#

oscar9110

Oscar Ruiz Ruiz itibaren Kushnur, Nizhegorodskaya oblast', Rusya, 606857 itibaren Kushnur, Nizhegorodskaya oblast', Rusya, 606857

Okuyucu Oscar Ruiz Ruiz itibaren Kushnur, Nizhegorodskaya oblast', Rusya, 606857

Oscar Ruiz Ruiz itibaren Kushnur, Nizhegorodskaya oblast', Rusya, 606857

oscar9110

Vaov! Bu kitabı okurken düşünmeye devam ettim - Vay canına! Bu zaman yolculuğu, sihirbazlar ve büyücüler, Excalibur ve Kral Arthur'un hikayesini ilginç ve çok eşsiz bir şekilde ele alıyor. Üç genç, üç farklı zaman diliminden (1800'ler, 2000'ler ve 3000'ler) Excalibur'u bulmak ve zaman çizelgesi geleceği geri dönülemez şekilde değiştirmeden önce Kral Arthur'a geri götürmek için çok uzak bir geleceğe getirilir. Goodreads'den: "Josh, Digger ve Meri, Sihirbaz tarafından zamanından ve geleceğe kaba bir şekilde taşındılar. Kral Arthur'un kılıcı Excalibur, zaman çizelgesinde eksik. Kılıç tarihte uygun yerinde olmadan, her şey Josh ve yeni bulunan arkadaşları kılıcı Arthur'a iade etmek için zaman çizelgesini bozmayacak bir yol bulmalılar. " Bu kitap çok taze ve orijinal! Kelimenin tam anlamıyla kitabı bırakmaya dayanamadım çünkü bir sonraki adımda ne olacağını bulmak zorundaydım. Her zaman Kral Arthur hikayesi ile ilgili bir şey sevdim, ancak daha önce yapılmayan hikayeye yeni bir bükülme veya yeni bir yaklaşım bulmak gerçekten zor. Sue kitabı zaman yolculuğu ve Kral Arthur olarak nitelendirdi ve gözden geçirenler için sorduğunda, daha fazla okumak zorunda kalmadım - hemen gönüllü oldum! Yine de, aynı ol ', aynı ol' olacağı konusunda biraz endişeliydim ve ne kadar çok seversem de onu böyle gözden geçirmem gerekecekti. Çok sevindim, sevgili bir hikayeye tamamen yeni bir yaklaşım olduğunu söyleyebilirim! Gerçekten de, Kral Arthur'un hikayesi ile ilgili değil, içine itilen, Excalibur'u çevresindeki gizemi bozmadan Kral Arthur'a geri döndürmenin bir yolunu bulması gereken yaklaşık üç genç. İleri eğitim için herhangi bir zaman olmadan, bir görev sırasında yeteneklerini kendileri keşfetmek zorunda olan yaklaşık üç genç. İyi bir fanteziyi seviyorsanız, keyif alacağınız bir hikaye! Ve en iyi yanı, çok, çok mutlu olduğum harika yeni bir dizi olmak isteyenlerde sadece ilk olmasıdır! Tek kötü yanı, bir sonraki kitabın çıkmasını beklemek zorundayım, ki umarım bundan sonra çok uzun olmayacak: D Özetle, bu kitabı sevdim ve kesinlikle yeni arayan herkese tavsiye ederim YA fantasy serisi okumak için. 5 yıldız!

oscar9110

En iyi aşk hikayesi!

oscar9110

İlk kişi sesimi Flashpoint kaba taslaklarında zaten keşfetmiştim, ama Stackpole'ı okumak bana cilalamama yardımcı oldu.

oscar9110

Bu grubun sadakatini ve denemeleri ve yaşam olaylarını paylaşmaları yoluyla birbirlerine saygı duymayı nasıl öğrendiklerini çok sevdim. Kitap keyif aldım.