#

Eastern Promises (Şark Vaatleri) (Blu-Ray Disc) kitap indir

 • Eastern Promises (Şark Vaatleri) (Blu-Ray Disc) ücretsiz kitap indirOn the east side of Promises (Şark Vatleri) (Blu-Ray Disc) Gizemli ve karizmatik Get a loads of Nikolai Luzhin (Mortensen), Doğu Avrupa kökenli, Londra'nın en acımasız ve tehlikeli ailesinin şoförü olarak çalışmaktadır. Aile, Vory EDGE Zakone adlı bir suç örgütünün parçasıdır. Tüm çevrelerde saygın ve ulaşılmaz bir yere sahip olan Semyon'ın başını çektiği ve tüm servetin, ailesinden çok Nikolai'ye daha yakın olan zorba ve iki yüzlü oğlu Kiril tarafından kontrol altında tutulduğu, şehrin en lüks yerlerinden biri olarak kabul edilen, ancak kimsenin bilmediği vahşi ve zalim bir dünyaya hizmet arcadia Trans Sibirya kökenli bir restoran işletmektedirler. Ancak Nikolai'nin bu güçlü çevre tarafından koruma altına alınmış yaşamı, Noel zamanı Kuzey Londra hastanesinde ebe olarak çalışan Ana Khitrova ile tanışmasıyla tamamen sarsılacaktır. Ana, doğum sırasında genç bir kızın ölümüne tanık olur ve bu olaydan çok etkilenir. Ana, tek başına kalan bebeğin diğer akrabalarını bulmaya kararlıdır. Bir yandan da, bebeğin anesinin tutuğu günlüğe ulaşmıştır. Günlük çözüldükçe ortaya çıkan manzara, hiç de iç açıcı değildir. Günlüğün her sayfasında, Vory örgütünün korkunç dünyasına tanık olacaktır.

indir kitap

Eastern Promises (Şark Vaatleri) (Blu-Ray Disc) kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 16,45 TL

Kitap eleştirileri

Eastern Promises (Şark Vaatleri) (Blu-Ray Disc)

mcengiz958709

Got this through Scholastic Books at school when I was a kid, great book. I remember not knowing any of the words at the time, and now I review the book and I know most of them.

2022-09-07 07:44

timtumk

Bir okuma hayatının güzel yansımaları. Yazar, okuduklarını hayatına ve okuduğu diğer kitaplara bağlar. Hızlı bir şekilde okumaya çalışıyorsanız biraz dalgalı olabilir, ancak bu hesap üzerinde yavaşlamaya ve ruminasyona istekli okuyucular büyük ölçüde ödüllendirilecektir.

2020-01-16 00:35

grantmisha

haziran kitap grubu için. şaşırtıcı derecede ilgi çekici - sonuna yakın, ben onu koyamadım (i bitirmek böylece uyandım bir kez tv izlemek için bebek baktım çocuk izin). romanın bu "türü" nde beklemediğiniz bükülmeleri var - ve çok iyi yazılmış. ilk başta, nu shu ve ayak bağlama hakkında bir roman olduğunu düşündüm, bu yüzden biraz kapalıydım. Sonunda, pişmanlık, kader, kader ve en önemlisi dostluk hakkında. ironik olarak, hikayenin ahlakının kadın arkadaşlıklarda iletişim ile ilgili olduğunu düşünüyorum, ki bu çok çok geliyor. . . hayatımdaki dokunaklı an. ama unutmayın, insanın yazdığı her biri farklı bir şey ifade eden binlerce karakter olsa da, kadınların yazımı (nu shu) fonetiktir ve büyük ölçüde bağlama bağlıdır. i (Bellek Muhafızı'nın kızı daha fazla zevk) olmak için yapılmış gibi iyi olduğunu söyleyebilirim bilmiyorum, ama sonuçta, gerçekten ilgi çekici oldu. Yine de bazı temalardan daha fazlasını istemeye devam ettim. Ben zaten çok dönem ve gelenekleri Çin hakkında bilmiyordum ben daha çok memnun olacağını düşünüyorum. (ayrıca, yazar teşekkürlerinde dorothy ko'ya teşekkür eder. oh, dorothy ko, ayak bağlama ile ilgili her şeyin kraliçesi sizsiniz ve sizi nasıl kıskanmıyorum.)

2019-12-29 08:08

wanghuanjie

Bu kitap oldukça iyiydi ama okurken odaklanmakta zorlandım. Neredeyse her şeyi okuduğum halde, bitiremedim çünkü ilgimi çekmedi.

2019-12-12 10:29

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Eastern Promises (Şark Vaatleri) (Blu-Ray Disc) okumak itibaren EasyFiles

5.3 mb. indir kitap

Eastern Promises (Şark Vaatleri) (Blu-Ray Disc) indir itibaren OpenShare

3.9 mb. indir ücretsiz

Eastern Promises (Şark Vaatleri) (Blu-Ray Disc) indir itibaren WeUpload

3.9 mb. okumak kitap

Eastern Promises (Şark Vaatleri) (Blu-Ray Disc) indir itibaren LiquidFile

5.3 mb. indir

Eastern Promises (Şark Vaatleri) (Blu-Ray Disc) kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Eastern Promises (Şark Vaatleri) (Blu-Ray Disc) okumak içinde djvu

5.3 mb. indir DjVu

Eastern Promises (Şark Vaatleri) (Blu-Ray Disc) indir içinde pdf

3.3 mb. indir pdf

Eastern Promises (Şark Vaatleri) (Blu-Ray Disc) indir içinde odf

4.5 mb. indir ODF

Eastern Promises (Şark Vaatleri) (Blu-Ray Disc) indir içinde epub

3.2 mb. indir ePub