#

zvivas29ee

Zuleiva Vivas Vivas itibaren Rocheachic, Chih., Meksika itibaren Rocheachic, Chih., Meksika

Okuyucu Zuleiva Vivas Vivas itibaren Rocheachic, Chih., Meksika

Zuleiva Vivas Vivas itibaren Rocheachic, Chih., Meksika

zvivas29ee

Hhmmmm. Tarihsel olarak sinir bozucu.

zvivas29ee

Bu, çocukluğumdan beri tüm dizideki en sevdiğim kitaptı. Şaşırtıcı bir şekilde, kitabın hatırladığım kadar kötü olmadığını fark ettim. Bunu ilginç ve tamamen ilgi çekici buldum. Kitapları kronolojik değil yayın sırayla okurken söylenecek çok şey olduğunu düşünüyorum. Diziyi son okuduğumda, bu kitap ilk oldu ve Narnia'nın yaratılışıyla ilgili birçok nüansı özlediğimi biliyorum. Son Savaşa devam etmekte tereddütüm çünkü serideki son kitap ve Narnia'nın sonu. Sonunda anlatacağım.

zvivas29ee

Bu yazarla tanışmaya başladığım ilk kitap! Yedi günlük yaratılış - aşk hakkında bir kitap. İnsanlar her şey olabilir, istedikleri gibi davranabilirler, ancak birbirlerini seviyorlarsa hiçbir şey onların birlikte olmalarını engellememelidir. Aşk garip bir şey, ama hayatın kendisi gibi. Kimse onu bir kafede yarın ne bekliyor bilmiyor ... Ben tavsiye !!!

zvivas29ee

** spoiler uyarısı ** Adamım, ne harika bir kitap! Hızlı ve kolay bir okuma değildi, ama bunun nedeni büyük ölçüde Simmons'ın gerçek bir Viktorya anıları tarzında inanılmaz bir yazma işi yapmasıydı. Gülünç derecede iyi hazırlanmış ve planlanmış ve kurgusal Collins belki de şimdiye kadar karşılaştığım en güvenilir olmayan anlatıcı. Kurgusal Collins (Diğer Diğer Wilkie?) Muhtemelen Wilkie Collins tarafından hayran olduğumu bilmek hem hayal kırıklığına uğramış hem de mutlu olacaktır ve tahmini doğrudur - Collins'in kitaplarından hiç okumadım ve bunu aldım çünkü Dickens ve Drood. * İşte Spoiler Var * * Cidden. Büyük Spoiler * * Sadece Suçlama Sende. Başında Olsun. * Ben özellikle ... özellikle ... tamamen ... Tüm hikayenin Dickens'ın büyüleyici bir önerisi olduğunu düşünmeden ... Aslında, bu kitabı gerçekten Collins'i haritamda ... gerçekten IS, kelimenin tam anlamıyla (kitabın kurgusu içinde) ... temelde Charles Dickens'ın kurgu eseri! Kudos, Bay Simmons, bu ve kitabın diğer tüm yönleri için.

zvivas29ee

bu kitap harikaydı! çok fazla duygudan geçmemi sağladı ve çok mutlu bir sonu var. Eğer iyi bir romantizm romanı arıyorsanız budur.

zvivas29ee

Bu kitapla ilişkili bellek, rafımda her gördüğümde elle tutulur. Yalnız bir gün geçirdim, şehirde yürüdüler, beni İtalya'ya taşınmaya hazırlayan ayaklar arasında okudum.

zvivas29ee

Seks, macera, daha fazla seks ve bazı güzel arsa katlanmış dolu bir dizi galaktik entrika.

zvivas29ee

I wasn't as in love with this book as most people seem to be. I felt like I was reading a script for a movie being made for the Lifetime Movie Network.