#

sashaheist

Sasha Heist Heist itibaren Sathapadi, Tamil Nadu, Hindistan itibaren Sathapadi, Tamil Nadu, Hindistan

Okuyucu Sasha Heist Heist itibaren Sathapadi, Tamil Nadu, Hindistan

Sasha Heist Heist itibaren Sathapadi, Tamil Nadu, Hindistan

sashaheist

Bu kitabı birkaç kez okudum. bir kez lisede, bir kez de tarihim için 202 ders. Gerçekten hoşuma gidiyor çünkü kültüre gerçekten giriyorsunuz. köyün kodlarını ve beyaz insanlar içeri girdiğinde ve bir şeyler düştüğünde nasıl acı çektiğiyle ilgili saygın bir kabilenin bakış açısına göre konur.

sashaheist

Lost & Found by Carolyn Parkhurst (2003'ten itibaren Babil'in muhteşem Köpeklerini yazan) The Amazing Race'in bir gerçeklik şovu hakkında. Parkhurst bölgesinde, televizyon yöneticileri diğer insanların duygusal bagajlarını takip etmek için acımasız yırtıcılardır, bir Tokyo otelde biriyle seks yapmak için durmadıkça ve yarıştaki partneriniz kolayca suçunuzun hedefi haline gelmedikçe kameramanlar kolayca göz ardı edilir. Kendinizi bulduğunuz durumları berbat etti. Bu kitaptaki sayfalar anlamlı bir şey söylemiyor. Dürüst olmak gerekirse, bir oyun şovu hakkındaki bir kitaba çok fazla gravitasyon getirmek saçma görünecektir. Kitabın iyi yaptığı şey, gerçeklik şovlarının "gerçeğine" bir bakış sağlamak, Parkhurst birkaç gerçeklik yıldızı ile oturdu ve hikayesini yazmadan önce kameranın arkasındaki çalışmaları mayınladı. Bu şovların gerçekçi olmadığını, ancak yöneticilerin ne kadar manipülatif olabileceğini gerçekten duymayan biri için, bu harika bir ışık okumasıdır. Her neyse, karakterler en iyi şekilde hazırlanıyor ve bir anne ve kızı çifti olan merkezi oyun şovu ekibi geçerli bir arsa hattı. Ama aynı zamanda gerçekliğin gösterdiği gibi, dahil olan çok fazla karakter var, her birine bakmak zor ve bazen de bunu yapmak isteyip istemediğinizi soruyorsunuz.

sashaheist

I read this book in one sitting, I was moved by the story, it was so surreal that a young man would let this happen to himself when he could have done so much more with his life! Amazing story and very sad for the family.

sashaheist

Again, I have enjoyed one of LJ Smith's books. I recommend them to anyone that enjoys YA romance/paranormal. Now I just have to find The Secret Circle 2!

sashaheist

If you usually cringe when you hear somebody say 'expresso' instead of espresso, or feel your heart skip a beat when somebody else uses the term 'affect' or 'effect' correctly, then this book is definitely for you. The letters to celebrities will make you laugh, cry, and sometimes scratch your head in profound puzzlement. The novelty wears off in a surprisingly amount of time, and the pages and pages about grammar are often repetitive.