#

Aile Enerjileri - Deborah H. Donndeling kitap indir

 • Aile Enerjileri - Deborah H. Donndeling ücretsiz kitap indir


 • Ganj Kitap

Aile Enerjileri - Deborah DOPE. Dondeling Aile Enerjileri - Deborah DOPE. Dondelinger Dünün, bugünün ve geleceğin çocuklarına… 26 yıldır Enegram, EFT, Biped Perform, Homeopati gibi pek çok konuda eğitim alan, koçluk, yazarlık ve öğretmenlik yapan Deborah Dondelinger, araştırmaları sonucunda her insanın judo kendine uygulayabileceği “Aile Enerjileri” adını verdiği sistemli bir yaklaşım geliştirmiştir. Aile Enerjileri, Aile Diziminin ve Duygusal Özgürlük Tekniklerinin (EFT) özgün bir karışımıdır. Bu karışım bugün yolumuzu tıkayan aile dolaşıklıklarının çözülmesine sevgi dolu ve etkin bir yaklaşım sunar. Ne arıyoruz? Günümüzde birçok insan kendisini daha tamamlanmış ve daha huzurlu hisetmek istiyor. Fiziksel, duygusal, zihinsel ve manevi olarak kendilerini daha iyi duyumsamak için farklı iyileşme, kişisel gelişim ve manevi yöntemler kulanıyorlar. Bazı yöntemler işe yarıyor, bazıları yaramıyor. Aramızda çok az insan yaşamlarını sonsuza kadar değiştiren aydınlanmayı deneyimlemiştir. Geri kalanlarımız, huzura giden yoldaki engeleri adım adım, parça parça kaldırmak için çalışmaya devam etmektedir. Ancak halen, kendimizi mutlu, başarılı ya da tamamlanmış hisetmiyoruz. Kayıp Parça Ailede… Kayıp parça ise genelikle örgütlülüğün bir üst düzeyinde, Aile Diziminde ya da aile sistemi denilen yerdedir. Özünde bu kitap, ailelerimizin ve soyağacımızın özünde bulunan sevgiyle tekrar bağlantıya geçmek için bir çağrı, kendimizi kavrayışımızdan, köklerimizi ve aile bağlarımızı deneyimleme biçimimizden kaynaklanan kısıtlanmaları iyileştirmek için judo kendimize uygulayabileceğimiz ve sonuçlarını hisedebileceğimiz pratik bir kılavuzdur. Bunu deneyimlemeye hazır mısınız?.

indir kitap

Aile Enerjileri - Deborah H. Donndeling kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı: GANJ KİTAP
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 17,00 TL

Kitap eleştirileri

Aile Enerjileri - Deborah H. Donndeling

deepfififififish

Codrescu küresel bir hazinedir. Araştırmacı meraklı lezzet, samimi ruminasyon ve dünya yorgunluğu harmanı, başka birçok 'kişisel röportajı' utandırıyor. Burada, Küba'daki deneyimlerinin parlak, dağınık bir karalama defteri derledi - doğrusal bir okuma değil ve fotoğraf ikinci sınıf, ancak kendi macera seçiminizle dolu.

2020-01-24 14:18

mattvegas

Artık İnsan acımasız değildir ve narsisizm ve depresyonun ikiz yozlaştırıcılarının bir yaşam üzerinde sahip olabileceği çarpıtma etkilerinin bir portresi kadar doğrudur. Dazai'nin kendi yaşamına yakından dayanan bir anlatıcı, yalnızca etrafındakiler için değil, kendisi için ve aynı zamanda aşındırıcı bir sis gibi, anlaşılmazdır, herkesi ve onunla temas ettiği her şeyi tüketir. İçinde depresyon olmayacak kadar kutsanmış herkes bu kitapta hoşlanacak pek bir şey bulamayacak, ancak geri kalanımız için Dazai doğrudan aynaya bakıp orada ne olduğunu bildirecek kadar cesur / korkunç. Cormac McCarthy'nin Yolunun ölü bir dış dünyayı betimleme konusunda acımasız olduğu gibi, Dazai'nin kör hissetmeyen anlatıcıları da bu cansız içini betimliyor. Her iki kitap da daha endişe vericidir, çünkü bu çorak manzaraları sürerken abartılı olmalarından kaçınırlar; gerçek, herhangi bir kurgu olabileceğinden çok daha ayık. Artık İnsan Olmadığı için takdir ettiğim şeylerden biri, kalıcılık için kurtuluştan kurtulmadığı; Anlatıcı, sonuna kadar bile, biraz pes etmez. Buradaki problemler tam olarak çözdüğünüz türden değil. Açıkçası, bu kitap çok eğlenceli değil, ama eğer başlık kapağını kaldırmak ve kendinden nefret eden kıvranma motorunu görmek istiyorsanız, Bukowski'nin Sıradan Delilik Masalları veya David Thewlis'in Mike Leigh'in karakterindeki karakterler Çıplak film maalesef seninle bir akor grev, bu sadece sizin için yapabilir. Bu şeye girmeden önce Dazai hakkındaki Wikipedia makalesini okumanızı öneririm, bu size kiminle ve ne ile uğraştığınızla ilgili bir fikir verecektir. http://en.wikipedia.org/wiki/Osamu_Dazai

2019-12-16 08:49

badejoademolasc

Bu harika bir çocuk kitabı. Mesajın güçlü olduğunu ve biraz da melodram olsa da böyle iyi bir okuma olduğunu düşündüm.

2019-12-10 01:59

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Aile Enerjileri - Deborah H. Donndeling okumak itibaren EasyFiles

4.7 mb. indir kitap

Aile Enerjileri - Deborah H. Donndeling indir itibaren OpenShare

4.2 mb. indir ücretsiz

Aile Enerjileri - Deborah H. Donndeling indir itibaren WeUpload

5.1 mb. okumak kitap

Aile Enerjileri - Deborah H. Donndeling indir itibaren LiquidFile

4.6 mb. indir

Aile Enerjileri - Deborah H. Donndeling kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Aile Enerjileri - Deborah H. Donndeling okumak içinde djvu

5.6 mb. indir DjVu

Aile Enerjileri - Deborah H. Donndeling indir içinde pdf

4.6 mb. indir pdf

Aile Enerjileri - Deborah H. Donndeling indir içinde odf

4.6 mb. indir ODF

Aile Enerjileri - Deborah H. Donndeling indir içinde epub

4.4 mb. indir ePub