#

Dünden Bugüne Fotoğraf-Güler Ertan kitap indir

 • Dünden Bugüne Fotoğraf-Güler Ertan ücretsiz kitap indir


 • Kırmızı Yayınları

Dünden Bugüne Fotoğraf-Güler Ertan Sanat ve fotoğraf sanatı, araştırma, disiplin ve çalışma gerektirir. Sanat duyarlılık, görme, proje üretme ve merak gibi olguların toplandığı bir yaşam alnıdır. Sanataki güzeliklerin temeli ise alt yapıdaki temel bilgi ve kuralara dayanır. İşte bu temel bilgi ve kuralar, fotoğrafın geçmişinden bugüne kadar olan dönemin belgelenmesini amaçlamaktadır. Görsel bir dil ve toplumlar arası en hızlı iletişim aracı olan fotoğrafın düşünsel, duygusal ve teknik bilgi ile ilgili pek çok yönü vardır. Bu kitabın içeriği: 1. Bölüm - Kronolojik olarak kısa fotoğraf tarihi. 2. Bölüm - Fotoğrafın bulunuşundan günümüze kadar, yirmişer yılık dönemlere ayırarak, Avrupa'da ve Türkiye'deki fotoğrafın karşılaştırılması. 3. Bölüm - Fotoğraf sanatındaki yitirdiklerimiz. 4. Bölüm ise değişik tarihlerde açtığım sergilere islet anı defterimdeki yazılardan örnekler ile oluşmaktadır. (Tanıtım Bülteninden).

indir kitap

Dünden Bugüne Fotoğraf-Güler Ertan kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı: Heretik Yayıncılık
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 30,00 TL

Kitap eleştirileri

Dünden Bugüne Fotoğraf-Güler Ertan

aliallaw

Keyifli ve ilginç bir kavram. Bu hikaye hakkında en çok sevdiğim şeylerden biri, tarihten gerçekten zevk aldığında, bu ya da o dönemde hayatta kalmak istemenin çok cazip olduğunu düşünüyorum. Gerçekten çok sayıda romantik nosyonla kaldığımızı vurguluyor ve herhangi bir zaman diliminde yaşamanın gerçekleri çok gerçek ve hoş olmayan zorluklar sunuyor.

2020-01-01 15:08

wun22013f5a

İnsanlar artık Lewis'i fazla okumuyorlar. Bu ülkede yanlış olan her şeyin mükemmel bir gözlemcisiydi. Bu kitap komik, dokunaklı, iç karartıcı, ama çok yerinde.

2019-12-24 02:05

andre-cmk

özel okulda "sahip olmamak" deneyiminin hikayesini anlatmaya çalışan bir "sahip".

2019-12-08 12:02

estelgali

İlk defa Greg Mortenson’daki pozu 60 Dakika’da gördük. Çok üzücü. Daha sonra Jon Krakauer tarafından yazılmış bu kitabı okudum. Jon, Greg'in kuruluşunun erken destekçisiydi ve onlara 75.000 dolar verdi. Jon, bu vakfın yönetim kurulunda görev yapan birçok kişiye yakındı ve yıllar boyunca çalışmaları hakkında onlardan haber aldı. Birçok yönetmen Greg Mortenson “kendi işini yaptı” ve yönetmenlere yapılan tavsiyeleri göz ardı ettiği için iğrençlikten ayrıldı. Jon Krakauer ayrıca Greg'in iki kitabındaki "gerçeklerin" pek çoğunun açık bir şekilde doğru olmadığını da öğrendi. İkinci kitapta Greg, Talibad tarafından yakalandığını ve kendi bölgelerinde bazı okullar kurmayı kabul edene kadar beklediğini söyledi. Talibad savaşçılarının ikinci kitabında bazı fotoğraflar vardı. Anlaşılan bu adamların Greg tarafından Afganistan'da dolaşması için işe alındığı ve Greg'in bu turda tanıştığı kişiler tarafından onurlu bir misafir olarak kabul edildiği ortaya çıktı. Asla isteğine karşı ya da herhangi bir tehlike altında tutulmadı. Jon Krakauer aslında bu adamlardan bazılarıyla tanıştı ve kaçıranlar olarak gösterildiklerini öğrenmek konusunda inanılmazdı. Bazı okulların inşa edildiğini anladığım halde, vakfın yaptığı en büyük harcama, özel bir uçakla ABD'de seyahat eden Mortenson'un iki kitabını tanıtan konuşma etkinliklerinin masraflarını karşılamaktı. Kitap satışlarının tamamı, Greg Mortenson'a gitti ve vakfa yaklaşık 400.000 dolar verdi. Vakıf bu konuşmaların sonucu olarak bağış aldı, ancak Greg'in seyahatleri için birkaç milyon dolar harcama yaptı. Bağışların yaklaşık% 50'sinin bu seyahat masraflarını ödediğine inanıyorum. Bir muhasebeci olarak, Greg'in vakfın masrafları ödemesine izin verdiğine inanıyorum, hayırsever bir kuruluş oldukları için çok az anlam ifade ediyorlar ve hiçbir şekilde vergi ödemiyorlar. Bu yüzden, Greg yalnızca gelirleri elde etti ve brüt gelir tutarı üzerinden vergi ödedi. Sanırım çok vatansever bir vatandaş olmalı ya da 60 dakikaya ek olarak IRS tarafından da soruşturuluyor. Greg Mortenson'ın kitaplarından birini okuduysanız, onun tarafından verilen bir derse katıldıysanız veya vakıflarına para verdiyseniz, bu açıklamayı okumakla kesinlikle ilgileneceksiniz.

2019-12-05 13:26

radmacdaddy

Hamster çarkını soğanın içine sokmak için iyi bir kitap.

2019-12-04 08:32

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Dünden Bugüne Fotoğraf-Güler Ertan okumak itibaren EasyFiles

3.8 mb. indir kitap

Dünden Bugüne Fotoğraf-Güler Ertan indir itibaren OpenShare

5.9 mb. indir ücretsiz

Dünden Bugüne Fotoğraf-Güler Ertan indir itibaren WeUpload

3.6 mb. okumak kitap

Dünden Bugüne Fotoğraf-Güler Ertan indir itibaren LiquidFile

4.9 mb. indir

Dünden Bugüne Fotoğraf-Güler Ertan kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Dünden Bugüne Fotoğraf-Güler Ertan okumak içinde djvu

4.7 mb. indir DjVu

Dünden Bugüne Fotoğraf-Güler Ertan indir içinde pdf

5.5 mb. indir pdf

Dünden Bugüne Fotoğraf-Güler Ertan indir içinde odf

5.5 mb. indir ODF

Dünden Bugüne Fotoğraf-Güler Ertan indir içinde epub

3.7 mb. indir ePub