraf etmesi ve mutlu bir şekilde evlenmiş olan büyük mülküne gitmesi çok uzun sürmedi. Ama lider kadınımız Maxim'in ölü ilk karısı Rebecca'nın hayaletini sallayamaz. Manderley'e her şekilde musallat oldu - dekor onun, büyük sosyal etkinlikler onun yaptığı ve hizmetkarlar karizması ve harika güzelliği için ona ibadet etti. Ve elbette, Rebecca'yı sevgiyle seven ve anlatıcıyı evin yeni kadını olarak kabul edemeyen emlakçıların başı olan Bayan Danvers'ı unutamayız. Tüm roman beni tedirginlik duygusu içinde boğdu: bu bir saplantı ve unutkanlık ve asla bırakma hikayesi. Romanın orta ucuna yakın olan bükülme beni şaşırttı ve sadece zaten yüksek düzeydeki entrika ve gerilim ve dehşeti arttırmaya hizmet etti. Anlatıcı için sempatik hissetmek zor - eski bir sevgilinin elleriyle lekelenmiş bir ilişki içinde olan herkes, görünüşte mükemmel selefinin herkesin anılarına karşı savaşırken acısını anlayabilir. Bu romanda Jane Eyre'nin güçlü yankıları var, tüm emlak ve önceki eş kurulumuyla. Ancak Eyre'nin Rochester ve Jane arasındaki sevgiye daha fazla odaklandığı hissettiğinde, du Maurier, ilk karısı herkesi büyüsünün altına hapsettiğinde neler olduğunu incelememizi ister. Hepsi çok uğursuz ve karanlık ve şüphesiz tam bir zevk. Kitabın benim için Jane Eyre'den daha fazla Vida Dönüşü olduğu zamanlar var ve bu her zaman iyi bir şey. Puanım: 5/5 http://jonathanlikesbooks.blogspot.com

2019-12-26 19:47

alanrubin

Herkes büyük dövüş yazarlarının, Kerouac, Ginsberg, Kesey'nin farkındadır, ancak birkaçı Meksika, Fas ve Avrupa'da yaşayan bir gurbetçi Amerikalı olan Paul Bowles'in kalbidir. O ve karısı Jane, hiç okumadığı en iyi romanlardan bazılarını yazdı. Bir yazar olarak Bowles, okuyucuyu ısıtmak için ayar ve durum kullanır. Tipik olarak karakterlerin fiziksel görünümünden hiçbir şey tanımlamaz ve okuyucuyu hayal gücünü kullanması için bırakır. Beat yazma üzerine başka bir bakış açısı için, Paul Bowles, Amerika'ya bakan yabancıyı sunuyor.

2019-12-09 08:59

godfreympepo

Utter Boğa ****.

2019-12-08 18:03

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Her Şey Aşk İçin okumak itibaren EasyFiles

3.1 mb. indir kitap

Her Şey Aşk İçin indir itibaren OpenShare

5.6 mb. indir ücretsiz

Her Şey Aşk İçin indir itibaren WeUpload

5.1 mb. okumak kitap

Her Şey Aşk İçin indir itibaren LiquidFile

4.9 mb. indir

Her Şey Aşk İçin kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Her Şey Aşk İçin okumak içinde djvu

5.1 mb. indir DjVu

Her Şey Aşk İçin indir içinde pdf

5.3 mb. indir pdf

Her Şey Aşk İçin indir içinde odf

5.6 mb. indir ODF

Her Şey Aşk İçin indir içinde epub

5.4 mb. indir ePub