#

Borsa - Clem Chambers kitap indir

 • Borsa - Clem Chambers ücretsiz kitap indir


 • Kassandra Yayınları

Borsa - Clem Chambers Jim, işçi sınıfından gelen ve borsa grafiklerini on beş metrelik yol tabelalarıymış gibi okuyabilen harika bir çocuktur. Tuhaf becerisi onu getir götürcülükten ticaret yıldızlığına taşımıştır. Bir dahi midir yoksa bir kofti cross section, onu bilmemektedir. Gizemli ticaret imparatoru Max Davas, NASA'dan daha fazla yazılım gücü kulanarak Amerikan hazinesinden milyarlar kazanmaktadır, ama modelemeler ona bir şeylerin felakete yol açacak denli yanlış gideceğini söylemektedir.   Onu dünyadaki en güçlü insanlardan biri yapan ticaret sistemi ona, bir yıl içerisinde, altının, petrolün, Microsoft'un değersiz olacağını ve doların dolaşımda bile olmayacağını söylemektedir. Avro, sterlin, desires, şeker, buğday, kahve. Hepsi sıfıra düşecektir. Peki ama tahminler kader midir? Yoksa bu Doğu Londralı çocuk Borsa'nın anahtarını elinde cross section tutmaktadır?  "Gözüne biber gazı sıkılmasından daha şok edici. "  -Saly Nicol-, Plunges and the City: Saly Nicol's Spread Beting Diary kitabının yazarı "Bir classic için oldukça vurucu. Chambers, içindekini çıkarmayı gerçekten biliyor. "  -Sharon Wheler-, reviewingthevidence. com "Yıkıcı piyasa işlemleri ve iktisadi çöküşe ilişkin helmet zamanında bir classic. "  -Nightfall Standard-.

indir kitap

Borsa - Clem Chambers kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı: KASSANDRA YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 25,00 TL

Kitap eleştirileri

Borsa - Clem Chambers

emilydymond

My first Anita Shreve book. Pretty good, touching story. I have read other Shreve books and this is probably one of her best.

2020-12-27 01:00

jasonlongo

sürekli okumadım ama buna değdi gibi beni sonsuza dek sürdü.

2020-01-01 19:50

veydar

Kitabın asıl içeriğinden ziyade hayatım üzerindeki etkisi nedeniyle bunu 5 yıldız olarak değerlendirdim. Yani bu gerçekten bir inceleme değil, Harry Potter'ın hayatım üzerindeki etkisinin bir açıklaması. Bu kitap ortaya çıktığında yaklaşık 12 yaşındaydım ve bundan önce, hepsi bu kadar okuryazar okurlar olduğu için aileme biraz endişe verici olanı okumak için çok belirsiz bir ilgim vardı. Bir sürü çizgi roman (manga) ve aynı zamanda kız kardeşlerimin, gözlerime zarar vermeyen büyük baskıya sahip Sweet Valley Twins gibi "çocukça" kitaplar olarak adlandırdıkları şeyleri okurdum. Kız kardeşlerim beni Enid Blyton'a (Ünlü 5 ve hatta Malory Kuleleri gibi) yükseltmeye çalıştı ama küçük kelimelerle kapatıldım ve onlarla bile uğraşmadım. Bu yüzden son bir hendekte kız kardeşim 'uygun' kitapları okumama (ve manga okumayı ne kadar sevdiğimi bilmek) bana Harry Potter ve Felsefe taşı almaya karar verdi. Kelimenin tam anlamıyla Harry Potter'ın Manga hikayelerine çok benzediğini ancak kitap biçiminde olduğunu söyledi. Harry Potter, 12 yaşında bir çocuk olarak okuduğum ilk 'uygun' kitap oldu ve neyse ki sonuncusu değil. Bundan sonra okumaya bağlandım! Kız kardeşimin benim için satın aldığı Enid Blyton kitaplarını okumaya başladım (Ünlü 5, Malory kuleleri, Gizli 7, Aziz Clare) ve tüm bu kitapları görmezden gelmek için ne kadar aptal olduğumu merak ediyordum. 13 yaşımda kesinlikle okumaya geçtim ve tüm klasikleri (Pride and Prejudice, Jane Austen, Beyaz Kadınlar, Küçük Kadınlar, Yeşil Gables'ın Annesi, Robinson Crusoe, Monte Cristo Kontu, Drakula) okumaya başladım. ailemin kütüphanesi. O zamandan beri, kız kardeşimin serbest bırakıldığı gün bana Harry potter kitabı vermesi her zaman bir gelenek oldu (o zamana kadar tam yetişkin olmama rağmen Deathly Hollows'a kadar). Bir yetişkin olarak, ilk harry potter kitabını okuduğumda, ilk Harry potter kitabının yaptıklarından dolayı (yetişkin beynim tüm tutarsızlıklar, arsalar ve stok standart yan karakterleri hakkında çığlık atmaya devam etmesine rağmen) yardım edemem. 12 yaşında bir çocukken beni.

2019-12-29 12:52

anthonyrbrass

Bunu yatmadan önce kızıma okudum ve çok eğlendim! Ezberlediği ilk kitaptı. Bunu her yerde ebeveynlere tavsiye ederim.

2019-12-14 08:17

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Borsa - Clem Chambers okumak itibaren EasyFiles

4.5 mb. indir kitap

Borsa - Clem Chambers indir itibaren OpenShare

4.2 mb. indir ücretsiz

Borsa - Clem Chambers indir itibaren WeUpload

5.3 mb. okumak kitap

Borsa - Clem Chambers indir itibaren LiquidFile

3.3 mb. indir

Borsa - Clem Chambers kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Borsa - Clem Chambers okumak içinde djvu

3.6 mb. indir DjVu

Borsa - Clem Chambers indir içinde pdf

4.2 mb. indir pdf

Borsa - Clem Chambers indir içinde odf

4.8 mb. indir ODF

Borsa - Clem Chambers indir içinde epub

5.4 mb. indir ePub