#

hillaryandrews

Hillary Andrews Andrews itibaren Güney Köyü, 64600 Güney Köyü/Eşme/Uşak, Türkiye itibaren Güney Köyü, 64600 Güney Köyü/Eşme/Uşak, Türkiye

Okuyucu Hillary Andrews Andrews itibaren Güney Köyü, 64600 Güney Köyü/Eşme/Uşak, Türkiye

Hillary Andrews Andrews itibaren Güney Köyü, 64600 Güney Köyü/Eşme/Uşak, Türkiye

hillaryandrews

Büyük Bam: Babe Ruth'un Hayatı ve Zamanları Babe Ruth'un güzel hayatı hakkında konuşan çok ilginç bir kitap. Babe Ruth'un 1920'lerde aniden nasıl ünlendiğini ve bu dönemin The Roaring Twenties olarak nasıl adlandırıldığını derinlemesine inceliyor. Kitap, yetimhanede olduğu genç günlerinden Ruth'u takip ediyor ve ilk kez arkadaşlarıyla beyzbol oynadığını ve bir homerun vurduğunu içeriyor. Daha sonra Red Sox'la ilk günlerine, henüz vuruştan bahsetmemiş, çok genç ama mükemmel bir sürahi iken devam ediyor. Daha sonra Yankees'e yaptığı büyük ticarete, tarihi kesinlikle değiştirdiği, ancak meyilliye geçtiği ve her türlü rekorun kırıldığı bölüme gidiyor. Ayrıca, yasadışı bir şey yaptığından şüphelendiklerinde el göz koordinasyonu için test edildiğinden ve kontrol edildiğinden bahseder. Kitap aynı zamanda dönem ve 1920'lerde nasıl hayattan daha büyük bir figür haline geldiğini ve neden 30'lardan veya 40'lardan ziyade 1920'lerde olduğunu anlatıyor. Büyük bir beyzbol, Babe Ruth ve Yankee hayranı olarak, bunu beyzbol ve sporcuların hayatı hakkında okumayı seven herkese kesinlikle tavsiye ederim. Bu mükemmel bir kitap çünkü bir okuyucunun Babe Ruth'un beyzbol oynama ve oyun tarzımızı nasıl değiştirdiğini düşünmesini ve merak etmesini sağlıyor.

hillaryandrews

Yayınevinden aldığınız bir kitap "yanlışlıkla" sizin için yeni kavramlar ve iyi kavramlar ve alışkın olduğumuz şeylerin diğer vizyonları ile zihninizin ve kalbinizin tarayıcısı olabilir .. Bu kitap benim için öyleydi .. Kitap fuarındaydım ve özellikle Suriye'den bir düşünce evindeydim, bu yüzden satıcıya kalite için herhangi bir kitabın varlığını sordum Saeed, o zaman bana oğlum Adam'dan uzaklaştığım sadece 2 kişi olduğunu ve onun Adem'i bulduğum Adem'in oğlu gibi olmasını beklediğini söyledi. Kitabın yazarı, oğluyla başına gelen bir durumda, Cain ve Abel ayetlerini yeniden düşünmesini sağladı. Onlar öldürüldü. Bu ayetlerde Müslüman olarak kabul ettiğim bir noktaya geldiğinde beni beynimde küçük bir devrime ittiğini hissediyorum ve Abu Harb'un büyüsünü ikisinin de konumunda olmadığımıza teşvik ediyor. Ne katil ne de katil .. Neden? Çünkü her birinin kendi hataları var ve her biri konuyla başa çıkmak için özel bir psikolojik yaklaşıma sahip olacak, bu da Kur'an'ın tasvir ettiği bu çirkinliğe yol açtı ... Jawdat Saeed fikrinin büyüsü, bana ne savaştığımı söylemek için erkek kardeşime söyleyen Adem'in oğlu gibi olmaktan farklıydı. Üçüncüsü, belki de selefinden daha iyidir ... zayıflamamamız ve öldürülmemiz ... ne de katil de ... zafer ve başarıda insanın davranışı üzerinde topallama ve kendini kaybetmesi ve kışkırtıcı kelimeler yayınlamaması gerekebilir, özellikle kaybedenlerin önünde ve ağırlığı yaklaşmak için daha iyidir Başkalarına iyi sözleriyle ve hatta bu güzel hadisle bağlantı kur: Nasrallah, Al-Fateh ve Rai gelirse İnsanlar Tanrı'nın dinine kohortlarla girerler - bu yüzden Rabbinizi övün ve af dileyin - bir kat mülkiyeti oldu "Büyük zafer ve fetih anında, Tanrı'nın övgü ve bağışlama istediğini görüyoruz, belki de hata veya suçluluk yoktur. Bize, başarılı kişinin, kutlamanın tezahürlerini bilmeden ... ya da abartmadan kelimelerle etrafındaki insanları provoke edebileceğini açıklıyor ... nasıl olmasın ... ve Tommen'in kelime olduğu için bir sonraki gelecek olan Tommen'in cazibesi başlangıç olduğu için ... bu kitapta doğru ve huzurlu bir anlaşma için bizi yönlendiriyor. Ruh ve başkaları ile birlikte başarısızlık ve başarı durumunda da .. Kitabı, küçüklüğüne, içeriğinin kolaylığına ve mütevazı tarzına rağmen çok sevdim. Ve profesyonellik eksikliği, ama bize alışkın olduğumuz bazı şeylere doğru bir yaklaşım sağlıyor.Bazen söylediklerinizin temel fikirden ayrıldığını hissettim + bazen yöntemin fikirden daha mütevazı olduğunu hissettim, bu da beni kitaptan bir yıldız yapmamı tavsiye ediyorum. Ve ona hediye et. Onun için minnettar, yazdığı için minnettar bir kitap ..

hillaryandrews

Mükemmel - hayat değiştiren kitap!