#

annaartway651b

Ann Artway Artway itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Ann Artway Artway itibaren Texas

Ann Artway Artway itibaren Texas

annaartway651b

Diğer her şeyin yanı sıra, bu benim en sevdiğim kitap kapaklarından biri olmalı. Bütün dizi oldukça harika - orkideli olanı da seviyorum. Bu hacim bir kaleci - Monet karakteriyle tanışıyorsunuz ve Albertine çok çekici ve sonra hepsi Balbec'teki plajda, bu muhteşem yemek odasında oturdukları ve küçük Marcel'in ne olduğunu hayal ediyor karanlıkta, sahilde göze çarpmak ve onlara bakmak gibi bir şey. Bu kitabın pek çok izole izlenimini koruyorum. Her şeyi hatırlamakta zorlanırdım, ama işte hoş bir şey: Kitabı ilk okuduğumda, her şey aklıma bir deneyimden ziyade bir anı kalitesiyle girdi. Şimdi geriye baktığımda, aynı ışıkta ne olduğunu hatırlıyorum, sadece kendi anımla zenginleşiyorum ... eğer hafızanın peynir çırpısına çift daldırma gibi. Her neyse, Proust benden daha iyi söylüyor. Tavsiye ettiğim diğer bir şey de bu kitapları doğru yerde okumanız. Tüm farkı yaratır. Bu bir uçak kitabı değil. İdeal olarak bir yerde bir havuzda ya da çok parlak olmadığında ya da çok sayıda yusufçuk olan herhangi bir yerde sahilde okuyun. Bu arada, peynir peynirinin tam olarak ne olduğundan bile emin değilim. Bir çeşit sevimsiz daldırma? Bir çeţit büyülü hafýza sosu mu?

annaartway651b

Bir Booksquirm Kitap Kulübü seçimi. Ocak ayı ödevi: Prolougue ve Bölüm 1 Bu kitap, yanımda açık olan bir İsveç haritası ile okumamı istiyor. Karakterlerin Aquavit içtiği gerçeğini çok sevdim… Doğu yakasında tanıdık gelen birkaç Amerikalı bulduğum bir alkol. (Şahsen, bence çok kötü bir tadı var, ama nasıl yapıldığını seviyorum…) Dürüst olmak gerekirse bu kitap tarafından takılmadım ve neden bu kadar öfke olduğunu görmedim. Başkalarından yavaş başladığını duydum, ancak 5. bölüme kadar gerçekten alıyor ve bu "bırakamaz" kitaplarından biri haline geliyor. Bunu adadan oylamaya tamamen hazır değilim, çünkü iyileşeceğini umuyorum. Şubat ayı Ödevi: Bölüm 2-3 Bu kitap hakkında hala oldukça “meh” diyorum. Bu kadar çılgınca popüler yapan şeyin ne olduğunu ortaya çıkarmadım. Kitabı gerçekten anlamak istersem, bilgisayarımın yanında okumalıyım, böylece İsveç'in yerlerine, siyasi iklimlerine vb. Referanslara bakabilirim. Yabancı olması biraz ilginç olsa da, hala bunların hepsi ve cips torbası olduğuna ikna olmadım. Blomkvist'in mahkumiyetinin ne olduğunu bilmek istiyorum, çünkü orada bazı karanlık ilişkiler var gibi görünüyor. Bölüm 5'i geçtikten sonra gerçekten aldığını söyledim. Yani, gelecek ay göreceğiz! Martın Ödevi: 4-5. Bölümler Bu yüzden, kayıp 16 yaşındaki Harriet'in eklenmesi kitabı biraz daha ilginç hale getirdi, hala tüm yaygaraların ne olduğunu merak ediyorum. Salander konusunda gerçekten kayıtsızım. Endişe ettiğim kadarıyla o ilginç bir dikkat dağıtıcı. İnsanlar bana daha iyi olduğunu söylüyorlar. Ve CD'de dinlemem gereken bir kazanç elde ettim. Belki gelecek ay bunu deneyeceğim. Şimdiye kadar, bu kitap oylamalarında bir "meh" oranı. Nisan'ın Görevi: Bölüm 6-8 Salander hakkında hala kayıtsız, ama Harriet'in ortadan kaybolmasının gizemi ile gerçekten ilgileniyorum. Bence bu bitirene kadar sayfaları geri saymadığım ödevi ilk kez okudum. Kitapların favorisi olmasa da, bu ay bir yay vereceğim.

annaartway651b

If you don't like graphic novels, you won't get into this. But if you like them, this is an incredible book! Some of the best character development I've ever read. Read it.