#

chrishmal

Jayan Chrishmal Chrishmal itibaren Bulua Chapori, Assam 786012, Hindistan itibaren Bulua Chapori, Assam 786012, Hindistan

Okuyucu Jayan Chrishmal Chrishmal itibaren Bulua Chapori, Assam 786012, Hindistan

Jayan Chrishmal Chrishmal itibaren Bulua Chapori, Assam 786012, Hindistan

chrishmal

Bu kitap söz konusu olduğunda duygu ve düşünceleri kelimelere dökmek zordur. Bu okuduğum en güzel hikayelerden biri. Hala ilk kez okuduktan bir yıl sonra düşünüyorum. Bu tipik bir romantizm değildir, yazı hareket halindeki şiirdir, canlıdır ve sizi baştan itibaren kavrar. Karakterlerin geçtiği açlığı, Rus kışından yüzünüze gelen sert rüzgarı hissediyorsunuz, iki ana karakter arasındaki sevgiyi hissediyor ve inanıyorsunuz. Toplanma yavaş ve acı verici, istemek ve beklemek palpe edilebilir ve getirisi hiçbir şeye benzemez. Alexander ve Tatiana'nın geçtiği inişler ve çıkışlar beni gece geç saatlerde bu karakterleri okuyup düşünmüştü. Tatiana ve Alexander, sevgileri ve yaşamları ile bugün hala benim bir parçam, seriyi bitirdikten neredeyse bir yıl sonra. Bu, Paullina'nın sizi geçirdiği bir duygu rollercoaster. Okurken sık sık ağlamıyorum ve ilk okuduğumda Bronz Süvari'yi bitirdikten sonra sabah 2 idi ve ailede bir ölüm varmış gibi ağlıyorum ve titriyordum. Bugüne kadar kitaplardan birini alabilir, herhangi bir sayfaya dönebilir ve okuma saatlerini kaybedebilirim. Paullina Simons gerçekten yetenekli bir yazardır. Bu kitap benimle sonsuza dek kalacak.

chrishmal

Oldukça iyi.

chrishmal

kitap 20 2011 - amaç 133 kitap 2011 için - bu öğleden sonra başladı (26 Şubat 2011)

chrishmal

Bu kitabı beğendim.

chrishmal

loved it, since i read it a while ago its hard to remember the details. but i love books that are non-fiction and realistic

chrishmal

I love the books Hepler has written with Brad Barkley so much that I think I was expecting a little more from this book. It was decent and definitely made me want cupcakes.

chrishmal

The story started slow and then moved to fast for my liking. Luke came at first as a selfish man, even though you could see the underlying caring he felt for Gracie. Gracie came at first as a little dumb, since she couldn't find a man to suit her needs so she kept picking the wrong men. Wes feelings weren't even approached. Aside of that the basic idea of the story was good. I really liked it.