#

Gördüğüne Asla İnanma - Mario Mazzanti - Mario Mazzanti kitap indir

 • Gördüğüne Asla İnanma - Mario Mazzanti - Mario Mazzanti ücretsiz kitap indir


 • Yakamoz Yayınevi

Gördüğüne Asla İnanma - Mario Mazanti - Mario Mazanti ŞAH MAT’IN YAZARI MAZANTI OKUYUCUYU BİR KEZ DAHA SARSACAK! Bazen gördüklerin, sadece aklının oyunudur… “Muhteşem bir gerilim, sınırları zorlayan, canlı ve akılı bir anlatım, okuyucuyu child sayfada zirveye çıkaracak bir roman. ” Leone Editore “Mario Mazanti’den başarılı bir roman daha. Nefes kesen acımasız bir gerilim… Gerçek suçlunun child oeuvre kadar tahmin edilemediği mükemel bir kurgu. Sonuç ise mükemel…” gialomania. it “Olayları çözdüğünüzü sandığınız anda ortaya çıkacak gelişmeler ile şaşıracaksınız. ”.

indir kitap

Gördüğüne Asla İnanma - Mario Mazzanti - Mario Mazzanti kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı: SONSUZ KİTAP
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 18,00 TL

Kitap eleştirileri

Gördüğüne Asla İnanma - Mario Mazzanti - Mario Mazzanti

olesyaligay

i'm not sure how i feel about this book. it appeals to me because it generally addresses "my generation." he makes references that folks who as considerably younger or older than me might not be able to really understand. he makes wonderful points using things that i didn't really think were all that wonderful. like the real world for example (not that i'm admitting to ever watching this show, mind you) and how the 'seven strangers' are really the same throughout all of the seasons. and they're meant to be. or about the celtics and the lakers (and trust me, i'm not a basketball fan at all) and how their silly rivalry actually can be viewed as this hilarious things and he makes the most intriguing generalizations about celtics and lakers fan. it's just a lot to take in at once. and as a side-note. this book is what sedaris was trying to write when he started 'me talk pretty one day.'

2022-12-14 00:18

jamesjoyce

The aftermath of hurricane Katrina are dark days for Sookie and her friends. Members of the Shreveport Were pack are being murdered and everything is building up to wolf against wolf unless Sookie can get them to actually talk to each other. With the vampire Queen of Louisiana weak and vulnerable, the state is ripe for a bloody takeover by another ruling vampire monarch - Navada. Her boyfriend Quinn, the weretiger, is missing, and her ex, Bill, isn't giving up. And Sookie meets an unusual relative she never knew she had, and another who has more in common with her than anyone else: telepathy. Unlike the previous book, All Together Dead, and a few of the others - the better ones - in this series, From Dead to Worse has no Big Plot or cohesive structure to it. There are a few like this in the series, that read more like filler and are lighter on the mystery and action side. Not that plenty doesn't happen here, or that it isn't enjoyable. But it is shorter, and more scattered, which I didn't enjoy as much. It's a book of endings and beginnings, and Sookie is no closer to finding peace and happiness in a sharing relationship than she's ever been - it almost got me depressed. On the up side, Eric now remembers everything that happened when he was under the witch's curse and has taken to calling Sookie "lover" - but I'm no longer sure that he's a real candidate for Sookie. It could end up being Bill after all. Though really, I don't see how it could work. Sookie is, after all, human, and deserving of a human partner and a family of her own. It'd be sad if she got anything less. But there is the telepathy thing, which puts limitations on the relationships she can have with plain ol' humans. There was a small development towards the end of the previous book which was strangely ignored in this one: Sookie found she could hear a vampire's thoughts (which would immediately put her life in danger if the vamps found out but was a truly interesting development). Usually Harris is very good about making brief reminders or catch-ups with these plot developments, since so much happens in the details, but at least twice Sookie clearly states she can't hear vampires' thoughts, with no mention of something that had really freaked her out before. Did I just read too much into it? It's hard to see how.

2022-11-30 03:22

stephanfaerber

This was definitely not what I expected. Good read nonetheless.

2020-12-27 05:10

aaronsharp

Ne akıllı bir gizem ve çekici bir karakter. Umarım bu bir seri. Bu yazar tarafından başka bir tane aldım sevindim.

2020-01-23 10:31

ppjitlada63d4

Grisham çok hayal kırıklığı gezisi. Bu kitapta, Daire'de başlayan ölüm cezasına yönelik saldırısına devam eder. Oda gibi, İtiraf vaazda kaybolur. Hikayenin kendisi ilginç olsa da, karakterlerin çoğunu daha az buldum. Bitirmek zordu.

