#

donfela

Donald Ford Ford itibaren 931 92 Bodan, İsveç itibaren 931 92 Bodan, İsveç

Okuyucu Donald Ford Ford itibaren 931 92 Bodan, İsveç

Donald Ford Ford itibaren 931 92 Bodan, İsveç

donfela

Bu yoğun ve güçlü bir kitap, dağlarda ateş ve onun hayatta kalma öyküsü ile yerime girdikten sonra indiremediğim kitaplardan biri. Donanma SEAL'lerin eğitimden ve nelerden geçmesi gerektiğinden özel bir insan türü olduğu açıktır. Bunu yapabilenlere hayranım. Yeterince iyi şey söylenemez. Marcus Luttrell'in böylesine korkunç bir çileden kurtulması harika bir şey olsa da, Guthro'nun “Vücudumuz yok. Ama yerde hareket var. Şu anda kim olduğunu veya kaç tane olduğunu söyleyemeyiz. Fakat SPECWARCOM'daki hiç kimse, onun tekrar öldüğüne inanmıyor. Bunu açıkça anlamanızı istiyorum. "Dışarıda 4 kişi vardı ve bu 4 kişiden hangisinin olduğunu bilmiyorlardı. Ben de ailesinden (ya da herhangi bir aileden) umut almak istemezken 3 kişi vardı. + Bu mutlu sonla bitmeyen diğer aileler Ve söyleyecek ya da yapacak doğru şeyi bilmesem de, bir nedenden ötürü, diğer ailelere neler söylendiğinden hiçbir şey görmediğimizde HE'nin yaşadığı bu kişiselleştirme Sanırım buna aykırı. Liberal medya hakkındaki yorumlarında gerçeğe sahip olduğunu düşünüyorum ve aynı saygıya sahip olmayanlarla uğraşırken nişan kurallarının uygulanamazlığı.Bu, hayvan olduğumuz ve birlikte davrandığımız anlamına gelmiyor vahşilik, ama hayatları için savaşanların kollarını da bağlayamazsın. Belki de en iyisi ile "şeylerin yanlış gittiği, yanlış insanların bazen öldürüldüğü bir savaşa girmek istemezsen , masum insanların bazen ölmesi gerektiğinde, ilk yerleşimde cehennemden uzak dur e. "Savaşa girdiğinizde, kazanmak için girmelisiniz ... ya da hiç gitmemelisiniz. Ve kelimenin hiçbir anlamıyla, düşünce veya tapu ile kolay değildir.

donfela

** spoiler uyarısı ** Pekala, bakalım ... bunu sonuna kadar çok sevdim. Hikayenin nereye gittiğini sevmiyorum ve eğer kahramanın sonunda iyi ve kötü seçim arasında seçim yapmasını istiyorsanız, iyi seçimi bu kadar iyi yapmayın. Ever'in Rayne yerine Roman'ı seçmesinin bir nedeni yoktu. Hiçbiri. İlk başta bir şeyi özlediğimi ve Ever'in sadece Roman oynadığını düşündüm. Ama hayır, Roma'yı seçti. Rayne'nin söylediği hiçbir şeyin Roman'ı seçmeyi istemediği gerçeği olmasaydı, onunla böyle bir sorunum olmazdı. Her neyse, sanırım diziden bir süreliğine ara vereceğim.

donfela

Totally cute! A combination of Diary of a Wimpy Kid and School of Fear. Different format is engaging for reluctant readers.