#

Batık Dirk Pitt Serisi 7 kitap indir

 • Batık Dirk Pitt Serisi 7 ücretsiz kitap indir


 • Clive Cussler

Clive Cussler'ın ünlü kahramanı Missile Pitt, Uzak Doğu'da büyük bir armatör ailesinin sinsice hazırlanmış, korkunç planını ortaya çıkarırken, bunun gerisinde bambaşka ve tehlikeli bir oyunun sergilendiğini anlar. Bundan sonra hızla gelişen olaylar, okurların soluğunu kesecek düzeye ulaşacaktır. .

indir kitap

Batık Dirk Pitt Serisi 7 kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı: Altın Kitaplar
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10: 9789754058932
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat:

Kitap eleştirileri

Batık Dirk Pitt Serisi 7

toddbrouillette

Rus turumuzdaki bir arkadaşım bu kitabı tavsiye etti. Okumaya başladığımda - ilk 10 sayfa, tüm kitabın Frank Lloyd Wright'ın Mamah Borthwick Cheney ile olan ilişkisi hakkında olduğunu fark ettim. Okumaya devam etmenin karlı olacağına inanmadan, neler olduğunu görmek için son bölümü okudum ve kütüphaneye geri vereceğim. İyi yazılmış gibi görünse de, içeriği nedeniyle önermiyorum.

2020-01-21 19:16

alvarodominguez

6 yıldız Econ: Korsan davranışını analiz etmek için rasyonel seçim modelini kullanmak kelimeler için çok havalı. Bir sürü intro ekonomik kavramın üzerinden geçiyor, ancak fon olarak korsanlarla daha da çekici. Ayrıca Leeson’un dediği gibi, korsan davranışlarının çoğu, ekonomik düşünme biçimini uygulamadıkça oldukça açıklanamaz veya görünüşte deliliktir. Bununla birlikte (Avusturya) ekonomisi ışığında, korsan sosyal organizasyonu, belirli bir sıradışı tarihsel durum kümesinin mantıklı sonucu gibi görünmektedir. Özgürlük: Muhtemelen imo kitabının en havalı yönü, korsan topluluklarının vatansız bir toplumun canlılığının gerçek kanıtları olduğunu açıklayan bölümdür. Kısacası, argümanı, korsan toplumlarının "meşru" toplumların karşılaştıkları ekonomik sorunlarla karşı karşıya kalmaları ve onları özel yönetim modelleri aracılığıyla başarıyla çözebilmeleridir. Dahası, korsanlar muhtemelen satın alabileceğimiz kadar egoistler kadar saflardı ki, eğer * onlar *, muhtemelen tüm “meşru” toplumlara karşı Hobbes'lilerin savaşına düşmeden iyi sonuç alabilirlerdi. Bu aynı zamanda Dan D'Amico'nun hapishane sosyal organizasyonu üzerindeki çalışmasını (hemen hemen aynı noktayı ileterek) daha da ilginç hale getiriyor. Tamamen kişisel olmayan, düzenli bir anarşi yaratan, iyi niyetli olmayan 2 vaka çalışması! Tarih: Leeson bir tarihçi değildir, bu yüzden (hiçbir şekilde) ikincil kaynaklara dayanmaktadır. Bununla birlikte, korsanlar hakkında burada öğrenmek için hala bir helluvalot var. Örneğin korsanlar, korsanlar, uzmanlar ve korsanlar arasındaki farklar. Ya da "korsan kodlarının" detayları. Veya hangi taktik korsanların yakalandıkları takdirde yasal cezadan kaçmak için kullanabilecekleri. Ayrıca, unvan kelimeler için çok zekice. Ortaya çıkarsanız bolca kelime oyunu için hazırlıklı olun. Sonuç: Gerçekten zeki, eğlenceli ve entelektüel olarak uyarıcı bir kitap. Neden başka bir pop-ekonomi kitabı var? Steven Levitt S, D'ye gidebilir. Ekonomi, tarih, anarşizm / liberterizm ve korsanlar sevenler için şiddetle tavsiye edilir.

2019-12-12 14:28

sedaaa

Yani Tamam. Stephanie Plum kitaplarını seviyorum, bu yüzden bu eski romanları okudum. Genel olarak türün bir aşığı değilim, ama Evanovich onlara hafif ve eğlenceli bir yazı yazdı, ben de okudum. Yani diğerlerinden daha hafif ve komik ve daha "Lucille Ball benzeri" ve bunlar da sevdiklerim. Bu - çok değil. Sadece çok tahmin edilebilirdi ve o kadar da komik değildi. Gerçekten bir bardak çayım değil.

2019-12-07 04:32

ilaydakarakas

Bu çok iyi bir kitaptı ve aynı zamanda hiçbir zaman şüphelenmediğim bir sürprizle sona erdi. Yazar sürpriz sonuçlarda çok iyidir.

2019-12-06 03:20

huanyunsu

Bu kitabı önerilen yaştan biraz daha büyükken okudum, bu yüzden ne kadar öngörülebilir olduğu konusunda biraz üzüldüm. Bu gerçekten eğlenceli bir hikaye.

2019-12-04 04:19

jmgc78c09d

Bunu oldukça eğlenceli bir okuma olarak buldum. Evet, akademik bir monografi, ancak iyi yazılmış ve iyi bir şekilde bir araya getirilmiştir. Her yerden geniş bir örnek yelpazesi ile desteklenen birçok fikir anlayışı var.

2019-12-03 19:46

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Batık Dirk Pitt Serisi 7 okumak itibaren EasyFiles

4.2 mb. indir kitap

Batık Dirk Pitt Serisi 7 indir itibaren OpenShare

5.3 mb. indir ücretsiz

Batık Dirk Pitt Serisi 7 indir itibaren WeUpload

3.2 mb. okumak kitap

Batık Dirk Pitt Serisi 7 indir itibaren LiquidFile

5.6 mb. indir

Batık Dirk Pitt Serisi 7 kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Batık Dirk Pitt Serisi 7 okumak içinde djvu

5.2 mb. indir DjVu

Batık Dirk Pitt Serisi 7 indir içinde pdf

5.6 mb. indir pdf

Batık Dirk Pitt Serisi 7 indir içinde odf

5.9 mb. indir ODF

Batık Dirk Pitt Serisi 7 indir içinde epub

3.2 mb. indir ePub