2020-01-15 06:08

shadesigner

İlk olarak, harikaydı. Onu sevdim. Ve sana biraz anlatmak istiyorum. Bu konuda çok şey var. Çünkü tamamen ŞAŞIRTICI oldu. Bu katil vardı ve o gerçekten bir katil değildi, iyi bir adamdı. Fakat büyücü hapishanesi vardı, Azkaban ve Azkaban muhafızları katilin kötü biri olmadığını asla bilmiyordu - katil değildi. Tabii ki Privet Drive'da başlıyor. Harry, Marge Teyze'yi havaya uçurdu - Vernon'un kız kardeşi - böylece, Diagon Yolu'na gitti. Bu otobüsle Knight Bus adı verildi. Ve Knight Bus saatte 20 mil gidebilir mi? Saatte 100 mil gibi bir şey mi? Bilmiyorum. Ve sonra Diagon Yolu'nda, buna Kalite Quidditch Sarf Malzemeleri denir ve DÜNYANIN EN İYİ BROOMU'nu görür. Süpürge. Süpürge. DÜNYADA. Ve sonra o çok kötü istiyor. Firebolt denir !!!! FIREBOOOOLT !!! Ve bin dolara mal oluyor. Ama sonra satın alamaz. Şimdi, Hogwarts'a. Hogwarts'ta yeni bir sınıf vardı. Buna Kehanet denirdi. Kehanet gelecekte bakabileceğin yer. Ve öğretmen Profesör Trelawney idi. Ve Profesör Trelawney, Harry'nin kendisine bir bakması halinde onu öldüreceğini söyleyen bir köpek tarafından takip edildiğini söyleyip duruyordu. Ve köpeğe Grim dendi. Ve bir kuş var ve buna Hippogriff deniyor. Ve bir Slytherin kişisini kaşıdı. Kim çizikten sonra öldüğünü söyledi. Ve gerçekten komikti. Dediği buydu. “Ben DYING! Ben DYING! Waaaa! Ben DYING!” Bu yüzden hastane kanadına gitmek zorunda kaldı. Başka bir yeni öğretmen var ve adı da Profesör Lupin. Karanlık Sanatlara Karşı Savunma öğretiyor. Ve Profesör Lupin, ay ışığında olsaydı, bir kurt adam haline gelecekti. Bu yüzden mümkün olduğunca ay ışığından uzak durmaya çalıştı. Ve bir gece, katille tanıştılar ve adı Sirius Black'di ve eğer ay ışığına girerse Sirius Black Grim'e dönüşecekti - değil mi? Aslında, ay ışığına girdiğinde Grim'e dönüşmedi, istediği zaman acımasızca dönebildi. Katil değildi - katil Pettigrew idi. Peter Pettigrew. Ve Peter Pettigrew bir fareye dönüşüyordu (bkz. Bir fareye dönüşebilirdi) ve Harry'nin arkadaşı Ron'u bir evcil hayvan olarak tutması için kandırdı. Sonunda, Harry Dursley'lere geri döner. Hayır. Sonunda, Pettigrew kaçar, Sirius öldürülür, fakat kaçar, Buckbeak kaçar ve sonra Harry Dursley'lere geri döner. (Şimdi Sirius'un başka kitaplarda ölüp ölmediğini öğrenebilir miyim? Neden ?!)

2019-12-12 20:35

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Gördüğüne Asla İnanma - Mario Mazzanti - Mario Mazzanti okumak itibaren EasyFiles

3.5 mb. indir kitap

Gördüğüne Asla İnanma - Mario Mazzanti - Mario Mazzanti indir itibaren OpenShare

5.2 mb. indir ücretsiz

Gördüğüne Asla İnanma - Mario Mazzanti - Mario Mazzanti indir itibaren WeUpload

5.9 mb. okumak kitap

Gördüğüne Asla İnanma - Mario Mazzanti - Mario Mazzanti indir itibaren LiquidFile

5.1 mb. indir

Gördüğüne Asla İnanma - Mario Mazzanti - Mario Mazzanti kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Gördüğüne Asla İnanma - Mario Mazzanti - Mario Mazzanti okumak içinde djvu

5.6 mb. indir DjVu

Gördüğüne Asla İnanma - Mario Mazzanti - Mario Mazzanti indir içinde pdf

4.5 mb. indir pdf

Gördüğüne Asla İnanma - Mario Mazzanti - Mario Mazzanti indir içinde odf

4.8 mb. indir ODF

Gördüğüne Asla İnanma - Mario Mazzanti - Mario Mazzanti indir içinde epub

5.8 mb. indir ePub