#

Dinle - Bir Mevlana Tasarımı - Furkan Şener kitap indir

 • Dinle - Bir Mevlana Tasarımı - Furkan Şener ücretsiz kitap indir


 • Destek Yayınları

Dinle - Bir Mevlana Tasarımı - Furkan Şener MEVLANANIN EN GÜZEL SÖZLERİNİ, BAMBAŞKA BİR TASARIM HALİNDE BULACAKSINIZ… BAYRAMDA DOSTLARINIZA EN GÜZEL HEDİYE ….

indir kitap

Dinle - Bir Mevlana Tasarımı - Furkan Şener kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı: DESTEK YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 30,00 TL

Kitap eleştirileri

Dinle - Bir Mevlana Tasarımı - Furkan Şener

tenshi9852656

Amazon.com'da yüksek puan alan kitaplar arayarak bu kitabı aldığım için çok zor zamanlar geçirdim. Evli Patrick'in ölü en iyi arkadaşının nişanlısıyla ilk kez tanıştığı başlangıcı özetleyelim; Julia gülümsedi; Onu istedim. Julia yürüdü; Onu istedim. Julia burnunu aldı; Onu tamamen ve tamamen sevdim. Bu kitabın Julia kısmı, bir erkeğin bakış açısıyla yazılmış bir Harlequin romantizmine benzeyen tamamen sürükleniyor. Julia kısmı için sıfır yıldız. Bu kitabı aldım ve 2 yıl boyunca en az bir düzine kez yere koydum. Sonunda okumak için ya da sadece komidemden almak için bağışlamak zorunda kaldım. Aradan geçtim. Neyse ki, burada çok ince olmasına rağmen, Büyük Savaş bölümleri buna değdi. Bir kültür olarak, İkinci Dünya Savaşı'na o kadar çok odaklanıyoruz ki, Birinci Dünya Savaşı oldukça kayboluyor. Korkular ve yararsızlık iyi bir şekilde tasvir edilmiştir, ayrıca güzel, uygar Paris'te yemek yiyen insanların, günde binlerce askerin biçildiği Batı Cephesi'ndeki silahların vesilesiyle gerçeksizliği de tasvir edilmiştir. Burada çok güzel bir dil var. Bu bölüme 4 yıldız verirdim; ancak diğer 2 parçanın sıfırları bunu 2 yıldıza sürükler. Huzurevi sahneleri de onlara özgüdür. Parçalanan bir bedende hapsolmuş genç bir ruhu tarif etmede ilginçtirler, ancak genç hemşirelerden sonra Patrick şehvetinin aşırı tanımlarıyla kararlıdırlar. Ayrıca etrafındaki yıpranmış yaşlı kadınlarla ilgili görüşlerinde oldukça kötü; ona göre, çoğunlukla erkeklere gösterdikleri ilgi ve dişlerine bulaşmış ruj nedeniyle% 100 acıklıdırlar (bu Hull'ın evcil hayvan huşu olmalı). Onlar eski bedenlerde olduğu gibi genç ruhlar değil mi? Ne yazık ki, Birinci Dünya Savaşı bölümlerini kendi başlarına okuyamazsınız; her şey çok entegre. Ben atlarım.

2019-12-24 20:47

nikita23ka10d8

Peki, bu diziyi okumadım ... 11 yaşındaki kızım 4 kitabı da okudu (?) Kesinlikle tavsiye ediyor. :-)

2019-12-22 03:03

vinesos

Genel olarak, sadece aptal bir kitap.

2019-12-08 18:03

piotrwdowk2d74

'Wyatt merdivenleri aldı. Asansör mevcuttu ama asansörler bir tuzaktı. Doğruca birinci kattaki dairenin gizli kasasına gitti ve içeriği çıkardı: yedek para, iki sahte kimlik kümesi ve her iki mülkün tapusu. Sonunda gardırobunda asılı koyu renk elbiseyi kaptı. Evini sonsuza dek terk ettiğinde, fotoğraf, günlük, mektup ya da diğer hatıra eşyalarını bırakmadan almak istediği başka bir şey yoktu, çünkü düşünmek istediği geçmişi yoktu. ' Gizemli ve zor, Wyatt, arkadaşları, ilişkiler ya da duygusallık için hayatında hiçbir yeri olmayan eski moda bir soyguncu ve soygun biri. Onun hakkında neredeyse hiçbir şey bilmemize rağmen, iyi bir okuma için yapar. Bu romanın içine giren birkaç bölüm, Wyatt’ın kaçırılmaya ve çalınan bir tabancayı alıp yakalamaya çalışmaktan başka bir şey yapmadığını fark ettim. Kendimi bu anti-kahramanın daha sonra ne yapacağını ve nasıl yapacağını bulmak için sayfaları zorla açarken buldum. Yakında görünüşte basit bir mücevher soygunu kucağına düşer. Ne yanlış gidebilir ki? Doğal olarak, her şey. Bu mükemmel suç romanındaki kusur, zayıf ve inandırıcı olmayan kadınlardır. Wyatt’ın dünyası, striptizci, boş tezgâhtar asistanı, tasarruf ihtiyacı olan çift çarpı işareti olan bayanlar, rahatsız edici bir sütyenle üst üste eşleştirilmiş bir kadın polisi ve “yüksek topuklar ve acemilikten mahrum kalanlar” dır. Talihsizlikten düpedüz dilsizlere kadar uzanıyorlar ve çok fazla kişi çıplak ve savunmasız bir duruma geliyor. Kadın formuna odaklanma - madde olmadan - zaman zaman patolojik sınırda gibi görünüyordu. İyi noir, acımasızca eski okul maço olması gerekmez. Wyatt bunun için acı çekiyor. Garry Disher, türler ve yaş grupları boyunca 40'ın üzerinde roman yayımlayan en başarılı yazarlarımızdan biridir. Uzmanca yazılmış nesir, sıkı çizim ve ikna edici Melbourne atmosferi için Ned Kelly'nin ödüllü Wyatt'ını okuyun. Garry Disher ile röportajımı izle: http: //www.13thstreetuniversal.com.au ...

2019-12-06 07:28

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Dinle - Bir Mevlana Tasarımı - Furkan Şener okumak itibaren EasyFiles

3.2 mb. indir kitap

Dinle - Bir Mevlana Tasarımı - Furkan Şener indir itibaren OpenShare

4.2 mb. indir ücretsiz

Dinle - Bir Mevlana Tasarımı - Furkan Şener indir itibaren WeUpload

3.2 mb. okumak kitap

Dinle - Bir Mevlana Tasarımı - Furkan Şener indir itibaren LiquidFile

4.8 mb. indir

Dinle - Bir Mevlana Tasarımı - Furkan Şener kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Dinle - Bir Mevlana Tasarımı - Furkan Şener okumak içinde djvu

5.2 mb. indir DjVu

Dinle - Bir Mevlana Tasarımı - Furkan Şener indir içinde pdf

4.9 mb. indir pdf

Dinle - Bir Mevlana Tasarımı - Furkan Şener indir içinde odf

4.3 mb. indir ODF

Dinle - Bir Mevlana Tasarımı - Furkan Şener indir içinde epub

5.2 mb. indir ePub