#

helenaoliv

Helena Oliveira Oliveira itibaren 35010 Pieve PD, İtalya itibaren 35010 Pieve PD, İtalya

Okuyucu Helena Oliveira Oliveira itibaren 35010 Pieve PD, İtalya

Helena Oliveira Oliveira itibaren 35010 Pieve PD, İtalya

helenaoliv

Neşeli. Arsa, kıvrımlı, saçma ve çirkindir. Onu sevdim. En iyi alıntı: Beynim edebi emeklerimden bıktığında, arada sırada peynir sosu yaparım.

helenaoliv

Kuşkusuz bir şey eksik, ama bu kitap benim için tamamen saçma geldi.

helenaoliv

Bu kitabı tavsiye ederim çünkü öbür dünya senaryolarına uzanıyor. Bununla birlikte, bazı sürprizler çok fazla etkilendi, bu yüzden rezervasyon yaptırmanızı öneriyorum.

helenaoliv

çok iyi. wimpy çocuğun günlüğüyle aynı şey hakkında.

helenaoliv

grotesk bir trajik ve komik karakter çalışması. Herkes üzgün, garip bir çizgi film karakteridir. Bir SAT testini okuduğumda okudum ve yüksek sesle gülümsedi. Diyalog mükemmeldir ve yazar her türlü insanı karanlık (ama ruhlu değil) bir mizahla şişletmeyi başarır.

helenaoliv

County Fair ve Cruise Ship denemeleri özellikle eğlenceli.

helenaoliv

Bu kitabı okumayı gerçekten seviyorum ve yazarın daha fazla kitap okumasını istiyorum.

helenaoliv

Beni iyi bir tarihi roman olarak seviyorum. Bu sadece ihtiyacım olan şeydi. Zorlayıcı karakterleri var: Henry VIII, Anne Boleyn ve Mary Boleyn. Sizi onların dünyasına, kraliyet sarayına, skandallarına ve geri tepmelerine çeker. Ve zavallı Mary, bu küçük basit masum, o kadar parlak olmayan bir çocuk, manipülatif ailesi tarafından gerçekten mahvoldu. Film versiyonunun yakında yayınlanacağını biliyorum ve görmek için sabırsızlanıyorum!

helenaoliv

Bu kitap müthiş bir nesir içeriyor. Yazı, ilk romanlarda nadiren sergilenen bir seviyeye yerleştirilmiştir. Benzersiz bir fikir ve çok iyi gelişmiş bir kahramanı var.Miss Swainston, bir bağımlılığın zihniyeti hakkında bazı ilginç bilgiler sunuyor. Düşman olarak dev böceklere sahip olma fikrinin doğasında bir kusur olsa da; o kadar da ilginç değiller ve bir bakış açıları da yok. Bunu garip ikincil dünyadan oldukça ayrı sevdim. İnanç yeteneği sınırını genişlettiğinde gariplikle ilgili bir sorunum var, beynim kurgusal içeriği görsel olarak canlı rüya gibi bir deneyimden ziyade toonish animasyon açısından izlemeye başladığında, sunmayı hayal ediyorum. Beni yanlış anlamayın animasyon seviyorum ama bir sıçan vücudunun üzerinde üç insan kafası veya işaret dili aracılığıyla iletişim kuran bir el yerine bir yaratık gibi şeyler bazı insanlar için hoş olabilir ama sadece işe yaramaz (Bunların herhangi birinin aslında kitapta ortaya çıkmadığından değil, bu sadece Mieville-ish veya yeni-garip yönleri sevmeme bir örnek.) Genel olarak, bu çok güzel bir kurgu parçası olmasına rağmen İkincil dünya garipliği nedeniyle rezervasyonlarıma rağmen itiraf etmeliyim.

helenaoliv

enjoyed it more the second time around!

helenaoliv

Eh.