#

Bebek Dokun Öğren İyi Geceler-Kolektif kitap indir

 • Bebek Dokun Öğren İyi Geceler-Kolektif ücretsiz kitap indir


 • Pearson Çocuk Kitapları

Bebek Dokun Öğren İyi Geceler-Kolektif Pearson yayınları tarafından ülkemize kazandırılan Bebek Dokun Öğren İyi Geceler kitabı ile artık bebekler çok daha kolay öğreniyor. İlk yayın tarihi 2015 yılı olan kitap, 10 sayfadan oluşuyor. 0 ile 3 yaş arasında bebekler için hazırlanmış olan çocuk kitabı çocukların ilgisini çekecek şekilde tasarlanmıştır. Bebeklere İyi Eğlenceler, Tüm Çocuklara İyi Geceler Bebek Dokun Öğren İyi Geceler kitabı, bebeklerin set dönemlerde en fazla ilgi duydukları dokunma duyularına hitap ediyor. Renkleri ve şekileri ile dikat çeken kitap bebeklerin gelişimi için oldukça uygun. Arabalar, hayvanlar ve şekilerden oluşan resimleri ile bebeğiniz hem eğleniyor, hem de öğreniyor. Her sayfada özel olarak yer alan, bebeklerin dokunmaları için tasarlanmış kısımlar bulunuyor. Bu alanlar, bazen bir arının gövdesi, bazen bir arabanın tekeri, bazen bir evin duvarı, bazen ise yıldızlar olabiliyor. Dokunarak keşfeden minikler, daha iyi öğreniyor, deneyim odaklı öğrenmenin ayrıcalığını yaşıyor. Canlı renkleri ve kıpır kıpır görünümü ile beğeninizi kazanacak olan Bebek Dokun Öğren İyi Geceler kitabını gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. İçeriğinde çok kısa ve anlaşılması kolay cümleler bulunduğu için tüm bebek ve çocuklar için ideal olmasıyla öne çıkıyor. Elerinden düşürmeyecekleri kitapları ile bebekler hem eğlenip hem de gelişimlerini tamamlıyorlar. Uyku temalı kitap, bebeğinizin uykuya geçiş sürecini anlamasına prosecutor yardımcı oluyor. Ona bu kitap sayesinde gündüzleri çıkan güneşi, güneş batınca gökyüzünde yükselen ayı, yıldızları ve gece olduğunda insanların uyuması gerektiğini kolaylıkla anlatabilirsiniz. Aya, yıldızlara ve güneşe dokunmasını sağlayabilir, gecenin karanlık, gündüzün ise aydınlık olduğunu gösterebilirsiniz. Arabalara, ördeklere, ağaçlara ve çiçerklereve gemiye veda edip iyi geceler diledikten sonra bebeğinizi de yatmaya götürebilirsiniz. Uyku öncesi kitabı olarak son derece ideal olan Bebek Dokun Öğren İyi Geceler bebeklerin uyku arkadaşı oluyor. Bebek Dokun Öğren İyi Geceler Sevimli bebeğin uyku zamanı! Ağaçlar, çiçekler, hayvanlar, yıldızlar ve büyün oyuncaklar onunla birlikte uyumaya hazırlanıyor. Haydi onlara İyi Geceler dileyelim! Bebek Dokun Öğren Serisi renkli resimleri ve farklı dokuları ile bebeğinizin zihinsel gelişimini hızlandırmak için özel olarak tasarlanmıştır. İyi Geceler kitabı, bebeğinizle uzun süre eğitici oyunlar oynamanızı sağlayacak harika bir kitaptır.        .

indir kitap

Bebek Dokun Öğren İyi Geceler-Kolektif kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı: Pearson Yayıncılık
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş: 0 - 3 Yaş
 • Yazar:
 • Fiyat: 36,50 TL

Kitap eleştirileri

Bebek Dokun Öğren İyi Geceler-Kolektif

byildizbasoglu

love this book.................

2020-08-24 16:58

orinaarmood247

Mahkemenin sahneleri muhteşem. Bu şimdiye kadar okudum okçu ilk kitap ..... ve yazma tarzı gerçekten takdir etmek.

2020-01-03 23:59

amberxue

Thomas Hardy'i seviyorum. Bu kitap anlaşmayı mühürlüyor. Başlangıçta, hikayenin çoğuna hakim olan kadın kahramana karşı kadın figürü açma seçiminden şüphe etsem de, hepsi sonunda tam bir daire çizdi. Bu kitap, İngiliz kırsal yaşam tarzı Hardy'yi romanlarında öylesine hareketli bir şekilde övüyor.

2019-12-23 19:49

ilaydakarakas

Bu kitabı, Jr. Lise ve Lise çocuklarının okuduklarını okumak için okudum. Futbolun konusunu biraz sıkıcı buldum. Sporunuzda en iyi olmayı istemek konusundaki ikincil hikaye, en iyi kararınızı bulanıklaştırabilirdi ve çok ilginçti ve hayata gerçek bir ses getirdi. Drew gerçek bir arkadaţken ve Mick'i kurtarmak için doðru þeyi yapacakken içeride tezahürat ediyordum. Yazarın bir hikaye anlatmakta ve gerçekleri doğru tutmada iyi olduğunu buldum.

2019-12-14 08:17

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Bebek Dokun Öğren İyi Geceler-Kolektif okumak itibaren EasyFiles

3.8 mb. indir kitap

Bebek Dokun Öğren İyi Geceler-Kolektif indir itibaren OpenShare

4.6 mb. indir ücretsiz

Bebek Dokun Öğren İyi Geceler-Kolektif indir itibaren WeUpload

4.8 mb. okumak kitap

Bebek Dokun Öğren İyi Geceler-Kolektif indir itibaren LiquidFile

5.1 mb. indir

Bebek Dokun Öğren İyi Geceler-Kolektif kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Bebek Dokun Öğren İyi Geceler-Kolektif okumak içinde djvu

4.9 mb. indir DjVu

Bebek Dokun Öğren İyi Geceler-Kolektif indir içinde pdf

3.7 mb. indir pdf

Bebek Dokun Öğren İyi Geceler-Kolektif indir içinde odf

4.2 mb. indir ODF

Bebek Dokun Öğren İyi Geceler-Kolektif indir içinde epub

5.8 mb. indir ePub