#

Brief " Kısa Ve Öz " kitap indir

 • Brief " Kısa Ve Öz " ücretsiz kitap indir


 • MediaCat Kitapları

Brief " Kısa Ve Öz " Brief " Kısa ve Öz " - Joseph Mcmormack “Her gün yüzlerce e-posta alıyorum. Keşke insanlar ne istediklerini ilk cümlede söylese! Kısa ve özlü olmak, herkese çokça vakit kazandıracaktır. ” -Guy Kawasaki, yazar, yayıncı ve girişimci. Günümüz iş dünyasında hayata kalabilmenin tek yolu, yalın iletişimci olmak. Gelen verinin çokluğu nedeniyle oluşan dikat dağınıklığı, sadece işe değil, hayatın her alanına yayılmış durumda. Pazarlama iletişimi uzmanı Joseph McCormack, enformasyon selinde boğulmamak için geliştirdiği özgün yöntemiyle kapsamlı veriyi özetlemeyi, küçük hikayeler kurabilmeyi, görseliğin gücünü kulanmayı ve monolog şeklinde uzayıp giden sunumları diyaloğa dönüştürmeyi öğretiyor. Kısa ve Öz, çabucak sadede gelmenin ve mesajınızı maksimum etkiyle iletmenin yolarını gösteriyor.

indir kitap

Brief " Kısa Ve Öz " kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı: MediaCat
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 28,00 TL

Kitap eleştirileri

Brief " Kısa Ve Öz "

andrewmarconi

Bunu 70'li yılların sonlarında kimyasal yardımın rutin olduğu zamanlarda okudum. Kaçık!

2019-12-18 10:52

ethelparada

Translating...

2019-12-14 17:45

damienpottier

4.5 Hatta ... Düzgün kitap! Çekici hikaye. Yazarın, gerçek örneklerden çıkardığı ezme püresi Asya kültürünü çok sevdim. Daha fazla tahmin edilebilir arsa noktalarından bazıları ne kadar süre çizildikleri konusunda sinir bozucuydu; Mito-şiirsel bir tonun bu kitaba çok iyi hizmet edeceğini hissettim - ses konu için çok çağdaş bir Batı hissi veriyordu. Ancak küçük şikayetler. Bu, formüle edilmemiş bir türe sahip, güçlü, sızlanan, UNSELFISH, kadın bir kahraman olan sağlam bir YA kitabı.

2019-12-06 01:56

fbarroso

Letty saf yaramazlıktır - sanırım Audrey Hepburn Jane Austen ile tanışır! Bu kitabı her aldığımda, mükemmel bir geleneksel Regency olduğunu hissediyorum. Diyalog, Regency argo ve giyim hepsi çok doğru ve her sahne zerafet ve eğlence ile parıldıyor gibi görünüyor. Ve henüz yakından baktığınızda, arsa gerçekten bir Jane Austen arsa değil, CASABLANCA gibi bir şeye daha yakın! Kahraman Harry Tyne, havasız Bay Darcy'den ziyade alaycı Rick gibi. Tıpkı Rick gibi, memleketinden kovuldu, sadece “sebepler biraz belirsiz”. Tıpkı Rick gibi, yalnızca sürgünde hayatta kalmakla kalmadı, aynı zamanda Viyana'daki Avrupa'nın aristokrat seçkinleri için özel bir eğlence ve oyun kurumu başlatarak da gelişti. Harry'nin bütün kişiliği, sinsi, az asi ve esrarengiz, beklediğinizden çok daha modern ve şehvetli, ama o her zaman inanılmaz bir şekilde katlandı ve kahramana mükemmel bir koruyucu ve arkadaş, Letty! Letty, Harry'nin hayatına kelimenin tam anlamıyla sokakta karşılaştığında şans eseri girer. İstenmeyen bir evliliğinden Bay Sludge adında itici bir karaktere kaçıyor. Letty'yi bu kadar çekici kılan şey, sadece çocuğuna benzeyen masumiyet değil, ruhu, coşku, neşe ve iyimserliktir. Harry Casablanca'da olduğunu düşünüyorsa, kesinlikle Tiffany's'de kahvaltı yapıyor! Letty, Harry'e âşık olmak için çabuktur, ama acı bir şekilde ona bir çocuk gibi davrandığında ve onu, müzik öğretmenlerinden yaşlı ıstakozlara kadar, bir grup sevimli şaperonla yapıştığında ona kızar. Letty gerçekten Harry ile birlikte olmak istiyor, ama duyguları o kadar masum ki, ilk hareketi yapmakta isteksiz. Öyleyse, burnunu geçmişe sokarak ve neden ilk önce neden kovulduğunu bulmaya çalışarak işleri karıştırıyor! Kahraman ve eroinin asla öpüşmek kadar asla olmadığı bir kitapta sahip olabileceğiniz cinsel gerilim miktarı şaşırtıcı. Sadece Letty'nin öfkesinin her geçen gün daha da fazla buharlaştığını izliyoruz. . . ve Harry'nin karanlık cinsiyet çekiciliği, çok daha yoğundur, çünkü o ay kadar ulaşılmaz! Keşke böyle kitaplar yazabilseydim. Keşke böyle kitaplar için hala bir pazar varmış. Keşke hayat Clare Darcy'nin bir romanı olsa!

2019-12-04 08:31

sanjam

lezzetli - Harry Potter değersiz romantizm karşılar :)

2019-12-04 00:03

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Brief " Kısa Ve Öz " okumak itibaren EasyFiles

5.8 mb. indir kitap

Brief " Kısa Ve Öz " indir itibaren OpenShare

5.2 mb. indir ücretsiz

Brief " Kısa Ve Öz " indir itibaren WeUpload

5.3 mb. okumak kitap

Brief " Kısa Ve Öz " indir itibaren LiquidFile

3.6 mb. indir

Brief " Kısa Ve Öz " kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Brief " Kısa Ve Öz " okumak içinde djvu

5.6 mb. indir DjVu

Brief " Kısa Ve Öz " indir içinde pdf

5.7 mb. indir pdf

Brief " Kısa Ve Öz " indir içinde odf

4.7 mb. indir ODF

Brief " Kısa Ve Öz " indir içinde epub

3.2 mb. indir ePub