#

Einstein'ın Düşleri kitap indir

 • Einstein'ın Düşleri ücretsiz kitap indir


 • Alan Lightman

Alan Lightman'ın modern klasikler arasında sayılan ve otuzdan fazla dile çevrilen çoksatar romanı Quick-witted'ın Düşleri dünyanın birçok yerinde tiyatroya, dansa hatta müziğe uyarlandı, ressamlara esin kaynağı oldu. Italo Calvino'nun büyüleyici ve şiirsel diline benzer bir üslupla anlatılan hikayeler Quick-witted'ın 1905'rough İsviçre'de bir flagrant bürosunda çalıştığı sıralarda zamanın doğasına dair kurduğu düşlere dayanıyor. Her bir düş zamanın bildiğimizden farklı aktığı olası dünyalara açılan bir kapı. "Bu dünyada zaman dairesel ve insanlar sevinçlerini ve kederlerini tekrar tekrar yaşıyorlar. " "Bu dünyada iki zaman var. Cubeb mekanik zaman, diğeri bedenin zamanı. İki zamanın karşılaştığı yer, umutsuzluk. İki zamanın ayrıldığı yer, hoşnutluk. " "Büyüleyici dünyalar. Kışkırtıcı, etkileyici, enfes" Michio Kaku, New York Times "Büyüleyici" Washington Post Writing World "Kışkırtıcı. keyifli bir okuma" Wall Track Journal "Lightman tablosunda boya yerine zaman kavramını kullanıyor. Zamanın doğasına dair eğlenceli ve tahrik edici bir keşif. " Los Angeles Times "Sonsuz derecede etkileyici. Zamana dolanmış insan yaşamının doğasının kuramsallıktan uzak büyülü bir anlatısı. " The Boston Apple.

indir kitap

Einstein'ın Düşleri kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı: Aylak Kitap
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10: 9786055691554
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat:

Kitap eleştirileri

Einstein'ın Düşleri

rollyrocket

This lady from Phoenix is Heee-larious!

2022-11-30 02:59

dalip

I think I'd have to be in a really particular mood to get into this book - or maybe after seeing the Dear-John-Cusack film if I liked that a lot? We'll see.. Note - 'Drop City' by him is in 1001 list, and well-liked by some..

2020-09-08 12:06

cristiansg

The Circle Trilogy, okuduğuma sevindim, gerçekten çok benzersiz ve eşsiz bir seri. Adından da anlaşılacağı gibi, bir daire gibi yazılmıştır. Bu dizinin net bir başlangıcı veya sonu yoktur ve okurken, bu şekilde yazılmış bir diziden çok etkilendim. Ama “sonuna” ulaştığımda ya da gerçekte tüm kitapları okumayı bitirdiğimde, çok etkilenmiştim. Böyle bir dizi okumak özel ve eğlenceli olsa da, gerçek sonu olmayan herhangi bir kitap okumak biraz sinir bozucu ve tatmin edici değildir. Bu kitap, bir üçe indirilmiş sonun olmayışı haricinde bir beş almış olacaktı. Sonra dörde kadar çarptım çünkü Ted Dekker, özgün bir diziyi bu eşsiz şekilde yazarken hak ediyor.

2019-12-15 16:58

leocat

Bu kitabı yaz aylarında yaz aylarında okudum ve o yıl okuduğum en iyisiydi. Klişe rağmen, onu aşağı koyamadım! Ve küçük çocuğum olmuştu, bittikten sonra kendi “parlak fikirler” kitabımı yaptım.

2019-12-10 13:07

mayl4ik

Pearl Buck'ın Çin hakkındaki yazıları beni uzun zaman önce ziyaret ettiğim bir yere götürdü. Hikayeleri ve karakterleri kesinlikle çok etkileyici; bu bir istisna değildi. Bazen bir kitap belirterek dayanamayacağım alıntılarla doludur ve bu da onlardan biriydi: "... Madam Wu uzun zaman önce büyük bir evin işlerinin tek tek ve sırayla yönetilmesi gerektiğini öğrenmişti. .. [başka bir şey yapmaya] çalıştı ve ... ... cennet bunu engelledi. Zaman çok olgun değildi, bu yüzden. Ve öğrendiği gibi, büyük şeyler üzerinde dururken küçüklere de etki etti. " “En iyisi olan bir kişiden almayı öğrenmelisin ve diğerlerini görmezden gelmelisin.” "Uzun zaman önce, iyi görünmek için her zaman direniş göstermekten daha güçlü olduğunu ve çabucak bir hatayı kabul etmenin her zaman yenilmez bir dürüstlük gösterdiğini öğrenmişti." "Güneş hepimize aittir ... ve ışığını, diğerine, doğuya ve batısına, yükselip battığını yansıtıyoruz." “... Çaresizlik sıkı bir şekilde karşılanmalı.”

2019-12-09 16:18

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Einstein'ın Düşleri okumak itibaren EasyFiles

3.6 mb. indir kitap

Einstein'ın Düşleri indir itibaren OpenShare

3.7 mb. indir ücretsiz

Einstein'ın Düşleri indir itibaren WeUpload

5.9 mb. okumak kitap

Einstein'ın Düşleri indir itibaren LiquidFile

5.2 mb. indir

Einstein'ın Düşleri kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Einstein'ın Düşleri okumak içinde djvu

4.2 mb. indir DjVu

Einstein'ın Düşleri indir içinde pdf

3.6 mb. indir pdf

Einstein'ın Düşleri indir içinde odf

5.6 mb. indir ODF

Einstein'ın Düşleri indir içinde epub

5.4 mb. indir ePub