#

Üstün Zekalı Çocuklar İçin Başarının 101 Sırrı - Christine Fonseca kitap indir

 • Üstün Zekalı Çocuklar İçin Başarının 101 Sırrı - Christine Fonseca ücretsiz kitap indir


 • Platform Yayınları

Üstün Zekalı Çocuklar İçin Başarının 101 Sırı - Christine Fonseca Üstün Zekalı Çocuklar İçin Başarının 101 Sırı  -  Christine Fonseca Zeki olarak belirlenmiş olmak parlak bir öğrenci olmaktan fazlasını ifade eder. Pek çok çocuk için, hata kolaylıkla sıkılmanıza rağmen, okulda iyi olmak anlamına gelir. Bu aynı zamanda sizin şeyleri gerçekten hızlı anladığınız anlamına da gelebilir – belki de ana-babanız veya öğretmenlerinizden bile hızlı olabilirsiniz. Ama parlak olma stresli hisetme anlamına da gelebilir. Çok fazla. Akranlar, okul baskısı, ana-babaların beklentileri ve sizi hiç kimsenin anlamadığı duygusu pek çok çocuğun zeki yaftasının hiçbir zaman var olmadığını istemeleri için yeterlidir. Burası bu kitabın sahneye çıktığı yerdir. Üstün Zekalı Çocuklar İçin Başarının 101 Sırı: Temel Kılavuz çocukların zeki etiketini kavramaları ve ondan en fazla verimi almalarını sağlayacak ipuçları ile doludur. Aynı sizin gibi yüzlerce çocuğun tavsiye ve fikirleri sayfaları doldurur, başarılı olmanız – okulda, arkadaşlar ile ve evde – için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size verir. Üstün Zekalı Çocuklar İçin Başarının 101 Sırı zeki yaftasına sahip olma ne anlama gelir, zeki olmanın özelikleri nelerdir ve sıra dışı öğrenici olmanın duygusal yönlerini kapsayan zekiliğin bir gözden geçirilmesi ile başlar. Gelen üç kısım, zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz – okul, arkadaşlar ve aile – alanlara ayrılmış olarak, sizin özgün dünyanızda ortaya çıkan özel sorunlar tartışılmaktadır.

indir kitap

Üstün Zekalı Çocuklar İçin Başarının 101 Sırrı - Christine Fonseca kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı: PLATFORM YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 18,00 TL

Kitap eleştirileri

Üstün Zekalı Çocuklar İçin Başarının 101 Sırrı - Christine Fonseca

philkim

Darker and more violent than the film. The violence is so descriptive I had trouble reading parts of it because they were so painful, but it was my introduction to Palahniuk and it got me hooked.

2022-09-01 02:03

zed-lah

This book was disappointing. I had heard so many great things about this author, but I really struggled with Ecstasy. Not in the writing sense but with plot and characters. Although, the writing did delve into the cheesy category too. Especially during the sex scenes. Which, being an erotic novella, there was a lot of. No, the writing flowed well enough, even though it tended to be exaggerated and over-the-top. Actually, some of the cheesy cliches were silly enough to make me laugh. I felt the story was lacking, for the most part. I thought the plot was weak, the sex was ho-hum, the characters were a joke. Outside of the mediocre sex, nothing was believable. Character development is another weak link, I have no clue who these people are, and why they do what they do. Or, in the case of falling in love, why they feel the way they feel. As for the conflict… it was elementary level at best in predictability. Which made me feel like my intelligence was being insulted. Overall, this book just did not work for me at all. I finished it because it was short and I had never read anything that cliched before. By the time I was done though, the novelty had worn off.

2020-01-31 13:17

clarambardaji

1995 seri olmayan Bu kitabı sevmeyen biri beni anlamıyor. Onu seviyorum!

2020-01-19 23:48

ondrej_interier

Bir süre sonra, V.C. Andrews kitapları birbirine çok benziyor. Bu, diğer birçok şeye benziyordu.

2019-12-29 01:37

leocat

At ve Oğlunu, dizideki en sevdiğim kitaplardan biri olarak hatırladım ve tekrar okumak için yaşadım. Narnia dışındaki hayata güzel bir bakış ve sadece iyi bir hikaye.

2019-12-08 01:55

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Üstün Zekalı Çocuklar İçin Başarının 101 Sırrı - Christine Fonseca okumak itibaren EasyFiles

3.4 mb. indir kitap

Üstün Zekalı Çocuklar İçin Başarının 101 Sırrı - Christine Fonseca indir itibaren OpenShare

5.6 mb. indir ücretsiz

Üstün Zekalı Çocuklar İçin Başarının 101 Sırrı - Christine Fonseca indir itibaren WeUpload

3.9 mb. okumak kitap

Üstün Zekalı Çocuklar İçin Başarının 101 Sırrı - Christine Fonseca indir itibaren LiquidFile

4.5 mb. indir

Üstün Zekalı Çocuklar İçin Başarının 101 Sırrı - Christine Fonseca kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Üstün Zekalı Çocuklar İçin Başarının 101 Sırrı - Christine Fonseca okumak içinde djvu

5.1 mb. indir DjVu

Üstün Zekalı Çocuklar İçin Başarının 101 Sırrı - Christine Fonseca indir içinde pdf

3.8 mb. indir pdf

Üstün Zekalı Çocuklar İçin Başarının 101 Sırrı - Christine Fonseca indir içinde odf

4.7 mb. indir ODF

Üstün Zekalı Çocuklar İçin Başarının 101 Sırrı - Christine Fonseca indir içinde epub

5.3 mb. indir ePub