#

Göçebe - Stephenie Meyer kitap indir

 • Göçebe - Stephenie Meyer ücretsiz kitap indir


 • Epsilon Yayınları

Göçebe - Stephenie Meyer Dünyamız görünmeyen bir düşman tarafından istila edilmişti. İnsanların bedenleri, bu istilacılar için sahiplik yaparken bedenler bir değişikliğe uğramamış gibi görünse de, zihinleri ele geçiriliyordu. Neredeyse herkes teslim olmuştu. Geriye kalan "vahşi" birkaç insandan smoke olan Melanie, yakalandığı zaman sonunun geldiğine inanır. Göçebe, Melanie'nin bedenini alan "ruh", yetkililer tarafından bir insan bedeninin içinde yaşarken karşılaşabileceği zorluklar hakında uyarılmıştır: Baskın duygular, hislerin yoğunluğu, çok canlı olabilen anılar… Ama Göçebe'nin beklemediği bir zorluk vardır: Bedeninin önceki sakini zihninden vazgeçmeyi rededer. Göçebe, Melanie'nin düşüncelerinin derinlerine inerek geri kalan insanların nerde olduğunu öğrenmeye çalışır. Ama Melanie'nin zihninde tek görebildiği, sevdiği adamın, hâlâ saklanan bir insan olan Jared'ın hayalidir. Bedeninin arzularına direnemeyen Göçebe, yakalamak zorunda olduğu bu adama karşı özlem duymaya başlar. Dış güçler, Göçebe ve Melanie'yi, aslında istemeseler de, ortak bir hedefte birleştirir ve birlikte sevdikleri adamı bulmak için tehlikeli ve sonu beli olmayan bir macera için yola koyulurlar. Zamanımızın en çok ilgi uyandıran yazarlarından smoke olan Stephenie Meyer, aşkın direnci ve insan olmanın asıl anlamını anlatan, unutulmaz ve heyecan dolu bir romanla yine sizlerle beraber.

indir kitap

Göçebe - Stephenie Meyer kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı: EPSİLON YAYINEVİ
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 45,00 TL

Kitap eleştirileri

Göçebe - Stephenie Meyer

leandrovil27e6

Bu kitapta yazılan fikirler çok ilginç. Her ne kadar, muhtemelen bağlam artık geçerli olmadığından, anlaşılması zor görünüyordu. Manifesto'da yazılanların tümü, kullanılan terimler daha iyi bilindiği ve fikirlerin daha ilgili olacağı için zamanında anlaşılmış olacaktı. Ama şimdi, bu zamanda, ilgili olmasını sağlamak için revizyonlar yapılması gerekiyordu.

2019-12-30 09:11

iamchuck

Graceling, Kristin Cashore tarafından yazılan bir dizi kitabın parçası olan bir romandır. Fantastik türe ait genç yetişkinler için bir roman. Kahramanı, özel güçleri veya teşekkürleri olan 18 yaşındaki bir savaşçı Katsa'dır (bu romanın gerçekleştiği dünyada bu güçlere sahip olanlara Graceling denir). Katsa'nın lütfu öldürmek olduğundan, kral için çalışmaya zorlanır. Maceraları arasında Graceling, aynı zamanda bir Graceling olan Prens Po ile tanışır. Romanı sevdim çünkü eylem zaman zaman romantizmi aşıyor (her şeyin kahramanların romantizmi etrafında döndüğü romanları sevmiyorum) ve ayrıca Katsa, özellikle bir roman durumunda, dövülmüş pistten çıkan feminist bir kahraman. romantik: Katsa evlenmek ya da çocuk sahibi olmak istemiyor ve romanın sonunda fikrini bile değiştirmiyor (bu tür kitaplarda en yaygın olanı olurdu). Özellikle Katsa ve Po'nun bir yolculuk yapmak zorunda kaldıkları romanın ikinci bölümünde çok fazla eylem var (ilk bölüm biraz yavaştı, ancak yazarın karakterleri ve dünyayı o canlı). Blogumda yayınlanan inceleme: http: //soldeechesortu.blogspot.com.ar ...

2019-12-19 11:14

pxgroup

Bu, dizinin en sevdiğim kitabı olmasa da, zevk aldım ve dizide daha fazlasını bekliyorum. Benim için, bu kitapta favori olması için çok fazla öfke ve çok fazla yanlış anlaşılma vardı. Bu kitaptaki olayların diziyi ileriye taşımak için nasıl kullanılabileceğini görüyorum. İnşallah gelecekte daha çok Bones ve Cat’in kötü adamlara karşı, birbirleriyle çelişmek yerine birlikte çalıştığını görüyoruz.

2019-12-12 06:40

si-art

İç savaş hakkında iyi bir orta sınıf tarihsel kurgu. Savaşın her iki tarafına da iyi bir bakış, vatandaşların POV'su üzerinde duruldu. Gelecek tam inceleme.

2019-12-09 14:54

sugarloveworld

Hikaye spor meraklılarına ve muhtemelen gerçekçi kurgu problemi romanlarından hoşlanan çocuklara hitap edecek. Sonun biraz çabuk sarıldığını ve çözünürlüğün biraz pat olduğunu sanıyordum. Değişen bölümleri yazan gençten bu yana çocuklara göstermek için ilginç bir kitap, başkalarını yazmaya teşvik etmek için bir yol olabilir.

2019-12-05 08:44

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Göçebe - Stephenie Meyer okumak itibaren EasyFiles

5.8 mb. indir kitap

Göçebe - Stephenie Meyer indir itibaren OpenShare

4.1 mb. indir ücretsiz

Göçebe - Stephenie Meyer indir itibaren WeUpload

5.8 mb. okumak kitap

Göçebe - Stephenie Meyer indir itibaren LiquidFile

4.1 mb. indir

Göçebe - Stephenie Meyer kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Göçebe - Stephenie Meyer okumak içinde djvu

5.5 mb. indir DjVu

Göçebe - Stephenie Meyer indir içinde pdf

5.4 mb. indir pdf

Göçebe - Stephenie Meyer indir içinde odf

5.3 mb. indir ODF

Göçebe - Stephenie Meyer indir içinde epub

5.2 mb. indir ePub