#

Almudena Mezarlığınde Bir Gece kitap indir

 • Almudena Mezarlığınde Bir Gece ücretsiz kitap indir


 • Final Kültür Sanat Yayınları

Almudena Mezarlığınde Bir Gece Almudena Mezarlığınde Bir Gece - Jose Maria Plaza Korkusuzlar, bu kez ne terk edilmiş bir evde, ne lanetli bir kalede, ne de garip bir kamptalar, hepsinden daha ürkütücü bir yerde, bir mezarlıktalar! Ünlü İspanyol yazar Galdös hakında bir ödev hazırlamak için tolerable birlikte Madrid'deki Almudena Mezarlığı'na doğru yola çıkan Âlvaro, Cris, Belen ve David, yazarın mezarının fotoğrafını çekmek için ziyaret etikleri ölüler labirentinde geceyi geçirmek zorunda kalırlar. Tahmin etiklerinden uzun süren bu zorlu gecede, Korkusuzlardın sınırlarını zorlayacak pek çok olay meydana gelir. Zaman zaman gruptan birileri kaybolur, pek çok garip olaya tanıklık edip, tuhaf cisimler görürler. Bakalım muhteşem dörtlü, bu ürkütücü mezarlıktan çıkıp ödevi teslim etmeyi başarabilecek mi? Merak ediyorsan, dolunay ışığında Almudena'dan çıkış yolunu bulmaya çalışan Korkusuzlar'a eşlik et.

indir kitap

Almudena Mezarlığınde Bir Gece kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı: FİNAL KÜLTÜR SANAT YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş: 6 - 9 Yaş
 • Yazar:
 • Fiyat: 20,00 TL

Kitap eleştirileri

Almudena Mezarlığınde Bir Gece

ascendencia

4.5 stars... My first adventure through the mind of Ilona Andrews was with the Kate Daniels series. That series started off a bit slow and confusing with the odd world building, but by 50% of the first book I was hooked and never looked back! By 13% into On the Edge I was hooked. Didn't start off slow, and there was no confusion as to what was going on. This world is full of magic and Rose is special. Because she's so special she's hunted. And while she must protect herself, she also charged with protecting and raising her her two brothers. George is ten and Jack is eight. Each having a bit of magic that makes them special and unique as well. This book has everything, IMO. A heroine hell bent on protecting and keeping what little family she has left. A hero who is Alpha to the T and not just a little sexually frustrated. ;) A boogeyman and plenty of nasty minions to back him up. The main storyline and the side storyline played out together very well. My only disappointment was the ending. I felt once the story reached a certain point the ending was a bit rushed and then it just sort of stopped. I needed an epilogue, something to ease me out of the lives of these two characters and I didn't get it. I feel like I'm hanging a bit. If not for that, I'd have given it 5 stars.

2020-09-03 18:51

lilyamb

Kısa ama çok dokunaklı bir roman. Ella Barron, depresyon sırasında Teksas'ın küçük bir kasabasında bir yatılı ev işletiyor ve otistik bir oğlu Solly var. Bu hikaye, yeni bir yatılı Bay Rainwater'ın taşındığı 1934'te geçiyor. Kanserden ölüyor, sadece doktoru ve Ella'nın bildiği bir sır. Solly'ye karşı çok iyi ve sabırlı ve onunla arkadaş oluyor ve engellerini aşmaya çalışıyor. Yerel topluluk, açlıktan ölen hayvanlarını vurmak için bir hükümet programı ile uğraşırken, açlıktan ölen vatandaşların vurulduktan sonra sığırlardan hiçbirini sığırlarından almasını istemeyen açgözlü bir et paketleyicisi olan ırkçı Conrad Ellis'in de sıkıntısı var. Bay Rainwater, kasaba halkının yanına adım atar ve ölmeye başladığı için kaybedecek bir şeyi olmadığını bilerek yardım etmeye çalışır. Tüm bunlar boyunca, Ella ve Bay Rainwater sessizce aşık olmaya başlar. Bu romandan gerçekten keyif aldım ve Ella'yı oğlunu büyüttüğü ve onu bir kuruma yapıştırmadığı için hayran bıraktım, o günlerde birçok insan otistik çocuklarla olduğu gibi, özellikle de otizmin bir adı yoktu. Ayrıca daha önce bilmediğim depresyon hakkında bir şeyler öğrendim; hükümet programı hasta fiyatını alıp açlıktan ölen sığırları piyasa fiyatının altına çekiyor ve çoğunu vuruyor. Bu paraya umutsuzca ihtiyaç duysalar bile ailelerin duygusal olarak geçmesi çok zor bir şey.

2020-01-06 17:05

nhiepanhth6ccd

Vücudun tanıtımı, Magneto ilk önce iyi olma düşünceleriyle baştan çıkar ve fantastik bir kahraman ve çelişkili bir lider olma yolunda ilerliyor, Kitty Pryde karakter olarak gelişiyor - bu harika bir şey. Böylece, Fırtına'nın Drakula tarafından hipnotize edildiği yıllık olmadan yapabilirim, ama o zaman yıllık ne zaman saçmalıktan başka bir şey oldu?

2019-12-04 16:34

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Almudena Mezarlığınde Bir Gece okumak itibaren EasyFiles

4.6 mb. indir kitap

Almudena Mezarlığınde Bir Gece indir itibaren OpenShare

3.9 mb. indir ücretsiz

Almudena Mezarlığınde Bir Gece indir itibaren WeUpload

5.9 mb. okumak kitap

Almudena Mezarlığınde Bir Gece indir itibaren LiquidFile

4.3 mb. indir

Almudena Mezarlığınde Bir Gece kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Almudena Mezarlığınde Bir Gece okumak içinde djvu

3.7 mb. indir DjVu

Almudena Mezarlığınde Bir Gece indir içinde pdf

5.4 mb. indir pdf

Almudena Mezarlığınde Bir Gece indir içinde odf

3.6 mb. indir ODF

Almudena Mezarlığınde Bir Gece indir içinde epub

4.3 mb. indir ePub