#

Facebook Çağında Çocuk Büyütmek-James P. Steyer kitap indir

 • Facebook Çağında Çocuk Büyütmek-James P. Steyer ücretsiz kitap indir


 • Doğan Kitap

Facebok Çağında Çocuk Büyütmek-James MODEST. Steyer Facebok Çağında Çocuk Büyütmek - Umberto Eco Çocukların hem dijital teknolojinin olumlu özeliklerinden faydalanmaları hem de zararlarından korunmaları adına önemli ipuçları… Çocuğunuz dijital dünyayla kaç yaşında tanışmalı? Dijital medyanın aşırı kulanımı hangi sorunlara yol açar? Çocuğunuzun bilgisayar ya government televizyon bağımlısı olmasını nasıl önlersiniz? Sosyal ağlardaki paylaşımlarını nasıl kontrol etmelisiniz? Dijital teknoloji hayatımızı kolaylaştırırken birtakım sorunları government beraberinde getiriyor. Bu cereal en çok çocukları etkiliyor. Çocuklar neredeyse okul dışındaki tüm zamanlarını televizyon ya government bilgisayar karşısında geçiriyorlar. Ane babalar dijital teknolojiyle kuşatılmış hayatlarında çocukları nasıl koruyacaklarını ve onlara nasıl yol göstereceklerini bilemiyorlar. Facebok Çağında Çocuk Büyütmek ane babalara, çocuklarının hem dijital teknolojinin olumlu özeliklerinden faydalanmaları hem de zararlarından korunmaları adına önemli ipuçları veriyor.

indir kitap

Facebook Çağında Çocuk Büyütmek-James P. Steyer kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı: DOĞAN KİTAPÇILIK
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 17,00 TL

Kitap eleştirileri

Facebook Çağında Çocuk Büyütmek-James P. Steyer

melodyjoydeetz

McCully tells the fascinating story of the 1940 discovery of the cave paintings of Lascaux. Village boys looking for adventure and treasure in World War II France venture into a tunnel that leads them to cave walls covered with hundreds of paintings and engravings sealed for about 17,000 years in the cave. McCully narrates her fictionalized recreation of this piece of archeological history simply and eloquently, using her signature paintings to support the drama and excitement of the story. Her renditions of the cave art lend mystery and a sense of awe to the discovery these boys made. The author's note completes the story and aids readers in understanding a bit more about cave art. A bibliography is included and end papers illustrate the scope and breadth of the Lascaux Caves.

2020-12-29 03:22

pro8a01

Thought it was very hokey, until the end when it all came together. Now I wouldn't mind re-reading it.

2020-08-20 19:01

jaredjackson

Bu kitabı hiç beğenmedim, ücretsiz bir avans olduğuna sevindim. Karakterler o kadar özeleştirildi ki, onlardan herhangi birini beğenmek ya da hayatlarını umursamak zordu. “Cinsiyet ve Şehir” in başarısını sınırlamaya çalışıyor gibiydi, ama bence özledim.

2019-12-10 11:36

heathertho548c

Henüz ikna olmadım. Bence eleştirmenler ayrıca seksi başlıklar ve havalı kapak tasarımları ile baştan çıkıyor. Kesinlikle bilinçli olarak saygı gösterdiği orijinal yayılan Victoria romanlarına dayanmıyor. Asla bitmedi.

2019-12-07 16:55

nhiepanhth6ccd

Tarih hiç bilmediğim. Bunu okulda böyle öğretselerdi ilgilenmiş olabilirdim. Batık Tang'taki denizaltılarla birlikte olmakla ilgili kabuslar görmememe biraz şaşırdım. Kershaw, gelecek nesiller için bir başka büyüleyici ve az belgelenmiş WWI soyunu yeniden yarattı. İyi iş

2019-12-04 09:39

fbarroso

Bunu dinlemeye geçmek zorunda kaldım çünkü şu anda okuyacak çok fazla şeyim var. Bir yetişkin olarak, Anne'nin kendinden emilen bir gençlik parçasının olduğunu farkedebiliyorum. Ama hangi on dört yaşında değil? Ve o, 14 yaşından büyük olandan çok daha içten ve öz farkında ve basit biri. Bunu bir genç ya da genç olarak okumuş olsaydım, Anne ile tamamen özdeşleşeceğimi düşünüyorum. Ve onun hikayesi beni tamamen mahvedebilirdi ...

2019-12-04 07:30

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Facebook Çağında Çocuk Büyütmek-James P. Steyer okumak itibaren EasyFiles

4.5 mb. indir kitap

Facebook Çağında Çocuk Büyütmek-James P. Steyer indir itibaren OpenShare

4.6 mb. indir ücretsiz

Facebook Çağında Çocuk Büyütmek-James P. Steyer indir itibaren WeUpload

4.2 mb. okumak kitap

Facebook Çağında Çocuk Büyütmek-James P. Steyer indir itibaren LiquidFile

5.2 mb. indir

Facebook Çağında Çocuk Büyütmek-James P. Steyer kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Facebook Çağında Çocuk Büyütmek-James P. Steyer okumak içinde djvu

5.8 mb. indir DjVu

Facebook Çağında Çocuk Büyütmek-James P. Steyer indir içinde pdf

5.2 mb. indir pdf

Facebook Çağında Çocuk Büyütmek-James P. Steyer indir içinde odf

4.1 mb. indir ODF

Facebook Çağında Çocuk Büyütmek-James P. Steyer indir içinde epub

5.2 mb. indir ePub