#

herikmoral190e

Herika Morales Morales itibaren Grinsdale, Carlisle, Cumbria CA5, İngiltere itibaren Grinsdale, Carlisle, Cumbria CA5, İngiltere

Okuyucu Herika Morales Morales itibaren Grinsdale, Carlisle, Cumbria CA5, İngiltere

Herika Morales Morales itibaren Grinsdale, Carlisle, Cumbria CA5, İngiltere

herikmoral190e

Bu kitabı kütüphaneden kontrol ederken kendime ne bulaştığımdan emin değildim. Biyoloji / fizyolojiyi her zaman sevdim ve Roach'un kitabı bu konuda eğlenceli bir fikir ortaya koyuyor. Sizi seks çalışmasının tarihi boyunca bir maceraya götürerek seks arkasındaki fizyoloji hakkında konuşuyor ve bizi mevcut seks araştırmacılarıyla tanıştırıyor. Ayrıca bazı deneylerde kendisi de yer almaktadır. Yazma tarzı harika çünkü aynı anda hem öğreniyorsun hem de gülüyorsun. Başlıkları anatomiden seks makinelerine, libidoya ve diğer ilginç şeylere kadar uzanıyor. Bu kitap muhtemelen seks-utangaç için uygun değil - ya da her şeyin arkasındaki arka planı bilirlerse birileri cinsiyetten daha az utanmasına yardımcı olabilir mi? Neyse, ilginç oku!

herikmoral190e

Bir süre önce dört yıldız verdim ama gerçek şu ki, bunu sevip sevmediğimi pek hatırlamıyorum. : /

herikmoral190e

Asperger'in hakkında bir kitap okumak istiyorsan, öyle değil. Güzel bir hikayeydi, ama bu çocuğun otizmine daha fazla odaklanmasını bekliyordum. Eğer aradığınız kitap buysa, Jodi Picoult tarafından Ev Kuralları bölümünü okuyun.

herikmoral190e

Block'un hafif ve köpüklü hırsız gibi dedektif gizemi, dört veya beş saatlik bir uçak yolculuğu için mükemmel bir kitap olurdu. Eğlenceli, ilgi çekici ve hiç de zorlu değildi. Sanırım bu iyi haber ve kötü haberdi --- Gizemlerimden biraz daha fazla şey, her şeyden zevk alıyorum ama başlık karakteri (hırsız, Bernie) iyi huylu, esprili ve akıllıydı ve birkaç tanesinden keyif aldım. onunla geçirdiğim saatler.

herikmoral190e

Bu Jai-Alai için büyük bir ilk konuydu (10. konu ile başlıyor ve 1. konuya doğru çalışıyorlar). Neredeyse her şeyi sevdim ve Miami'de yeni ve yerel bir edebiyat dergisini duyduğuma çok sevindim. Özellikle teslim olma ve satın alma yöntemlerini seviyorum. Her şey çok daha kişisel geliyor. Kesinlikle sorunların geri kalanına ayak uyduracak ve Miami'de yaşayan herkese (veya ellerini ele geçirmenin başka bir yolunu bulabilecek herkese) tavsiye edeceğim. O (45 dakika benim için) satan bir konuma almak için bir sürücü biraz olabilir ama buna değer.

herikmoral190e

Marian Keyes'i gerçekten çok seviyorum, bu yüzden yazdığı her şey, okuyacağım - yiyip bitirelim, daha çok benziyor. Onun benim favorilerimden biri değil, ama sonuna yakın bir gözyaşı karışıklık oldu. Bazı düz karakterler var, ama hepsinde harika ve tahmin edilemez ve gerçek zekâ ve yetenekle sıkıca paketlenmiş bir yazar.