#

lefiath

Petr itibaren Stoddard County, MO, Birleşik Devletler itibaren Stoddard County, MO, Birleşik Devletler

Okuyucu Petr itibaren Stoddard County, MO, Birleşik Devletler

Petr itibaren Stoddard County, MO, Birleşik Devletler

lefiath

Okuduğumdan bu yana epeyce zaman geçti, ama okuduğum en önemli kitaplardan biriydi ve yoğun olarak inandırıcılık anlamında okuduğum en önemli kitaplardan biriydi. . Orada da bir sürü başka şey var. Birkaç yıl önce bir ev okulu konferansında konuştuğunda Dr. Taylor'la tanıştığım için şanslıydım. Şiirsel Bilgi'de yazdığı gibi nazik ve mahkemedir.

lefiath

Benim favorilerimden biri daha okuyor. Bu kitap hala farklı arsa noktalarını düşünmeye ve düşünmeye zorluyor. Son zamanlarda bile, bazı karakterlerin hayatlarının nasıl değişeceğini farklı seçimler yapıp yapmadığını merak ettim.

lefiath

BDB serisindeki karakterlerin ifadelerini görmek güzeldi ama yine de vampirlerin olmadığı ancak meleklerin ve şeytanların olduğu farklı bir dünyada olmak güzeldi. BDB kadar iyi değil.

lefiath

70'lerde Sidney'deki plajın büyümesine dair ilginç bir fikir ... gülmek için çok iyi

lefiath

Her ikisi de harika hikayelerdi.

lefiath

:: buraya göz rulosunu takın :: Bundan çok fazla bir şey beklemiyordum, ancak bazı eğlenceler için iyi olacağını düşündüm (ve göze çarpmak) ve aynen bunun ne olduğunu. Yeni bir bilgi gibi açık olanı açıkça ifade eden ve yeniden ifade eden bir "kendi kendine yardım" kitabı. Ayrıca? 251 sayfalık sayfalarda "badass" kelimesini ya da benzerliğini (badassness, B.A., vb.) en az 393 kez kullanıyor. Bu, başlıkları hariç tutar ancak fotoğraf başlıkları içerir. Ciddi anlamda.

lefiath

Bir kısmı çocuk kitabı, yarı bükülmüş budist masalları ve yarı korku hikayesi, bu benim tüm zamanların en sevdiğim kitaplarından biri. Muhtemelen çocuklarınızın okumasına izin vermemelisiniz çünkü tıpkı beni eğlendirdikleri gibi onları da çözecektir. Kalbinin solukluğu için Npt.

lefiath

Edgar Rice Burroughs tarafından Mars'ın Savaş Lordu (1985)