#

jenniferdeabreu

Jennifer De Abreu De Abreu itibaren 4700 Merelim (São Paio), Portekiz itibaren 4700 Merelim (São Paio), Portekiz

Okuyucu Jennifer De Abreu De Abreu itibaren 4700 Merelim (São Paio), Portekiz

Jennifer De Abreu De Abreu itibaren 4700 Merelim (São Paio), Portekiz

jenniferdeabreu

Koroyu tekrarlamak için bu kitap oldukça hayal kırıklığı yaratıyor. Sadece merak uyandıran önceliğine dayanarak kitapta gezinmiştim - Sherlock Holmes (aynı şekilde tanımlanamayan ancak aynı şekilde tanınan), Reichenbach Şelaleleri'nden 20. yüzyıla, ayrı bir arıcı olarak yaşayarak kurtuldu ve bir papağan kripti içeren bir papağan içine gömüldü. Nazi vahşeti ile ilgili belki de rakamlar. Asla öncül teslim etmez, okuyucuyu boğan aşırı gösterişli bir yazı stiline av düşüyor - yazıya düşkün olmayan ve biraz barok olmayan bir yazı bile. Chabon şu anda New York Times Kitap İncelemesinde seri hale getirdiği iplikte benzer bir tarz kullanıyor. Bu macera hikayesinde, bir çekicilik gibi çalışır - esprili, bilge, konusu için oldukça uygun. Final Solution'ı beğenmek istedim, gerçekten yaptım. Yine de, onu çok kısa olduğu için bitirdim.

jenniferdeabreu

Benilde Küçük'ün ilk tadım ve bunu çok zevkli bulduğumu söylemeliyim. “Siyah elit” in büyük yazı ve müdahalesi

jenniferdeabreu

"Simpsonları" sevdiğimden beri bu kitabı aldım - çeşitli felsefi kavramlara ve düşünürlere harika bir giriş. Bazılarını kişisel olarak biraz fazla basit buldum, ancak bunun nedeni sadece (o zamanlar) çok fazla felsefe okudum, bu yüzden zevkime göre biraz fazla oldu. Bununla birlikte, felsefede yeniyseniz ve iyi bir temel tanıtım yapmak istiyorsanız (& "The Simpsons" ı beğenirseniz), başlamak için iyi bir kitaptır.

jenniferdeabreu

Aptal ama eğlenceli, kitaplarının geri kalanı gibi.

jenniferdeabreu

Tek Heinlein fantastik romanı yazdığı her şey kadar mükemmel. Her zamanki gibi, türün klişelerinin çoğunu alır ve başlarına çevirir. Çok doğru, komik ve cehennem kadar doğru.

jenniferdeabreu

Bu kitaptan keyif aldım - okuduğum ikinci Havva Duncan ve ne olduğu için oldukça iyiydi.

jenniferdeabreu

I thought this was absolutely wonderful. But i dont see the comparison to Catcher in the Rye except for the age of the characters and the high school transition period.