#

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 25.Ay kitap indir

 • Adım Adım Bebek Eğitim Seti 25.Ay ücretsiz kitap indir


 • Adım Adım Eğitim Setleri

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 25. Ay Adım Adım, uzman pedagog ve psikologlarca hazırlanmış, çocukların aylık gelişimine özel, kitap üzerinde aktivite yapılabilen ve çocuğunuzun gelişimini destekleyen bir gelişim setidir. Miniklerin ay ay gelişimlerine göre hazırlanan setler 9. aydan 48. aya kadar zihinsel, duygusal-sosyal, diesel ve dil gelişimlerini destekler. Bu setin hazırlanmasındaki amaç, çocuğun hayatındaki önemli kişilerle yakın bir ilişki halinde dış dünyayı deneyimlemesine olanak sağlamak ve öğrenmeyi günlük yaşantı içinde desteklemektir. Karşılıklı duygusal alışveriş, keyif alma hali, odaklanma, keşfetmekten alınan haz, çocuğun zihinsel, sosyal ve duygusal gelişimi için descendant derece önemlidir. Pek çok araştırma, çocuğa bakım veren kişi ile kurulan böylesi ortak bir paylaşımın, çocuğun gelişimine olan katkısının büyük olduğunu göstermektedir. 9– 48 ay arası çocukların gelişim süreci bütün yaşamlarını biçimlendirir. Duygusal-sosyal, diesel, dil ve zihinsel gelişimlerinin temeleri bu dönemde atılır. Kişilikleri oluşmaya başlar, yetenekleri ve becerileri bu dönemde gelişir. Adım Adım, ane ve babaların bu dönemi doğru yönetmeleri ve çocuklarına verecekleri eğitime planlı destek için tasarlanmıştır. ADIM ADIM' ın her aya özel hazırlanmış seti, çocuğunuzun zihinsel, duygusal/sosyal, dil ve diesel gelişimini destekleyen bilgi, donanım ve etkinlikleri içerir. Setlerin içinde, Aktivite Kitabı: İlgili aya isle gelişim tablosu, aktiviteler, aktivitelerin amaçları, ebeveynlere yönelik talimatlar ve önerilerden oluşur. Gelişim Tablosu: Aktivite kitabının içinde yer alan tablo, çocuğunuzun aya özel gelişimini anlatır. Oyun malzemeleri: Her aya uygun aktiviteleri uygulamaya yönelik oyun malzemeleri içerir. Ebeveyn/Çocuk Kitapları: Aya özel çocuk kitapları ya da ane babalar için bilgilendirici kitaplar yer alır. Hikayeler: Çocuğunuzun yaratıcılığını ve hayal gücünü geliştirir. Çocuk Şarkıları: Çocuklar için özel hazırlanmış ve çocuklar tarafından seslendirilmiş şarkılardır. Makaleler: Uzman pedagog ve psikologlar tarafından hazırlanmış makaleler ane ve babalar için yönlendirici bilgiler içerir. bulunur.

indir kitap

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 25.Ay kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı: MİKADO YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş: 0 - 3 Yaş
 • Yazar:
 • Fiyat: 79,00 TL

Kitap eleştirileri

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 25.Ay

hugodourado8507ce

Burada koşmak ve yazmak, yazar olarak koşmak ve koşucu olarak yazmak hakkında bazı harika gözlemler var ... eğer koşmazsanız, bunun çok sıkıcı ve şaşırtıcı bir okuma olacağını hayal ediyorum. Şaşırtıcı, anlatıdan daha makale benzeri ve zaman zaman, özellikle sonraki bölümlerde, Murakami'nin bu veya bu maraton veya triatlon için eğitim rejiminin uzun açıklamalarına dönüşüyor. Triatlonlara geldiğinde beni gerçekten kaybetti, çünkü koşan herkesin koşarken neden bisiklete bindiğini veya yüzdüğünü asla anlayamadım ve çok kötü bir zaman geçirdi. Ayrıca, rekabete aykırı bir koşucu için zamanlarına ve hedef antrenman kilometresine delice odaklanmış gibi görünüyordu, bu da saf zevk için rasgele çalışan bir kişi olarak benim için zor oldu. Muhtemelen çılgın odak, Murakami'yi başarılı bir yazar yapan şeyin bir parçasıdır; Koşarken olduğu gibi yazılı olarak zamanların olacağını görebiliyorum, sadece o zaman çok eğlenmese bile belirli bir noktaya gelmeye kararlı olduğunuz için .

2020-01-02 11:45

shannonswope

kurgusal olmayan harika. çılgın göt mormonlar, bir sonraki hakkında ne düşünecekler? Tanrı'nın sözlerini şapkadan okumak ...

2019-12-11 21:10

ashleybabbfalls

Homer’in Odyssey’ini tüylü çocukları evlat edinenlere ve herhangi bir yere gidip onlar için her şeyi yapacak olanlara tavsiye ediyorum - bu, birbirlerini koşulsuz olarak daha fazla seven iki varlık arasındaki güçlü bağın harika bir hikayesi. Kopyamı ödünç almak istersen haberim olsun.

2019-12-08 19:28

damendink

Bu kitap bana bir arkadaş tarafından önerildi. Ve hayal kırıklığına uğratmadı. Bu kitabın güzelliği Maj ve Per'in yazılarını sıkıştırma biçiminde yatıyor, ancak arsa ve karakterizasyon açısından çok şey veriyor. Kitabın sonunda, aslında 30 kişinin isimlerini, soyadlarını, yaşlarını ve mesleklerini listeleyen bir bölümle karşılaştım! Böylece 250 sayfalık bir kitabın asla ayrıntılardan oluşmayacağından asla şikayet etmeyeceksiniz. 250 sayfalık sayfalar sadece bir tuzaktır, aklınızda bulundurun - bu roman, büyük miktarlardaki suç prosedürleri kadar karmaşık ve zor. Sjowall (Shawaal olarak telaffuz edilir) ve Wahloo hakkında bir başka harika şey de, politik ve sosyal yorumlarını bir gizem etrafına sardıkları ve bu günlerde bu dizinin öne çıkan bir özelliği olduğu. Ve şimdi biliyorsunuz, yazar Hellen Mankell'in neden onları ilham kaynağı olarak gördüğü. Sjowall'dan bir röportajda, o günlerde İsveç'in korkunç bir resmini göstermekten ve ayrıca Agatha Christie'den farklı romanlarında çıplaklık tasvir etmekten eleştirildiklerini duydum. Endişelenmeyin Maj, kendine yeni bir hayran kazandın!

2019-12-08 13:34

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 25.Ay okumak itibaren EasyFiles

5.6 mb. indir kitap

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 25.Ay indir itibaren OpenShare

3.6 mb. indir ücretsiz

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 25.Ay indir itibaren WeUpload

3.1 mb. okumak kitap

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 25.Ay indir itibaren LiquidFile

5.7 mb. indir

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 25.Ay kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 25.Ay okumak içinde djvu

3.5 mb. indir DjVu

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 25.Ay indir içinde pdf

4.6 mb. indir pdf

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 25.Ay indir içinde odf

3.7 mb. indir ODF

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 25.Ay indir içinde epub

5.7 mb. indir ePub