#

mrwild

Anton Kravchuk Kravchuk itibaren Yassıören Köyü, 03450 Yassıören Köyü/Başmakçı/Afyonkarahisar, Türkiye itibaren Yassıören Köyü, 03450 Yassıören Köyü/Başmakçı/Afyonkarahisar, Türkiye

Okuyucu Anton Kravchuk Kravchuk itibaren Yassıören Köyü, 03450 Yassıören Köyü/Başmakçı/Afyonkarahisar, Türkiye

Anton Kravchuk Kravchuk itibaren Yassıören Köyü, 03450 Yassıören Köyü/Başmakçı/Afyonkarahisar, Türkiye

mrwild

Bu, bu yazar tarafından okuduğum ilk ve aslında tek kitap. Harika bir yaz okudum, dört arkadaş hakkında ve arkadaşlığın gerçek gücü ... bu kitabı şiddetle tavsiye ediyorum .. gerçekten keyifli ve iyi yazılmış.

mrwild

Birkaç yıl boyunca bu kitabı çok beğendim, aslında bitirmeyi planlamıyorum - okuduğum şeyle ilgili ilginç makaleler okumak için ya da sadece merak için alıyorum.

mrwild

Bu kitabı bir arkadaşın kitaplığından seçtim. Kitap alıp bunları sergileyen fakat okumayan insanlardan biriydi. Bu saçma değil mi? Her neyse bu kitaptan çok keyif aldım, bu yüzden onu tuttum / çaldım. Zaten orada sadece çürüyordu, ben de kurtardığımı iddia edebilirim. Bunun ne kadar kirli bir edebiyat olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu - ve en iyi anlamda bunu kastettim. Aynı zamanda eğitim ve basiretli. Diyelim ki bunu birkaç kez okudum ve orada bıraktım! Yayınlanma tarihi 1995 diyor ama sanırım bunu ondan daha önce aldım. Belki daha önceki bir basımı okudum.

mrwild

Konsept iyi ... yazma korkunç!

mrwild

Zaten kendisi için para ödüyor. Aynı kelimeleri tekrar tekrar kullanma eğiliminde olduğumu fark ettim.