#

Edebiyatçılarımızın Çocukluk Hatıraları kitap indir

 • Edebiyatçılarımızın Çocukluk Hatıraları ücretsiz kitap indir


 • Çağrı Yayınları

indir kitap

Edebiyatçılarımızın Çocukluk Hatıraları kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 20,00 TL

Kitap eleştirileri

Edebiyatçılarımızın Çocukluk Hatıraları

andre-cmk

If you have read my previous reviews of this series, you know I have had a problem with Abbey's for-the-rest-of-eternity lover, Caspian. He does continue to grow on me throughout this book, but the real treat for me was Verday's addition/expansion of the supporting characters in The Hidden. The interactions between Ben and Abbey are some of the best of the series and The Hidden exposes the mysterious Revenants and what their purpose is in Abbey's destiny. Abbey also becomes better friends with Beth and meets a mysterious new friend, Cyn. By the end, all questions are answered and everything is tidily tied up. The Hidden is a good read that was worth the wait. Steph Steph's Stacks

2020-12-26 04:23

carolinaduque14

A worthy follow-up to Angela's Ashes.

2020-09-11 11:56

helmy1

wonderful overview, i especially enjoyed the simple accounts from parents and children about their views on education and unschooling.

2020-08-27 10:26

dmitry_golygin

Dinle, ilki sevimli, ama biraz saçma oluyorlar. Yine de okumaya devam ediyorum. Bence bu # 4. Ben komik vampir piliç yaktı için bir enayi, ne diyebilirim.

2020-01-21 01:05

faraon0013

Bu kitap iyiydi. Ama hayal kırıklığına uğradım. Ben kova için daha fazla patlama içereceğini düşündüm. Aldatanın kim olduğunu bulmak için can atan insanlar gibi. Ama hiçbir şey. Her şey SAT'ların sizi olduğunuz kişi yapmadığı bir tür moralle sona erdi. Ama her şey beni biraz şaşırttı. Ayrıca dört bakış açısına alışmak biraz zordur. Çoğunlukla başlangıçta hızlı değiştiklerinde ve karakterlere alışkın olmadığınız zamanlar. O zaman daha iyi olur ama yine de bazen biraz daha az dikkat ediyorsanız, sonuçta devam edebilirsiniz. 'Bir dakika ne?' 'Bunu kim söyledi?' 'Ah, doğru!' Sonuçta okunabilir oldu ama tekrar okumak için benim listesinde olmayacak.

2019-12-24 22:43

tra634

Mary Draper Ingles bir kahraman. Hayatta kaldığı ve zafer kazandığı şey inanılmaz. Ne cesareti, inancı ve vizyonu vardı. Onun ruhunun sadece bir kısmını elinde bulundurmak harika olurdu. Bana ve başkalarına örnek olmak için yapmaları gerekeni yapanlar için çok minnettarım. Kitap bazen benim için yavaş okuyordu. Sonuna gelmek ve nasıl bittiğini görmek çok endişeliydi, ama bazen nehirde bir başka gün daha okumak için daha az heyecan verici buldum. Tüm yaşadıklarını göz önüne alarak, sığ görünüyor.

2019-12-13 18:22

si-art

Bu güzeldi. Harika değildi ama korkunç değildi. Bir süredir bitirdiğim ilk kitap olması yeterince iyiydi. Bear'in iç diyaloğunun çok uzun zaman önce sarıldığı bir başka incelemede belirtildi. Katılıyorum ... şiddetle. Başlangıçta o kadar da kötü değildi kafasında ve içinde başıboş dolaşıyordu. Kitabın yaklaşık yüzde otuzunda iken onu sallamak istedim ve onu sert sallamak istedim. Yazar bu kitapta pek çok kitapta bir şeyler yaptı. Haberleşme noktasını kullanarak komployu itti. Bear asla söylenmesi gereken bir şey söylemez. Her defasında, tavukları ortaya çıkardığı herhangi bir duruma en küçük netliği ödünç verme şansına sahip. Otter orada işleri yapmak için çaba harcayan bir şey yapmadıysa, bu çok sinir bozucu olmayabilir. Oh, Otter, ne kadar harikasın? Otter, Bear ile hastaydı. Bear'in kalbine girmesine izin verdi. Bear'e aklında ne olduğunu söyledi. Bear'e her şeyi verdi ve kitabın çoğu için Bear ona bir şey verirse çok az verdi. Afedersiniz Otter, Bear'i neden seviyorsunuz? Bir noktada Bear, Otter'a Otter'e vermesi gereken her şeyi verdiğini söylüyor ve kendime bir şeyleri özlemiş olmam gerektiğini düşünüyorum, çünkü bana tam tersi gibi geliyor. Ayı ve Otter arasındaki ilişkinin dengesiz doğası bir süre sonra benden rendelenmiş. Çocuk kitabın en iyi parçasıydı. Komikti ve kitaplardaki çocukların genelde olduğu gibi sevinmemiş olsa da, bununla iyiydim. İkincil karakterler unutulabilirdi. Creed, Anna ve adını hatırlayamadığım yaşlı kadın hakkında söyleyecek çok şeyim yok. Bana bir etkisi olursa fazla bir şey yapmadılar. Bu kitap daha kısa olabilir mi? Evet. Kitabı daha az tekrarlayan ve daha ilgi çekici hale getiren iç diyalogun çoğu kesilmiş olabilir. Sonuçta, bu yazar tarafından başka bir kitap okurdum. Dediğim gibi, kitap bitirdiğim kadar iyiydi ve bir süredir bir kitap bitirmedim.

2019-12-04 05:27

rbcohen7224

Foundling serisine harika biten. D.M. Cornish harika canlı bir dünya yarattı (çarpık bir versiyonumuz) ve onu muhteşem varlıklarla doldurdu. Bütün üçleme, ırkçılık ve bağnazlık sorununa ve sorunun her iki tarafının da ortada bir şapırdama ile nasıl başa çıktığına adanmıştır.

2019-12-04 04:19

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Edebiyatçılarımızın Çocukluk Hatıraları okumak itibaren EasyFiles

5.5 mb. indir kitap

Edebiyatçılarımızın Çocukluk Hatıraları indir itibaren OpenShare

4.4 mb. indir ücretsiz

Edebiyatçılarımızın Çocukluk Hatıraları indir itibaren WeUpload

3.8 mb. okumak kitap

Edebiyatçılarımızın Çocukluk Hatıraları indir itibaren LiquidFile

4.3 mb. indir

Edebiyatçılarımızın Çocukluk Hatıraları kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Edebiyatçılarımızın Çocukluk Hatıraları okumak içinde djvu

3.1 mb. indir DjVu

Edebiyatçılarımızın Çocukluk Hatıraları indir içinde pdf

4.5 mb. indir pdf

Edebiyatçılarımızın Çocukluk Hatıraları indir içinde odf

3.9 mb. indir ODF

Edebiyatçılarımızın Çocukluk Hatıraları indir içinde epub

3.2 mb. indir ePub