#

Öteki Günlük kitap indir

 • Öteki Günlük ücretsiz kitap indir


 • Cümle Yayınları

Yeşil cuhalı cok cekmeceli yazı masalarını, deniz fenerlerini, Ming mavisi ejderhalı ait fincanlarını, gunluk yazmayı, atlasları, seyahatnameleri, Exaltation in Blue’yu, sarı rengi, butun alfabelerdeki harfleri, Sabite Tur Gulerman’ı, şahmeranlı camaltı resimlerini, adaları, defter kaplamayı, ikonaları, kirpiyi, Maria Calas’yı, kurşun kalemleri, yedi kapılı bir yıldız gozlemevi yaptırıp pembeden başka renk kulanmayı yasaklayan mihrace Jai Singh’ın bir turlu gidemediğim harikalar diyarı Jaipur şehrini, başkalarınca tutulmuş not defterlerini, Dino Buzati’nin Tatar Colu’nu, sesiz sedasız hayatımızdan cekilmiş Remington daktiloları, idare lambalarını, Polonya mızıkalarını, murekep şişesi biriktirmeyi, huş ağacını, Gioto, Fikret Muala, Francis Bacon, Dreamer, Neş’e Erdok ve halk resamı Zileli Emin’i, yandan carklı nehir gemilerini, Misisipi’nin caz muziklerini, tren istasyonlarında unutulmuş buharlı lokomotifleri, Tarkovski, Felini, Pasolini, Kieslowski ve Omer Kavur’u, Gogol’un katip Akakiy Akakiyevic ile Anayurt Oteli’nin Zebercet’ini ve gazetelerdeki cinayet haberlerini kesip saklamayı cok seviyordum.

indir kitap

Öteki Günlük kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı: Cümle Yayınları
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 45,57 TL

Kitap eleştirileri

Öteki Günlük

marvindouglas

I have to agree with some of the other readers that this book was very disappointing. I also knew that the book would have a religious tone, but I had no idea it would consume most of the book. I really wanted to read about this famiy's plight but there was only an occasional paragraph of the situation sprinkled in between the pages and pages of scripture and preaching and endless self questioning. To be honest, I started the book and became quite impatient and skipped page after page after page trying to get to the actual story and found it somewhere toward the end. I never did read the entire book, I couldn't wade through it. But being a mother and having a not so perfect son myself, but not to the degree of murder, I do understand some of the feelings she has encountered. My heart goes out to her and the victim's family.

2022-10-07 14:50

neohmaidan

Çok derin ve müthiş bir araştırma. Kitapta yazılan hemen hemen her şey şu anda dünyada olan şeyler. Kitabı çok sevdim. Bu kitaba çok fazla araştırma yapıldı. Neredeyse tahmin gibi görünse de, bunun bir araştırma parçası olduğunu lütfen unutmayın.

2020-01-16 05:08

kaiquemota

Bu eğlenceli, hızlı, hayranları ve kadın kurgu öğrencileri için okunması gereken bir kitap!

2019-12-07 03:05

mailfreita6e7f

David Mitchell'in sizi neredeyse bir durumun net ve kaçınılmaz olduğu sonucuna varmak ve daha sonra yeni bir bölüme geçmek konusunda istekli hale getirmekten hoşlanıyorum. Nereye gittiğine dair iyi bir tahminde bulunabilirsin ama tamamen emin değilsin. Bazen hikaye, boşluğu doldurmak için geri döner ve bazen değildir. Farklı ve ilginç ve zahmetsizce çalışmasını sağlıyor. Cloud Atlas kadar karmaşık bir kitap değil, ancak onun roman biçimini kullanmanın yeni yollarını arayan biri olduğunu görebilirsiniz.

2019-12-04 05:27

mavicks

Küçük Kadınlar harika bir kitaptır. 14 yaşımızdayken en iyi arkadaşımla birlikte okuduğumu hatırlıyorum. Birbirimizi periyodik olarak arayacağız ve birbirimize şu anda okuduğumuz kitabın hangi bölümünü sorduk. Kitabın herhangi bir kısmına, diğerinin henüz ulaşmadığını söylemediğimize emindik. Ve bitirmek için birbirimizle yarışmıyorduk çünkü çok harikaydı. Jo, Amy, Beth ve Meg unutulmaz karakterler. Ve 14 yaşında, Jo March gibi ünlü bir yazar olmak konusunda romantikleştim. Yakında bu kitabı tekrar okumalıyım. Uzun yıllar oldu.

2019-12-03 23:02

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Öteki Günlük okumak itibaren EasyFiles

4.2 mb. indir kitap

Öteki Günlük indir itibaren OpenShare

4.9 mb. indir ücretsiz

Öteki Günlük indir itibaren WeUpload

4.1 mb. okumak kitap

Öteki Günlük indir itibaren LiquidFile

3.3 mb. indir

Öteki Günlük kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Öteki Günlük okumak içinde djvu

5.8 mb. indir DjVu

Öteki Günlük indir içinde pdf

4.6 mb. indir pdf

Öteki Günlük indir içinde odf

4.4 mb. indir ODF

Öteki Günlük indir içinde epub

5.4 mb. indir ePub