#

andreystanko

Andrey Stanko Stanko itibaren Savar Kundla, Gujarat, Hindistan itibaren Savar Kundla, Gujarat, Hindistan

Okuyucu Andrey Stanko Stanko itibaren Savar Kundla, Gujarat, Hindistan

Andrey Stanko Stanko itibaren Savar Kundla, Gujarat, Hindistan

andreystanko

Bir üniversite birinci sınıf öğrencisi olarak okuduğumda oldukça akıl almazdı, ama şimdi çok basit görünüyor ve yabancı ile Platonik diyaloglar / vinyetler bilgiçlikçili ve daha da kötüsü, sıkıcı. Sanırım karmaşıklık teorisiyle ilgileniyorsanız ve bilim felsefesi hakkında hiç bir şey okumazsanız, bu eğlenceli ve ulaşılabilir bir kitap olurdu. Bir lise fen bilgisi dersi için iyi yaz okumaları yapabilir.

andreystanko

Bu kitaptaki resimler çok güzel, ama yeğenimin bu masalın ahlakını tam olarak anladığından emin değilim. Aslında, bilmediğini biliyorum, çünkü ona ne olduğunu sordum ve bana tam olarak söyleyemedi. Hikayenin ya çok uzun olduğunu düşünüyorum, bu yüzden dikkat süresi uzağa gitmedi ya da resimler o kadar güzeldi ki kelimelerden dikkati dağıldı. Dürüst olmak gerekirse, dikkat süresinin zorluğa dayanmadığını düşünüyorum. Yine de, bu, okurun inancına bakılmaksızın, iyi bir ahlaki olan çok güzel bir hikaye kitabıdır. En iyisi yorgun çocuklara ya da şekerden muzdarip olanlara okumayın.

andreystanko

I didn't realize this was non-fiction until I was almost 1/2 way done. Murder, crappy police work, 2 men sentenced to die for a crime they didn't commit. Interesting read!