#

7.Sınıf-Matematik Konu Anlatım Föyleri (40 Föy) kitap indir

 • 7.Sınıf-Matematik Konu Anlatım Föyleri (40 Föy) ücretsiz kitap indir


 • Testfen Yayınları

Etkileşimli föyler, temel öğrenmenin order şartı. Ünite bazlı, konu başlıklarına ve alt konu başlıklarına göre hazırlanan föyler, içeriğinde yönergelere, kavramlara ve kazanımlara yer verir. Her föy cilten ayrılabilir olarak tasarlandığı için kopartılarak kulanılabilir. 8 sayfalık konu anlatımlı,örnek sorular içeren, uygulamalı, dijital platform ile etkileşimli, fasikülerdir. Öğrencinin bir konuyu ders esnasında anlayabilmesi ve öğrenmesi şeklinde oluşturulmuştur. Bir kurguya ve yönteme dayanarak hazırlanan konu anlatımlı föyler, öğrencilerin çalışmalarını sıkıcılıktan kurtaracak ve daha çok renklendirecektir. Ayrıntılı konu anlatımı ile öğrencinin hızlı anlayabileceği, akılı tahta ile ders anlatımında öğretmene destek olması için uzman yazarlar tarafından hazırlanmışlardır. ❚ Konu anlatımlı, ❚ Görsel içerikli, ❚ Etkinlikler ile uygulamalı, ❚ Açık uçlu soruları, ❚ Sınıf içi uygulama alanları, ❚ Çoktan seçmeli test etkinlikleri Derslerin daha verimli ve daha eğlenceli geçmesi için konu anlatımlı föylerin tüm içerikleri akılı tahta kulanımına uygun olarak hazırlanmıştır. Böylece dersler artık, daha verimli, daha katılımcılı, daha canlı ve uygulamalı geçer. Çek Çöz Qr Code yok, Optik Form yok, seri numara yok, sadece istediğinin sorunun fotoğrafını çek, soruyu çöz Testeki Soruların cevaplarını işaretle türkiye geneli başarı sıralamalarını gör çözemediğin soruların çözüm videosunu izle. Tak Kulan Öğretmen asistan Programı %10 Akılı Tahta Uyumlu Eds Etkileşimli Ders sistemi.

indir kitap

7.Sınıf-Matematik Konu Anlatım Föyleri (40 Föy) kitap tam sürümünü indir

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 27,00 TL

Kitap eleştirileri

7.Sınıf-Matematik Konu Anlatım Föyleri (40 Föy)

weisenthal

Reading this series requires an unusual degree of commitment. After a gorgeous cover of a hot native american with raven-coloured wings on his back and indescribable open-mouthed endings of Awakened (particularly involved with a kid and a woman who got their throat slit and a very POV-creepy sex.. yeah, its YA.. no kidding), I was definitely looking forward for this book. At some point, I was reading through the book amidst unexpected offline guests and trying to satisfy three toddlers' obsessions over Boboiboy and Angry Birds parody, I was reading this book on-off until the end. It was satisfying, gruesome and expected... but sadly got me thinking, 2 books publication per year is too slow for the series and me. How on earth I was able to stay this long baffled me. But I persisted. Somehow after 9 + 1 books, I was able to admit to myself. I am a very loyal bookworm. I'm glad the book amuses me with references of Game of Thrones and Shaunee's finally able to breakthrough her half-self with Erin (coincidently she is the persistent comic humor character of the last 8 books) and I breath a sigh of relief. Rephraim and Kalona was likeable as ever. Zoey is slowly dying on me. Cute cute cute... when will the good stuff start? Oh... right... it ended like that... figures.... You shouldn't have put that scene in the previous book btw. I'd expected someone to die like what CW's "The Vampire Diaries" writers had done to every of its main character (Elena, Damon, Stefan, Caroline, Tyler, Alaric etc), but sadly, I am familiar with the age group. Stunts like that would make everyone go turn-offed. So help me, Missus Casts, please end this series and make a side series already. Where's the final battle, I want the final battle. Dont prolong the pain and disappoints us all again and again and again. 4 years is too long. I had my degree in this 4 years. Its still weirdly comforting that I could last this long to a book series. But all book things need to end. I'm begging you. Don't prolong this agony. GIMME THE FINAL BOSS FIGHT. Neferet is annoying me for years now.

2020-08-11 14:14

yy2j

Bu çok iyi bir kitaptı, ilgimi sonuna kadar tuttu! Bu yazarın ilk kitabı, kesinlikle daha fazla kitabını okuyacağım. (Bu kitap 670 sayfa uzunluğundaydı, Goodreads'in söylediği gibi 384 değil.)

2020-01-04 04:34

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

7.Sınıf-Matematik Konu Anlatım Föyleri (40 Föy) okumak itibaren EasyFiles

3.8 mb. indir kitap

7.Sınıf-Matematik Konu Anlatım Föyleri (40 Föy) indir itibaren OpenShare

4.8 mb. indir ücretsiz

7.Sınıf-Matematik Konu Anlatım Föyleri (40 Föy) indir itibaren WeUpload

5.9 mb. okumak kitap

7.Sınıf-Matematik Konu Anlatım Föyleri (40 Föy) indir itibaren LiquidFile

4.5 mb. indir

7.Sınıf-Matematik Konu Anlatım Föyleri (40 Föy) kitap tam sürümünü indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

7.Sınıf-Matematik Konu Anlatım Föyleri (40 Föy) okumak içinde djvu

5.1 mb. indir DjVu

7.Sınıf-Matematik Konu Anlatım Föyleri (40 Föy) indir içinde pdf

4.5 mb. indir pdf

7.Sınıf-Matematik Konu Anlatım Föyleri (40 Föy) indir içinde odf

3.3 mb. indir ODF

7.Sınıf-Matematik Konu Anlatım Föyleri (40 Föy) indir içinde epub

5.4 mb. indir ePub