#

graceful2206

Grace Barthelet Barthelet itibaren Doblas, La Pampa, Arjantin itibaren Doblas, La Pampa, Arjantin

Okuyucu Grace Barthelet Barthelet itibaren Doblas, La Pampa, Arjantin

Grace Barthelet Barthelet itibaren Doblas, La Pampa, Arjantin

graceful2206

Üniversiteye ilk mezun olduğumda, kredi para yardımı olmadan şiir kitapları almaya başladım - yani her kitap bir lüksdü. Mezun olduktan sonra aldığım ilk ikisi Ashbery tarafından "Uyanıklık" ve bu bomba Graham tarafından verildi. Uyanıklık beni heyecanlandırdı; bu beni korkuttu. Jorie Graham nedeniyle okula geri dönmem yıllar aldı. Pascal'ın manteau, toplarım.

graceful2206

Bu konuda Fanny ile gerçekten özdeşleşebilirim.

graceful2206

çok fazla tüy ve çok fazla madde ile hızlı okuma. Sonsuz seks sahneleri olmadan daha iyi olurdu - gerçekten.

graceful2206

Böyle korkunç bir gerçek suç nasıl böyle sıkıcı bir kitap olabilir?

graceful2206

İyi ve eğlenceli, ama aynı "şakayı" çok fazla tekrarlıyor.

graceful2206

Bu sadece gerçekten ilginç bir okumaydı! Kabul edeceğim-- aslında pek bir şey olmuyor. Sonunda, bazı büyük doruğa umut ve devam etmeyeceğini bilerek tuttu. Ve olmadı. Ama yine de kitap koleksiyoncuları dünyasına gerçekten büyüleyici bir bakış ve onların ortasında kayda değer bir hırsızdı!

graceful2206

Onu sevdim! Teşekkürler Stephen King! Kanlılar ve okumak gerçekten çok eğlenceliydi. En çok hangi hikayeden hoşlandığımı bile söyleyemem ama hepsi gerçekçi görünüyordu. King, karakter yaratma ve sorunlarını çözme konusunda çok başarılı.

graceful2206

Şimdiye kadar sadece ilk 2'yi okudum ...

graceful2206

Şimdiye kadar bu kitapta nadasa bırakmanın ne kadar kolay olduğunu ve her türlü eylemin içine herhangi bir fluf veya rastgele düzlem kaynamaya girmeyi seviyorum. Bu kitabı seviyorum çünkü en sevdiğim türün de gerçekçi bir kurgu, bu uzun zamandır görüyorum, bu yüzden bu öğretim yılı için kitap bitmeyeceğim (: