#

Aşık Cadı kitap indir

 • Aşık Cadı ücretsiz kitap indir


 • Martı Yayınları

Aşık Cadı Aşk ve büyü birbirine karıştığında hangisinin gerçek olduğunu kim bilebilir? Seth’in aşkına ısrarla inanmayan ve onun büyünün etkisinde olduğunu düşünen Ana, gücünü yok saymaya ve sıradan insanlar gibi yaşamaya yemin etmişti. Ama büyünün de tıpkı aşk gibi kontrol edilemeyeceğini unutuyordu. “Büyüyle bezenmiş bir romantizm, cesur kahramanlar, gizemli bir kasaba ve hayal gücünü zorlayan bir hikâye. ” - The Bokseler “Büyüyle bezenmiş bir romantizm, cesur kahramanlar, gizemli bir kasaba ve hayal gücünü zorlayan bir hikâye. ” - The Bokseler “Müthiş bir romantizm. ” - The Tempos “Sorrow Warburton, yine kaleminin gücünü konuşturmuş. Modern cadıların büyülü dünyasına kapılmamak imkânsız. ” - Godreads.

indir kitap

Aşık Cadı kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı: MARTI YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 22,00 TL

Kitap eleştirileri

Aşık Cadı

lechouff

I love these book because Joe Torre went behind the scene with the yankees and talked about how he was treated and how he felt being the coach of the New York Yankees. By the way i am a Yankees fan so I recommened this book to those who love the yankees.

2020-12-04 12:41

obrienpat

Tarih okumayı sevdiğim pek çok şeyden biri (ve ÇOK ÇOK ÇOK ÇALIŞMA olan şeyler var), şımarıklıklar hakkında gerçekten endişelenmem. Bu kitap hakkında istediğim her şeyi söyleyebilirim ve artık bir wikipedia sayfasını okumaktan daha fazla sizin için mahvetmez. Çünkü bir tarih kitabındaki eğlence ayrıntıda ve yazarın bu detayları birlikte bir yorgana (veya metafor seçiminize bağlı olarak bir duvar halısına) dikmesi ile ilgili. Bu kitabı okumadan önce, Napoli Kraliçesi Joanna hakkında hiçbir şey bilmiyordum. Diğer kitaplarda uzun yanlara baktığını duymuştum, ama kesinlikle derinlemesine bir şey yok. Önyargılı kavramlarım kütlesi olmadan bir kitaba girmekten keyif aldım. Joanna, Napoli’yi büyükbabasından devralmıştı. İktidar kraliçesi olmak, orta çağda hiçbir zaman kolay bir şey değildi, ama J iki kat daha kötüydü. Tartışmalı unvanı olan kraliçeydi. Napoli'nin egemen ailesinin tahtını büyükbabasına verdiklerinde ilkel kabul yasasını atladığını ve şimdi ailenin bu çizgisinin geri istemesini istediği ortaya çıktı. Joanna bir erkek olsaydı, muhtemelen sadece durumla ilgilenirdi, ama bir kraliçe esasen (o sırada) bir kraldan daha güçsüzdü. Öyleyse demir sıcakken neden grev yapmayın. Bu bir uzlaşmaya yol açtı ve Joanna'nın (üç) kötü niyetli evliliğini yaptı. (Dördüncü evliliği aslında oldukça nezaketliydi çünkü akraba hiç kimseyle evlenmedi.) Henry VIII mantrasına nasıl sahip olduğunuzu biliyorsunuz, Boşanmış, Önünüzde, Öldü ... Joanna ile birlikte, Cinayet, Piç, İçsiz, Hiç kimse. Bence Joanna kazanıyor. Kitap iyi yazılmış (Genel olarak Nancy Goldstone'un kitaplarından hoşlandım). Muhtemelen neden daha fazla yıldız bulamadığını merak ediyorsundur. Dürüst olmak gerekirse, bilmiyorum. Asla Joanna'yı gerçekten hissetmedim - ve bu yüzden de öyküsüne bakmadım. Bu, yazarın hatası mı, okumam mı yoksa delil yetersizliği mi, emin değilim. Bazen Joanna, dünyanın etrafında dönen bir sahne pervanesi gibi görünmüyordu. Küçük karakterler bile daha ilginçti (özellikle bu Hawkwood paralı asker). Bence Joanna kartondan bir kesmeyle değiştirilmiş olabilirdi - ve fark edeceğime emin değilim. Farkında olmayanlar için: bu iyi bir işaret değil. Yani, eğer zaman dilimine meraklıysanız evet, belki de benden daha çok zevk alırsınız. Okuyucunun kitaptan ziyade eksik olduğunu bulmaktan çok memnunuz. Ama üzerinde biraz "meh" bulursan, beni ara. Size Garrett Mattingly'i ödünç vereceğim ve okuma zevklerimizi temizleyeceğiz.

2019-12-07 12:09

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Aşık Cadı okumak itibaren EasyFiles

3.3 mb. indir kitap

Aşık Cadı indir itibaren OpenShare

3.3 mb. indir ücretsiz

Aşık Cadı indir itibaren WeUpload

5.2 mb. okumak kitap

Aşık Cadı indir itibaren LiquidFile

5.7 mb. indir

Aşık Cadı kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Aşık Cadı okumak içinde djvu

3.5 mb. indir DjVu

Aşık Cadı indir içinde pdf

4.2 mb. indir pdf

Aşık Cadı indir içinde odf

4.1 mb. indir ODF

Aşık Cadı indir içinde epub

5.3 mb. indir ePub